7 powodów, dlaczego LEPIEJ MIEĆ KOTA niż chłopaka!

Mruczki są bezpośrednie i nie mają zbyt dużych oczekiwań. W przeciwieństwie do facetów...
7 powodów, dlaczego LEPIEJ MIEĆ KOTA niż chłopaka!
18.04.2015

Związek z facetem to marzenie wielu z nas. Singielki z przymusu (a nie wyboru) potrafią wpaść w głęboką depresję, bo rzekomo nikt ich nie chce, nie mają szczęścia w miłości, nie potrafią kochać. Są przerażone wizją samotnej przyszłości, kiedy nie pozostanie im nic innego, jak zadowolić się towarzystwem kota. Albo nawet kilku.

Dla wielu z nas samotna właścicielka mruczącego czworonoga to obraz nędzy i rozpaczy. Zaczyna się niewinnie, ale ktoś taki już nigdy nie stanie na nogi. Całe swoje życie podporządkuje zachciankom puszystego przyjaciela, zamiast wreszcie kogoś sobie znaleźć. Czas odczarować wizerunek każdej szanującej się „kociary”!

Istnieje wiele przesłanek, które mówią o tym, że zdecydowanie lepiej dzielić przestrzeń i serce z mruczkiem, niż facetem. I nie ma się z czego śmiać...

kociara

KOTY NICZEGO NIE UDAJĄ

Przez wielu uważane są za stworzenia bezczelne i wręcz podłe, ale w tym przypadku to ich zaleta. Kobiety mają dosyć męskich gierek i humorów. Kot zawsze da Ci do zrozumienia, jak się czuje i czego oczekuje. Facet będzie kluczył i liczył na to, że się domyślisz. Albo, co gorsze, odgrywał radość lub smutek na zawołanie, byle tylko dopiąć swego. Mruczki są znacznie bardziej bezpośrednie i szczere w swoich uczuciach. Życie od razu staje się prostsze.

kociara

KOTA MOŻESZ PRZYTULIĆ I NIE BĘDZIE CHCIAŁ NICZEGO WIĘCEJ

Mężczyźni są wyjątkowo wrażliwi na dotyk i nie zawsze idzie to w parze z naszymi oczekiwaniami. Wystarczy go przytulić, pogłaskać lub położyć się obok na kanapie, a on weźmie to za grę wstępną. Zamiast zwykłej czułości i delikatności – wolą bardziej konkretną „rozrywkę”. Kot nie oczekuje niczego więcej. Możesz go głaskać i tulić do woli, a on odwzajemni się czułym mruknięciem. To szczególnie ważne dla kobiet, dla których okazywanie uczuć to coś więcej, niż tylko seks.

kociara

CHRAPANIE KOTA DZIAŁA KOJĄCO NA NERWY

Nie ma nic gorszego, niż partner, przez którego nie jesteś w stanie się wyspać. Chrapanie to prawdziwa zmora, która dotyka coraz więcej z nich. I wcale nie mówimy wyłącznie o panach „w pewnym wieku”, bo oddech porównywalny do pracy silnika traktora to domena także tych młodszych. Chrapanie kiciusia to mruczenie, a mruczenie, jak wiadomo, to najlepszy lek uspokajający. Ten dźwięk koi, w przeciwieństwie do męskiego warkotu.

kociara

KOTY NIE ZAJMUJĄ ŁAZIENKI

Wyjątkiem są stworzenia nauczone korzystania z tradycyjnego klozetu, ale to jednak rzadkość. Większość z nich zadowala się zwykłą kuwetą, dzięki czemu masz dostęp do łazienki zawsze, kiedy tylko masz taką potrzebę. Dosyć dobijania się do drzwi i próśb, aby wreszcie wyszedł. Na dodatek – możesz zapanować nad porządkiem, bo żaden samiec nie zostawi po sobie obrzydliwych włosów w wannie, zarostu na umywalce i podłodze, a także pianki do golenia na lustrze.

kociara

KOTY SĄ CZYSTSZE OD MĘŻCZYZN

Natura tak to wymyśliła, że mruczący czworonóg nie potrzebuje wody i różnego rodzaju specyfików, by doprowadzić się do porządku. Regularnie wylizuje swoje futerko i uchodzi za wzór czystości. Inaczej jest z facetem, który nawet wtedy, kiedy ma dostęp do bieżącej wody i mydła, nie zawsze ma ochotę z nich skorzystać. Kot nie straszy Cię brudnymi pazurkami, woskowiną w uszach i odorem potu. Kiedy się do niego przytulasz, możesz skupić się na relaksie, a nie zatykaniu nosa.

kociara

KOT ZAWSZE CHĘTNIE SPĘDZI Z TOBĄ CZAS

Czułość to niestety deficytowa cecha charakteru u facetów. Statystyczny mężczyzna zrobi wszystko, by za długo z Tobą nie pobyć (chyba, że w sypialni). Łatwo się denerwują i nudzą. Wspólne oglądanie telewizji? Nie ma mowy, zwłaszcza jeśli to Ty wybierasz kanał. Ciągle gdzieś ich nosi. Na kotka niemal zawsze możesz liczyć. Miewają swoje humory i czasami chcą pobyć same, ale w większości przypadków z własnej woli wskakują na kanapę obok Ciebie. Tak wygląda prawdziwa miłość.

kociara

KOT NIE OCZEKUJE, ŻE COŚ DLA NIEGO UGOTUJESZ

Kwestia niezwykle praktyczna. Wiele z nas obawia się wspólnego życia pod jednym dachem, bo nie zawsze dobrze radzimy sobie w kuchni. Tak się jakoś przyjęło, że kobieta powinna, a wręcz ma obowiązek zadbać o wyżywienie swojego faceta. Nawet jeśli nie za bardzo potrafi lub zwyczajnie nie ma na to czasu i ochoty. Z kotem nie ma tego problemu! Wystarczy porządna karma ze sklepu i staniesz się dla niego kulinarną boginią. Szkoda, że faceci gardzą jedzeniem z puszki...

Komentarze (14)

Ocena: 4.79 / 5
Anonim (Ocena: 5) 24.04.2015 04:17
mam dwa koty i chłopaka. Wygrałam życie :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2015 18:39
Te kotki są takie słodkie...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.04.2015 11:16
Ja mam kota od chłopaka :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2015 21:51
wole koty niz dzieci :) tak juz mam od zawsze...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.04.2015 16:53
pocieszam sie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo