MĘSKIE GRZECHY: 5 sytuacji, które wzbudzają poczucie winy u Twojego faceta

Udało nam się wyciągnąć od kilku chłopaków, co najczęściej wzbudza w nich poczucie winy. Oto co odpowiedzieli!
MĘSKIE GRZECHY: 5 sytuacji, które wzbudzają poczucie winy u Twojego faceta
07.03.2015

Miłość jest jak kwiat – trzeba o nią dbać, bo w przeciwnym wypadku usycha. Niekiedy jednak robiąc wielkie rzeczy, zapominamy o sprawach prostych. Szczególnie takich, które dobrze byłoby wyeliminować ze związku. Są rzeczy, na które pewnie nie zwracasz uwagi. Mają jednak kluczowy wpływ na relacje w związku.

Mężczyźni także miewają poczucie winy, choć często tego nie okazują. Zawsze bowiem starają się zgrywać twardzieli. Udało nam się jednak wyciągnąć od kilku z nich, co najczęściej wzbudza w nich poczucie winy. Oto ich odpowiedzi!

 

 

francisco lachowski

Fantazje

Wszyscy fantazjujemy. Ale gdy jesteśmy w związku, pragniemy, aby partner fantazjował jedynie na nasz temat. Kilku mężczyzn wyznało nam jednak, że często zdarza im się myśleć o kimś innym niż najbliższa osoba, przez co czują się winni, nawet jeśli te wizje istnieją jedynie w ich głowach.

 

mężczyzna

Słaba pamięć

Umówmy się - większość mężczyzn nie wiedzie zorganizowanego życia, przez co często zdarza im się zapomnieć o urodzinach, rocznicy czy imieninach twojej mamy. Jeśli jednak to przydarzy się jednorazowo twojemu partnerowi, postaraj się nie reagować złością. On na pewno już wie, że źle zrobił.

 

mężczyzna

Fakt, że są zbyt krytyczni

Nikt nie lubi być krytykowany. Znacznie bardziej wolimy krytykować. Wielu mężczyzn przyznaje, że zdarza im się rzucić kąśliwą uwagę pod adresem swojej dziewczyny czy żony. Równocześnie, większość z nich przyznaje, że żałują później swoich komentarzy, ponieważ wiedzą, jak bardzo jesteśmy przeczulone na punkcie tak pozornie błahych rzeczy, jak umiejętności gotowania, stylizacja czy waga.

 

mężczyzna

Zapominają o małych rzeczach

W związku często dopada nas rutyna. Na początku bowiem wszyscy należymy do grona niepoprawnych romantyków, którzy robią sobie niespodziewane prezenty, zaskakują siebie nawzajem i okazują uczucie na wiele innych sposobów. Mężczyźni przyznają, że z czasem zapominają o tych drobnych rzeczach. Nie mówią też tak często, jakby chcieli, że kochają swoje partnerki. To sprawia, że czasami dopada ich poczucie winy. W głębi duszy wiedzą bowiem, jak bardzo tego potrzebujemy.

 

mężczyźni

Złe traktowanie kobiet

Wielu mężczyzn wyznało nam, że przechodzili w swoim życiu okres, gdy traktowali kobiety przedmiotowo, ponieważ nie chcieli z nikim wiązać się na stałe. I choć w tamtym czasie nie czuli wyrzutów sumienia, poczucie winy przyszło, gdy w końcu zdecydowali się ustatkować. Wielu z nich żałuje tego, że dawali swoim niedoszłym partnerkom nadzieję na to, że ta relacja przerodzi się w coś poważnego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze (10)

Ocena: 4.7 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2015 21:16
Mój nie ma co do mnie uwag, traktuje jak księżniczkę, ogólnie jest cud-miód :D A jedyne poczucie winy.. ma wtedy, kiedy mam straszna ochotę na seks a on nie ma prezerwatyw :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2015 16:06
Mam nadzieję, że żałują przedmiotowego traktowania kobiet. Dwóch facetów mnie mnie w ten sposób skrzywdzilo. Do tej pory nie nie mogę o tym zapomnieć, choć bardzo się staram.
odpowiedz
Huebue (Ocena: 5) 07.03.2015 12:00
Blagam...poczucie winy u faceta, z powodu nie wyrazania swoich uczuc? W rownoleglym wszechswiecie chyba:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 07.03.2015 09:47
Dlaczego pod "złe traktowanie kobiet" rasistowski Palikot dał zdjęcie czarnoskórych mężczyzn?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 07.03.2015 01:50
"...u twojego faceta" a na zdjęciu dzieciak :D
zobacz odpowiedzi (2)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo