7 znaków, że Twój chłopak zamierza Cię wkrótce skrzywdzić

Nie ignoruj tych symptomów i zareaguj, zanim on złamie Ci serce.
7 znaków, że Twój chłopak zamierza Cię wkrótce skrzywdzić
17.03.2015

Chciałabyś wierzyć w to, że twój partner nigdy cię nie skrzywdzi. To zupełnie naturalne. Myślisz sobie zapewne, że wszyscy faceci są beznadziejni, ale twój ukochany przecież jest inny. On cię kocha, szanuje, dba o ciebie…

Spójrz jednak prawdzie w oczy: dookoła wiele par się rozstaje. Par, które początkowo były w sobie szaleńczo zakochane. Żadna z nich nie przewidywała zerwania. A jednak po drodze wydarzyło się coś, co zupełnie zmieniło relacje partnerów.

Zanim spotka cię przykrość ze strony obecnego faceta, sprawdź, jakie są symptomy tego, że on zamierza cię skrzywdzić. Nie ignoruj tych znaków i zareaguj, zanim on złamie ci serce.

zerwanie

Zmienne nastroje

Jednego dnia słyszysz od ukochanego, że on chce spędzić z tobą resztę życia, a następnego wieczoru kłócicie się tak, że omal nie kończy się zerwaniem? Raz zapewnia cię o swojej miłości, a innym razem wytyka ci listę twoich wad, których nie potrafi zaakceptować? Uważaj, ten facet nie wie, czego chce. Zerwie z tobą, kiedy najmniej się tego spodziewasz.

zerwanie

Przyjaciółki

Zastanów się, czy twój facet nie ma przypadkiem zbyt wielu bliskich przyjaciółek, z którymi często imprezuje, rozmawia na Facebooku i zwierza się z wielu spraw. Jeśli tak – być może chce się w ten sposób zabezpieczyć na wypadek, gdybyście się rozstali. Wtedy któraś koleżanka na pewno chętnie go pocieszy…

zerwanie

Nikt o Tobie nie wie

Spotykacie się już od dłuższego czasu, ale o twoim istnieniu nie wiedzą ani jego znajomi z Facebooka (bo np. nigdy nie zamieszcza waszych wspólnych zdjęć), ani jego rodzice. Nie zapowiada się również, byś w najbliższych tygodniach miała ich poznać. Szczerze? Ten facet prędzej czy później cię zostawi.

zerwanie

Brak kompromisów

Jeżeli facet nigdy nie ma ochoty wysłuchać twoich argumentów i zawsze wszystko musi być tak, jak on sobie tego życzy, wasz związek raczej długo nie przetrwa. Nastaw się na to, że albo ty nie wytrzymasz takiego traktowania, albo on znajdzie sobie dziewczynę, która będzie wykonywała wszystkie jego polecenia bez mrugnięcia okiem.

zerwanie

Jego eks

Przypomnij sobie, co twój facet mówił ci na temat swoich wcześniejszych związków. Były idealne, ale i tak je zakończył? A może zdradził swoją kobietę i dlatego się rozstali? To powinny być dla ciebie sygnały ostrzegawcze.

zerwanie

Sekrety

Wszyscy jego znajomi wiedzą, co działo się na ostatniej męskiej imprezie, a ty jak zwykle dowiadujesz się o istotnych kwestiach ostatnia. Ukochany nie informuje cię również o tym, co słychać u niego w pracy, ani nie opowiada ci o swoich relacjach z rodziną. Zastanów się, dlaczego on trzyma cię na dystans. Może przestało mu na tobie zależeć i nie obchodzi go już twoja opinia?

zerwanie

Niechęć

Tobie twój związek wydaje się idealny, ale rodzina i przyjaciele wciąż powtarzają ci, że ten facet nie jest dla ciebie odpowiedni i że zasługujesz na kogoś lepszego. Nie lekceważ ich rad, tylko na chłodno przemyśl sobie, czy przypadkiem twoi bliscy nie mają racji. 

Komentarze (11)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 02:03
Jestem 28 letnią kobietą, która przeżywała wzloty i upadki. Jednak uczucie pustki po tym jak zostawia Cię ukochana osoba jest zdecydowanie gorsze aniżeli utrata pracy czy przyjaciółki. Dla mnie to był jakiś koszmar, masakra, przestało mi zależeć na czymkolwiek. Musiałam go jakoś odzyskać. Z pomoca przyszedł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl spróbowałam rytuału na powrót partnera i rzeczywiście powrócił. Jednakże muszę stwierdzić, że pomimo iż widze jak mu zależy, ja już nie jestem tą samą ufną kobietą. Ślad po rozstaniu już na zawsze pozostanie w mojej psychice.
odpowiedz
pierdoła (Ocena: 5) 17.03.2015 17:09
pierdoły
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2015 12:47
nic sie nie zgadza :)
odpowiedz
Nick (Ocena: 5) 17.03.2015 08:43
~Anonim Może mu coś ksiądz nagadał? Czasem tak potrafią człowiekowi zawrócić w głowie, że zupełnie go zmieniają.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 17.03.2015 07:59
Dziewczyny a ja mam taki problem. Jestem z chlopakiem a właściwie już moim narzeczonym 4lata i wszystko było zawsze ok głównie chodzi mi tu o sfere łóżkową dodam ze on jest bardzo wierzący ale nie miał problemu żeby uprawiać seks przed ślubem a teraz od pewnego momentu nie chce się kochać. Pytalam czemu to mówi ze np dziś nie ma ochoty że człowiek nie zawsze ma ochotę itd czasem wręcz go zmuszę do seksu. Teraz przestalam się starać a to idzie w złym kierunku bo do ślubu niedaleko. Co z nim jest ? Wiem że na pewno mnie nie zdradza. Raz powiedział że chce czekać do ślubu ale jakoś wcześniej mu nie przeszkadzało przed. I stał się taki uwaga po spowiedzi.
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo