Jaki powinien być facet idealny?

Jak zdaniem kobiet powinien wyglądać i zachowywać się współczesny Mr. Perfect? Wyniki ankiety Was zszokują.
Jaki powinien być facet idealny?
04.03.2015

Nieprzyzwoicie przystojny, obrzydliwie bogaty, wysportowany, inteligentny i oczywiście świetny w łóżku. Tak właśnie E.L. James scharakteryzowała współczesnego Pana Idealnego. Okazuje się jednak, że Christian Grey i tak nie sprostałby oczekiwaniom dzisiejszych kobiet. Z badań, na które powołuje się magazyn Cosmopolitan wynika bowiem, że przedstawicielki płci pięknej mają dość szokujące pomysły na to, jak powinien wyglądać i zachowywać się Mr. Perfect.

Czego dokładnie wymagają? Oto 6 cech idealnego faceta!

Ian Somerhalder

Obowiązkowy zarost

Choć całowanie się z brodaczem nie należy do najprzyjemniejszych czynności, to i tak zarost jest cechą pożądaną, a wręcz wymaganą od współczesnego Pana Idealnego. Moda na seksownych drwali trwa, zatem każdy facet, który chce na siebie zwrócić uwagę płci przeciwnej, przede wszystkim powinien zrezygnować z golenia.

Ian Somerhalder

Niski wzrost

Ideał, który nie ma nawet 180 cm wzrostu? Jeszcze do niedawna ten pomysł zostałby wyszydzony przez większość pań. Tymczasem najnowsze badania pokazują, że to właśnie niscy mężczyźni są najbardziej pożądani przez współczesne kobiety.

- Z ankiety przeprowadzonej przez socjologa Daltona Conleya wynika, że niscy mężczyźni chętniej wykonują obowiązki domowe (bo np. nie są zbyt wysocy na to, by stać przy zlewie i zmywać naczynia), rzadziej się rozwodzą i potrafią bardziej uszczęśliwić swoje partnerki – tłumaczy cosmopolitan.com.

Z tego względu kolejną cechą Pana Idealnego jest… niski wzrost.

Ian Somerhalder

Jest brzydszy od swojej partnerki

Pamiętacie te fragmenty z „50 twarzy Greya”, w których Ana zachwycała się piękną twarzą i doskonałym ciałem Szarego, jednocześnie popadając w kompleksy, że jako partnerka nie jest dla niego wystarczająco atrakcyjna? Okazuje się, że większość współczesnych dziewczyn nie chciałaby na stałe wiązać się z kimś takim. Z najnowszych sondaży wynika, że idealny facet to taki, który… jest brzydszy od swojej kobiety. Wtedy nie trzeba się martwić, że wokół niego kręci się tłum adoratorek. No i można błyszczeć na jego tle.

Ian Somerhalder

Ma doskonały kontakt ze swoimi rodzicami

Zimny drań, który z pogardą wypowiada się o swoich bliskich i nie czuje wewnętrznej potrzeby, by regularnie się z nimi kontaktować? Współczesne panie takim bad boyom mówią stanowcze NIE. Mr. Perfect musi kochać swoich rodziców, wspierać ich na każdym kroku i utrzymywać z nimi ciepłe relacje. Dlaczego? Zdaniem ankietowanych mężczyzna, który nie ma konfliktu z matką i ojcem, będzie doskonałym mężem, który ceni wartości rodzinne.

Ian Somerhalder

Pali trawkę

Naukowcy z Uniwersytetu w Buffalo dowiedli, że pary, które od czasu do czasu zapalą w swoim towarzystwie marihuanę, są mniej skłonne do przemocy domowej i lepiej się ze sobą dogadują. Z tego względu cechą pożądaną u mężczyzny idealnego jest obecnie jego… liberalizm i swobodne podejście do palenia – oczywiście raz na jakiś czas, a nie nałogowo.

Ian Somerhalder

Ma poczucie humoru

Ponurak z całą pewnością nie jest ideałem i nigdy nim nie zostanie. Za to facet, który potrafi rozśmieszyć swoją kobietę, z pewnością tak. Musi to być jednak humor inteligentny – współczesna dziewczyna nie zadowoli się mało błyskotliwymi żartami.

Co jeszcze dorzucicie do tej listy, drogie Papilotki?

Polecane wideo

Komentarze (47)

Ocena: 4.4 / 5
anonim (Ocena: 5) 06.03.2015 03:16
wiecie że ideałów nie ma, jak trafi się wam facet chociaż z 1 cechą z tych wymienionych to się cieszcie. Odpowiedzcie sobie po co wam facet i już wiecie kim jesteście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2015 19:17
James McAvoy! :P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 05.03.2015 18:34
Idealny? Chyba nie widzieliście mojego faceta! :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2015 14:43
Klasycznie Brad Pitt
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 05.03.2015 09:37
Idealny facet to Adam Levine
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie