SPIS rzeczy, których ON o Tobie nie wie (a powinien!)

Dziś mu o nich powiedz.
SPIS rzeczy, których ON o Tobie nie wie (a powinien!)
06.03.2015

To, że kobiety są niepoprawnymi gadułami, wiadomo nie od dziś. Jednak mimo tego, że w ciągu dnia wypowiadamy podobno niemal 17 tysięcy słów, o kilku dość istotnych rzeczach milczymy jak zaklęte. A szkoda, bo nasi partnerzy powinni o tych kwestiach wiedzieć.

Co dokładnie mamy na myśli?

Oto spis rzeczy, których ON o Tobie nie wie, a powinien.

love

Doceniasz szczerość

Facetom zazwyczaj wydaje się, że nie warto być całkowicie szczerym w stosunku do swojej kobiety, bo ona – zamiast to docenić – obrazi się lub zrobi awanturę. Przez takie myślenie mężczyźni zatajają przed partnerkami różne mniej lub bardziej istotne rzeczy, np. to, że koleżanka z pracy z nimi flirtuje. Wyjaśnij ukochanemu, że ponad wszystko cenisz szczerość, nawet jeśli prawda bywa bolesna.

love

Kochasz niespodzianki

Mężczyźni rzadko robią swoim dziewczynom niespodzianki, ponieważ nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo je lubimy. Warto, aby twój ukochany dowiedział się, co sprawia ci radość. Następnym razem, gdy będzie się zastanawiał, czy zabrać cię na weekend do Paryża, po prostu zabukuje bilet.

love

Lubisz, gdy to on wychodzi z inicjatywą

Przyjęło się, że współczesne kobiety same sięgają po to, czego pragną. Mężczyźni przyzwyczaili się więc do tego, że nie muszą wychodzić z inicjatywą w kwestii randek, czy śpieszyć z pomocą ukochanej, bo Zosia Samosia poradzi sobie sama. Wyprowadź partnera z błędu. Powiedz mu, że bardzo lubisz, kiedy on się tobą opiekuje.

love

Nie masz nic przeciwko jego męskim wyjściom

9 na 10 facetów, zapytanych o to, czy ich kobieta ma coś przeciwko „męskim wyjściom”, odpowiedziałoby prawdopodobnie, że „tak, oczywiście”. Odpowiedź ta wynikałaby jednak z niewiedzy. Prawdą jest bowiem to, że każda dziewczyna, która ma poczucie własnej wartości, rozumie, że w dojrzałym związku potrzeba przestrzeni. Im mniej będziesz trzymać ukochanego na smyczy, tym (paradoksalnie) bardziej będzie do ciebie przywiązany. Wyjaśnij mu zatem, że nie pogniewasz się na niego, jeśli raz na jakiś czas wyjdzie na piwo z kolegami.

love

Zależy Ci na akceptacji jego kumpli

Żadna z nas nie przyzna się do tego swojemu facetowi, ale w głębi duszy pragniemy być zaakceptowane przez jego najlepszych kumpli. Nie udawaj przed partnerem, że zupełnie nie obchodzi cię to, co oni o tobie mówią czy myślą. Powiedz mu, że bardzo się liczysz z ich opinią. Dzięki temu on nie pozwoli, by jakikolwiek z jego kolegów wypowiadał się niekorzystnie na twój temat.

love

Cenisz sobie swoją prywatność

To, że nie chcesz ukochanemu podać swojego hasła do portali społecznościowych, nie oznacza, że masz coś przed nim do ukrycia. Po prostu każdy ma prawo do intymności. Warto, by twój facet o tym wiedział, zanim dopowie sobie w myślach, że go zdradzasz.

Komentarze (3)

Ocena: 5 / 5
Ernestowa nerwacja ;) (Ocena: 5) 08.03.2015 11:09
Łał! Chyba pierwszy artykuł na Papilocie, który z czystym sumieniem mogę ocenić na 5. Papilocie, podnosimy poziom. :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2015 12:52
zaskoczyliscie mnie, serio, na plus
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.03.2015 03:31
o,sie pozytywnie rozczarowalam,spodziewałam się czegoś w stylu "pierdzisz" "masturbujesz sie" "robisz dwójeczkę" a tu coś takiego,papi.lo.c.ie no no :D a niespodzianki/męska opieka są super
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo