7 SMS-ów, które pragnie otrzymać KAŻDY FACET!

Na jakie wiadomości on wyczekuje z bijącym sercem? Sprawdź!
7 SMS-ów, które pragnie otrzymać KAŻDY FACET!
01.03.2015

Dzięki telefonom komórkowym kontakt z drugim człowiekiem, a zwłaszcza z naszą drugą połówką, stał się wyjątkowo łatwy. Nasze babcie nie miały tyle szczęścia, co my. One musiały czekać na listy od ukochanego tygodniami, a nawet miesiącami. My natomiast w kilka sekund możemy napisać chłopakowi coś, co sprawi, że jego serce zacznie bić szybciej.

Zastanawiałaś się jednak nad tym, na jakie wiadomości on czeka z największą niecierpliwością? My to już wiemy. Przeczytaj, jakie SMS-y pragnie otrzymać każdy facet - bez wyjątku!

couple

„Twój głos jest taki seksowny!”

Masz gęsią skórkę na karku, kiedy twój ukochany szepcze ci na ucho komplementy? Albo gdy po prostu opowiada ci coś swoim seksownym głosem? Napisz mu to koniecznie. Takie pochlebne słowa wywrą na nim ogromne wrażenie.

couple

„Bez przerwy o Tobie myślę”

Na taki SMS czeka każdy mężczyzna. Zapewnienie o tym, że nie możesz się na niczym skupić, ponieważ bez przerwy jego osoba zaprząta twoje myśli, sprawi mu masę radości. On chce być dla ciebie najważniejszy. Utwierdź go w przekonaniu, ze tak właśnie jest.

couple

„Nie mogę się doczekać, kiedy Cię zobaczę”

Okaż facetowi, że jest dla ciebie ważny, a każda chwila spędzona bez niego napawa cię tęsknotą. Pisząc: „Nie mogę się doczekać, kiedy Cię zobaczę”, dasz mu do zrozumienia, że cudownie spędzasz czas w jego towarzystwie. I że szczęśliwa jesteś tylko wtedy, gdy masz go obok siebie.

couple

„Jesteś niezłym ciachem”

Podkreślamy to nie pierwszy raz: faceci kochają komplementy, może nawet bardziej niż my, kobiety. Z tego względu SMS o treści „Jesteś niezłym ciachem” sprawi im masę niekłamanej przyjemności. W takiej prostej wiadomości dajesz ukochanemu do zrozumienia, że jest przystojny, seksowny i że masz na niego ochotę. Krótko i na temat!

couple

„Wciąż czuję na sobie Twój zapach”

Zauważyłaś, że mężczyźni mają obsesję na punkcie własnego zapachu? Przed randką spryskują się obficie dezodorantem i perfumami, bo chcą przyjemnie pachnieć. Doceń te wysiłki i po randce napisz facetowi, że wciąż czujesz na sobie jego boski zapach. I że bardzo, ale to bardzo cię to rozprasza. Chłopak będzie takim wyznaniem zachwycony!

couple

„Jesteś moim bohaterem!”

O otrzymaniu takiej wiadomości marzy każdy przedstawiciel płci męskiej. Czy może być coś milszego, niż uczucie, że jesteś dla własnej kobiety niezastąpiony i że ona cię potrzebuje? Zdaniem mężczyzn – nie. Oni uwielbiają być bohaterami, którzy pomogą ukochanej w każdej sytuacji.

Komentarze (18)

Ocena: 3.89 / 5
Anonim (Ocena: 1) 10.03.2015 01:00
Ale bzdury. A gdzie sztandarowe "jestem napalona, a rodziców nie ma w domu"? :P
odpowiedz
Roore (Ocena: 5) 02.03.2015 22:51
Czy tylko ja czekałam na "nie mam na sobie majtek" lub "mam pełną lodówkę piwa"?
zobacz odpowiedzi (1)
Agnieszka (Ocena: 5) 02.03.2015 12:56
Mężczyźni! A my chcemy coś otrzymać od Was na Nasz Święto. Jeśli brak Wam pomysłu zajrzyjcie tutaj: =www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-na-dzien-kobiet
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2015 18:14
głupota tych artykułów, czasami wręcz poraża:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.03.2015 15:20
a gdzie sms typu "Mam na Ciebie ochotę" albo "Wpadaj na seks" itd?
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo