7 zachowań, przez które facet uważa Cię za desperatkę (i przestaje mu na Tobie zależeć!)

W kontaktach damsko-męskich powinnaś zachować godność. Ale nie zawsze to robisz.
7 zachowań, przez które facet uważa Cię za desperatkę (i przestaje mu na Tobie zależeć!)
14.03.2015

Z szukaniem partnera jest tak jak ze staraniem się o nową pracę. Musisz być odpowiednio ubrana, zachowywać się jak dama i unikać kompromitujących wpadek. Jeżeli nie będziesz uważać na to, co mówisz i robisz na randce oraz po niej – zostaniesz singielką jeszcze przez długi, długi czas.

Przeczytaj, jakie kobiece zachowania są bardzo źle odbierane przez mężczyzn. Jeżeli nie chcesz, by on wziął Cię za desperatkę i zakończył Waszą znajomość, po prostu ich unikaj.

zakochana para

Nachalne SMS-y

Nie ma nic złego w tym, że napisałaś do faceta wiadomość jako pierwsza tuż po randce. Jeśli jednak on nie kwapi się, by ci odpisać, nie wysyłaj mu ponaglającego SMS-a. „Jak tam? Dotarła do Ciebie moja poprzednia wiadomość?”; „Czemu nie odpisujesz?”; „Tobie też podobało się nasze spotkanie???”. Kliknięcie WYŚLIJ będzie w tym przypadku równoznaczne z zakończeniem znajomości.

Pamiętaj: Jeśli on nie odpisuje, zachowaj swoją godność i nie napraszaj się. Bardziej go zaintrygujesz, jeśli nie będziesz nachalna.

zakochana para

Zapominanie o przyjaciołach

Facet zaprosił cię na randkę w sobotni wieczór, ale ty już jesteś umówiona w tym terminie z najlepszą przyjaciółką. Mówisz o tym chłopakowi i dodajesz: „Spoko, przełożę to. Sobota mi pasuje. To gdzie się widzimy?”. Jeżeli wydaje ci się, że w ten sposób zyskałaś u niego kilka dodatkowych punktów, jesteś w błędzie. Dużo lepiej wypadłabyś w jego oczach, gdybyś wyjaśniła, że na sobotę masz już plany, ale chętnie spotkasz się z facetem np. w piątek. W ten sposób dasz mu do zrozumienia, że nie jesteś desperatką i że twoi przyjaciele zawsze mogą na tobie polegać.

zakochana para

Kłamstwa

Kiedy mężczyzna opowiada ci na randce o swoim ulubionym zespole lub pisarzu, nie ekscytuj się i nie krzycz: „O matko! Też ich ubóstwiam! / Też czytam namiętnie jego książki!” – jeśli nie masz bladego pojęcia, o kim mówi ten facet. Zamiast kłamać, że „tyle was łączy”, poproś go, by pożyczył ci płytę lub powieść, bo chętnie dowiesz się czegoś więcej na tematy, które tak go pasjonują. Kłamstwo ma krótkie nogi, dlatego nie warto oszukiwać w takich kwestiach.

zakochana para

Zaborczość

Spotykacie się zaledwie od kilku tygodni, a ty już nie wyobrażasz sobie bez niego życia. Chciałabyś spędzać z nim dosłownie każdą sekundę, ciągle słuchać przez telefon jego głosu i nie widywać się z żadnymi znajomymi, żeby tylko spotkać się z nim. Twoja zaborczość obróci się przeciwko tobie. Daj facetowi odrobinę oddechu i pozwól, by nieco o ciebie pozabiegał.

zakochana para

Zbyt szybkie tempo

Na kilku pierwszych randkach nie zdradzaj facetowi, że marzysz już o sukni ślubnej i trojgu dzieci. W ten sposób tylko go wystraszysz. Żaden chłopak nie chce zakładać rodziny dosłownie po kilku tygodniach znajomości. Wyjdziesz na desperatkę, a on ucieknie gdzie pieprz rośnie.

zakochana para

Online-obsesja

Nie lajkuj każdego jego zdjęcia na Facebooku i Instagramie. Nie wstawiaj mu kilkunastu pochlebnych komentarzy i nie nagabuj go co chwilę na czacie. Takie zachowanie tylko go spłoszy. Facet pomyśli, że masz na jego punkcie obsesję i usunie cię ze znajomych. Tego byś nie chciała, prawda?

zakochana para

Brak szacunku do siebie

Jeżeli facet nie traktuje cię dobrze, odwołuje spotkania z tobą w ostatniej chwili i opowiada ci o innych kobietach, z którymi chętnie by się umówił, a ty mimo to jesteś na każde jego zawołanie, nie zyskasz w ten sposób jego szacunku ani uczucia. Pokaż mu, że znasz swoją wartość. Jeśli ty nie będziesz siebie szanować, on nie będzie tego robił tym bardziej.

Komentarze (28)

Ocena: 4.54 / 5
Anonimowo xd (Ocena: 5) 28.05.2018 19:20
A może ktoś wie, czemu mój kolega może nie odczytywać wiadomości ode mnie mimo, że jakiś czas temu odczytywał. Jeżeli ktoś może podać jakieś przykłady to bardzo dziękuję.
zobacz odpowiedzi (1)
Kaja (Ocena: 5) 28.05.2018 19:18
Bardzo mi się podoba ten artykuł. Uważam, że tak jak w moim wypadku może bardzo pomóc. Naprawdę fajnie się go czyta.
odpowiedz
Lach (Ocena: 1) 18.01.2018 09:16
Dajecie fotkę koziego syna islamskiego?
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 14.03.2017 23:39
Idealna kobieta to taka co ma w oczach miłość w sercu radość a w duszy szaleństwo...
odpowiedz
Cara. (Ocena: 5) 16.03.2015 17:59
*trójce
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo