7 słów, których powinnaś UNIKAĆ jak ognia podczas FLIRTU!

Masz ochotę na drugą randkę z facetem? Oto lista słów, których nie możesz używać na pierwszym spotkaniu!
7 słów, których powinnaś UNIKAĆ jak ognia podczas FLIRTU!
23.03.2015

Nikt nie rodzi się od razu mistrzem flirtu. To dość skomplikowana dziedzina, w której trzeba się ciągle szkolić i uczyć na własnych błędach. Zanim jednak przejdziesz do praktyki, przyda ci się odrobina teorii.Koniecznie zapoznaj się z listą słów, których powinnaś unikać podczas flirtowania z facetem. Używanie ich może przekreślić twoją szansę na drugą randkę!

pierwsza randka

„Ja”

„Ja uważam, że…”, „Ja ostatnio…”, „Ja lubię…”, „Ja nie znoszę…”. Przestań opowiadać wyłącznie o sobie! Pierwsza randka to doskonała okazja by, lepiej poznać naszego rozmówcę. Dopuść więc także do głosu faceta!

pierwsza randka

„Perfekcyjny”

Jeżeli już na pierwszym spotkaniu zaczniesz się ekscytować wyglądem faceta, on pomyśli, że jesteś nieszczera i że chcesz mu się przypodobać. Nie mów mu więc, że prezentuje się perfekcyjnie i że jest najgorętszym chłopakiem, z jakim ostatnio randkowałaś. Bądź szczera, ale nie przesadzaj z komplementami.

pierwsza randka

„Małżeństwo”

Pierwsza randka to nie jest najlepszy moment, by mówić o małżeństwie. Jeśli zaczniesz opowiadać chłopakowi, że marzy ci się już biała suknia z welonem i gromadka dzieci, facet się przestraszy i więcej do ciebie nie zadzwoni. Będzie się bał, że zechcesz go szybko usidlić.

pierwsza randka

„Eks”

Masz żal do swojego byłego faceta, że cię zdradził lub zostawił? A może nadal coś do niego czujesz? Bez względu na to, jak brzmi twoja odpowiedź, na randce unikaj tematu twojego eks jak ognia. Zarówno obgadywanie go, jak i wychwalanie przed nowym facetem zostanie przez niego źle odebrane. Lepiej przemilcz pewne kwestie.

pierwsza randka

„Lekarz”

Nie zwierzaj się na pierwszej randce ze swoich dolegliwości. Nie opowiadaj o swojej ostatniej wizycie u lekarza, stomatologa, czy ginekologa. W przeciwnym wypadku… z flirtu nici!

pierwsza randka

„Ku*wa”

Nawet jeżeli na co dzień klniesz jak szewc, na randce koniecznie się powstrzymaj. Mężczyźni nie znoszą kobiet, które przeklinają. Zamiast mówić „ku*wa”, powiedz po prostu „kurcze”. Tobie wyda się to infantylne, jemu – urocze.

pierwsza randka

„Miłość”

Zastanów się, czy czułabyś się komfortowo, gdyby facet już na pierwszym spotkaniu zaczął mówić o miłości? Raczej nie. Na takie tematy przyjdzie jeszcze czas. Do pierwszej randki podejdź z większym luzem. Żadnych filozoficzno-uczuciowych rozmów. Żartujcie i rozmawiajcie na bardziej swobodne tematy.

Komentarze (4)

Ocena: 4 / 5
gość (Ocena: 5) 19.04.2018 06:45
-Czym się zajmujesz? -Jestem LEKARZEM... I z randki nici...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.03.2015 22:59
hahahaha, dziś byłam na "randce" z całkiem fajnym chłopakiem. był temat lekarza, bo akurat w weekend byłam chora, był temat dzieci i małżeństwa, było "ku*wa", a potem jak poszliśmy na piwo to był i temat eks :D i umówiliśmy się na sobotę :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.03.2015 18:26
normalnie odkryliście Ameryke...
odpowiedz
ja (Ocena: 1) 23.03.2015 13:51
hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo