7 rzeczy, które facet przed Tobą ukrywa (byłby zły, gdybyś o tym wiedziała)

Mężczyźni mają swoje tajemnice. Teraz je poznasz.
7 rzeczy, które facet przed Tobą ukrywa (byłby zły, gdybyś o tym wiedziała)
25.02.2015

Wydaje ci się, że twój ukochany jest z tobą całkowicie szczery i mówi ci o wszystkim? Masz rację – wydaje ci się. Każdy facet ma bowiem swoje tajemnice, których strzeże jak najświętszego skarbu. Jaki ma w tym cel? Najprawdopodobniej wydaje mu się, że jeśli poznałabyś kilka z jego sekretów, nie potrafiłabyś patrzeć na niego tak, jak do tej pory. Dlatego woli dmuchać na zimne i część rzeczy przed tobą zataić.

Co mężczyźni ukrywają przed swoimi kobietami najczęściej?

Teraz poznasz jego najskrytsze tajemnice.

candice

Czasami płacze

O tym, że chłopaki nie płaczą, powstał nawet film. Tylko że stwierdzenie to… jest totalną bzdurą. Twojemu facetowi zdarza się płakać, choć robi to wyłącznie w samotności, gdy nikt nie patrzy. Łzy kojarzą mu się z mazgajstwem, dlatego przed tobą będzie udawał twardego faceta, który szlocha wyłącznie wtedy, gdy kroi cebulę. Tak naprawdę wzruszył się jednak na „Titanicu”, a kiedy jego była zdradziła go z innym facetem – płakał jak bóbr.

candice

Twoje zdanie obchodzi go najbardziej

Twój facet tylko zgrywa takiego, który nie liczy się z żadnym zdaniem, poza swoim. Tak naprawdę bardzo obchodzi go, co masz do powiedzenia i jaka jest twoja opinia. Nawet jeśli będzie ci wpierał, że nie ma zamiaru kupować sobie nowych butów, bo lubi swoje stare, i tak prędzej czy później pobiegnie do sklepu obuwniczego i zakupi model, który mu poleciłaś. On chce ci się podobać, ale nigdy nie przyzna się, że to właśnie twoje zdanie liczy się dla niego najbardziej.

candice

Ma braki w wykształceniu

Twój facet nigdy nie powie ci, że czegoś nie wie. To byłoby dla niego równoznaczne z porażką. W twoich oczach on chce wypaść na osobę wszystkowiedzącą. Nie zdziw się zatem, kiedy następnym razem, gdy spytasz go o położenie jakiegoś kraju na mapie lub o to, do jakiej partii należy dany polityk, twój ukochany, zamiast od razu udzielić odpowiedzi, spojrzy na ciebie z politowaniem i powie: „Naprawdę tego nie wiesz? Sprawdź sama, bo szkoda gadać o takich oczywistościach”.

candice

Jest zazdrosny

Każdy facet, który kocha swoją kobietę, jest o nią zazdrosny. Każdy. Nawet jeżeli wydaje ci się, że mogłabyś na jego oczach flirtować z innym mężczyzną, a on i tak by tego nie zauważył, mylisz się. On uważnie obserwuje każdy twój krok i ma na celu każdego faceta, który tylko się do ciebie zbliży. Nie okaże jednak zazdrości, aby nie dać ci satysfakcji.

candice

Ogląda durne programy

Na pewno nieraz zostałaś wyszydzona przez swojego faceta, że oglądasz ogłupiające programy telewizyjne. Wiedz jednak, że on w samotności również uwielbia je oglądać. Potem tylko udaje, że nie wie, kim jest Perfekcyjna Pani Domu czy Carrie Bradshaw.

candice

Używa kosmetyków

Przyjęło się, że prawdziwy facet ma w swojej łazience wyłącznie żel pod prysznic, krem do golenia i dobrą wodę kolońską. Gdybyś jednak zajrzała do sekretnej szafki swojego ukochanego, zobaczyłabyś tam masę innych produktów: kremy przeciwzmarszczkowe, krem pod oczy, maść na wypryski, pomadkę do ust oraz krem do spierzchniętych dłoni.

candice

Ma kompleksy

Podczas gdy kobiety otwarcie przyznają się do swoich kompleksów, mężczyźni uparcie twierdzą, że lubią siebie i nic nie chcieliby w sobie zmienić. Prawda jest jednak zupełnie inna. Kiedy nikt nie patrzy, przeglądają zdjęcia Davida Beckhama i Cristiano Ronaldo. Z zazdrością spoglądają na ich umięśnione klaty, a potem z poczuciem zażenowania zerkają w lustro. Porównują się do przystojniaków z pierwszych stron gazet i we własnym odczuciu wypadają na ich tle blado.

Miej więc świadomość, że za każdym razem, gdy wzdychasz na widok mięśni jakiegoś gwiazdora, twój ukochany aż skręca się w środku.

Komentarze (16)

Ocena: 3.69 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 17:56
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
polecam :) (Ocena: 5) 26.02.2015 10:09
ht tps://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/aabe48ec139481931201353fe9f9e47d
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2015 14:20
klata beckhama, ronaldo ? ja jestem szczęściarą mój ma zadbaną klatke i nie tylko, ronaldo dobrze gra w piłkę ale do pięt nie dorasta mojemu kulturyscie.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 25.02.2015 11:41
Mój facet jest bardzo skryty, nie okazuje emocji, wiele razy myślałam że ma mnie gdzieś, bo zachowywał się jakbym była mu obojetna... ostatnio powiedziałam że jest kochany i że naprawdę mi na nim zależy... i poleciały mu łzy. Byłam w szoku. Czyli jednak pod tą warsta silnego maczo kryje się wrażliwa dusza. Myślicie ze da się jeszcze go otworzyć"?
zobacz odpowiedzi (1)
K (Ocena: 5) 25.02.2015 11:28
Pierwszy punkt - Rozumiem, że gdy wzdycham do jakiegoś mięśniaka to muszę mieć świadomość, że obok siedzi mój facet odczuwający z tego powodu ból, ale gdy on wlepia gały w jakąś modelkę to ja muszę się zamknąć i to przełknąć, bo przecież "faceci są wzrokowcami i tak mają", o czym przekonujecie w innych artykułach. Czy w re-da-kcji siedzą sami szowinistyczni faceci?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo