Czego NIE ROBIĆ i NIE MÓWIĆ przy swoim facecie, aby się nie narazić na zerwanie?

Panowie zdradzili, jakich kobiecych zachowań i tekstów nie są w stanie tolerować.
Czego NIE ROBIĆ i NIE MÓWIĆ przy swoim facecie, aby się nie narazić na zerwanie?
28.03.2015

Udany związek nie polega na tym, by ciągle się przy partnerze kontrolować. Swoboda wypowiadania swoich myśli jest niezwykle istotna i świadczy o tym, że zakochani dobrze się czują w swoim towarzystwie. Jednak zbytnia otwartość również nie jest wskazana. Warto wiedzieć, czego unikać w obecności chłopaka, aby nie narazić się na śmieszność, a nawet na zerwanie.

Listę takich zachowań i tekstów przygotowałyśmy wspólnie z zaprzyjaźnionymi kolegami. Na własnym przykładzie opowiedzieli, co najbardziej ich denerwuje w ich dziewczynach.

miłość

Wyciskanie pryszczy

- Aż mnie ciarki przechodzą, jak sobie przypomnę, co moja dziewczyna robiła przy mnie w zeszłym tygodniu. Siedzieliśmy sobie na kanapie i oglądaliśmy film. W pewnym momencie odkryła, że na nosie robi jej się pryszcz. Poszła po lusterko, poprosiła, żebym je przytrzymał na odpowiedniej wysokości, a następnie na moich oczach zaczęła sobie wyciskać krostę. Byłem tym tak zniesmaczony, że zupełnie straciłem ochotę na seks. Nie kochaliśmy się już od kilku dni, bo ciągle czuję wstręt – wyznaje Rafał.

miłość

Czyszczenie uszu

- Ostatnio zerwałem z dziewczyną dlatego, że irytowały mnie jej nawyki higieniczne. Potrafiła np. czyścić w mojej obecności uszy, a potem pokazać mi, jak wyglądają pałeczki. Albo zostawiać je na umywalce. Coś okropnego! Naprawdę nie chciałem widzieć żółtej waty. Wiadomo, że każdy czyści sobie uszy codziennie, ale czy musimy się tym dzielić z partnerem? Nie, nie i jeszcze raz nie – wyjaśnia Robert.

miłość

Przechwałki

- Spotykałem się kiedyś z panną, która uwielbiała się przechwalać. Opowiadała, ile to ona zarabia, z jakimi to szychami randkowała, jakie to ma powodzenie u facetów. To nie była pewność siebie. To była arogancja. Zakończyliśmy znajomość po dwóch randkach – twierdzi Karol.

miłość

Brudne majtki

- Moja była miała paskudny zwyczaj zostawiania w łazience swoich brudnych majtek. A podobno to faceci są bałaganiarzami. Bzdura! Ja zawsze wrzucałem bieliznę do kosza na pranie, a moja eks kładła swoje przechodzone stringi na pralce lub na podłodze. Ani nie pachniały najlepiej, ani nie były czyste. Kilka razy zobaczyłem na nich coś, czego nie chciałem widzieć. Dziewczyny, nie róbcie tego przy swoich facetach. Lubimy kobiece majteczki, ale kiedy są na waszych pośladkach, a nie rzucone niedbale po całym dniu na podłogę – ostrzega Michał.

miłość

Opowieści o babskich pogaduszkach

- Każdego chłopaka interesuje, o czym dziewczyny rozmawiają miedzy sobą. Ja się wszystkiego dowiedziałem od mojej eks, ponieważ ona uwielbiała mi opowiadać, o czym ostatnio plotkowała z psiapsiółkami. Myślałem, że pęknę ze śmiechu, jak się dowiedziałem, co to za filozoficzne tematy. Wyprzedaże w sieciówkach, sposoby na rozdwojone paznokcie, metody na poniżenie byłego lub rady, jak zdobyć faceta, ignorując go. Straszne głupotki. A one potrafiły dyskutować o nich godzinami – naśmiewa się Marcin.

miłość

Obcinanie paznokci

- Czy naprawdę tak trudno zamknąć się w łazience i tam sobie obciąć paznokcie u rąk i nóg? Moja dziewczyna ma z tym straszny problem. Woli robić to przy mnie, bez żadnej żenady. Bierze jakąś starą gazetę, obcina sobie nad nią najpierw paznokcie u stóp, a potem u rąk i zostawia tak te „obcinki” w pokoju. Czasami wyrzuca je do kosza dopiero następnego dnia. Wielokrotnie zwracałem jej na to uwagę, ale ona się tylko śmieje i dalej to robi – żali się Maciej.

miłość

Opowiadanie o dolegliwościach trawiennych

- „Ale mam wzdęcia! Ciągle puszczam gazy!”. „Nie mogę się porządnie załatwić od trzech dni”. „Ale mnie przeczyściło po tym meksykańskim żarciu!”. To tylko niektóre z opowieści mojej eks. Co chwilę częstowała mnie tekstami na temat swoich dolegliwości trawiennych. Koszmar. Fajnie, że się nie krępowała, ale są pewne granice. Ona je przekroczyła, dlatego jest moją byłą, a nie obecną dziewczyną – tłumaczy Artur.

Co sądzicie na temat tej listy? Zdarza Wam się tak zachowywać przy swoich facetach?

Polecane wideo

Komentarze (27)

Ocena: 4.41 / 5
Podpis... (Ocena: 5) 07.11.2015 01:59
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.04.2015 14:03
ja pier*ole, teraz już mam stuprocentową pewność, że te artykuły piszą gorące trzynastki.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 22:25
cholera a ja uwielbiam gadac o tym ile razy się wysrałam :D
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 29.03.2015 00:47
Straszne rzeczy Panowie, tak Wam współczuje, że kobieta robi kupe, obcina paznokcie, wyciska syfy i ma brudne gacie! Wy jestescie tacy nieskazitelni
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2015 23:38
SERIO?! Dorośnijcie, ludzie.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie