PSYCHOTEST: Co o waszym związku mówi pozycja, w jakiej śpicie?

Dzisiaj opowiemy o nieco innych pozycjach łóżkowych niż zwykle, bo o tych, które twój facet przyjmuje podczas snu. Zobacz, co sposób, w jaki śpi, mówi o jego osobowości!
PSYCHOTEST: Co o waszym związku mówi pozycja, w jakiej śpicie?
08.02.2009

Dzisiaj opowiemy ci o nieco innych pozycjach łóżkowych niż zwykle, bo o tych które twój facet przyjmuje podczas snu. Okazuje się bowiem, że sposób, w jaki śpimy, wiele zdradza na temat naszej osobowości.

Amerykański badacz, Samuel Dunkell, odkrył, że w czasie snu czujemy się swobodniej, nie kontrolujemy ruchów i w efekcie zachowujemy się bardziej naturalnie. Jeśli więc jesteś ciekawa, o czym świadczy pozycja, w jakiej śpi twój książę, koniecznie przeczytaj nasz raport! A na deser… wasza wspólna mowa ciała, czyli co mówi o waszym związku pozycja, jaką przyjmujecie, śpiąc razem!

1. Facet śpiący w pozycji embrionalnej

Twój ukochany to typowy wrażliwiec. Słodko bezbronny, zamknięty w sobie, trochę zagubiony. Pozycja embrionalna daje mu poczucie bezpieczeństwa, a tulona w objęciach poduszka – ochronę przed złamaniem serca. Temu facetowi trzeba naprawdę mocno udowodnić swoją miłość, bo on łatwo nie ufa kobietom. Ale jeśli już zaufa, to jest wierny ponad wszystko!

2. Facet śpiący na boku

Śpiąc na boku, próbuje zająć jak najmniej miejsca, aby jak najwięcej zostało dla jego śpiącej królewny. Zrównoważony, łagodny, łatwo idący na kompromis. Jednym słowem – stuprocentowy dżentelmen. Doceń go, bo w związku, tak jak w łóżku (i w seksie!), chce dbać przede wszystkim o ciebie.

3. Facet śpiący na plecach

To prawdziwy maczo! Pewny siebie i przebojowy, ale też… próżny i arogancki. Leżąc na plecach, w pełnej krasie prezentuje wszystkie uroki swojego ciała. Jeśli rozwiera przy tym uda, jest wyjątkowo otwarty na nowe wyzwania i doświadczenia seksualne.

4. Facet śpiący na brzuchu

Uporządkowany twardziel z ogromną dawką pasji i energii. Poczucie bezpieczeństwa i harmonii daje mu pełna kontrola nad wszystkim (i wszystkimi…), dlatego śpi na brzuchu, zajmując prawie całe łóżko.

Para w objęciach Amora, czyli…

Pozycja miodowego miesiąca – pozycja, jaką para przyjmuje po skończonym stosunku, czyli splecione w miłosnym geście ciała i kończyny. Po kilku latach związku, od razu po zaśnięciu, partnerzy naturalnie przechodzą do innych, wygodniejszych pozycji, ale świeżo upieczeni zakochani, niemogący się nasycić swoją obecnością, dzielnie wytrzymują w niej całą noc.

Partnerzy śpiący plecami do siebie – w tym związku liczy się niezależność i wzajemne zaufanie. Nie ma tu miejsca na zazdrość czy chorobliwą zaborczość, dlatego para ta świetnie się ze sobą dogaduje.

Pozycja łyżki – oboje leżą na boku, ale kobieta tyłem, a mężczyzna przodem, czule obejmując ukochaną. Oboje czują się komfortowo w tym układzie, co owocuje spełnionym uczuciem.

Partnerzy śpiący na brzuchu – to burzliwy, pełen emocji związek. Zarówno ona, jak i on, chcą dominować, zawsze mieć ostatnie zdanie. W tym wypadku przydałaby się porządna lekcja kompromisu.

Partnerzy śpiący na plecach – jeśli ona leży z głową na jego torsie, otulona silnym, męskim ramieniem, to znaczy, że w tym związku wszystko szczęśliwie się układa. Jeśli partnerzy leżą obok siebie na plecach, walcząc o każdy kawałek łóżka, nie wróży to najlepiej dla związku. Ciągła rywalizacja i walka między kochankami jest ogromną przeszkodą w budowaniu wzajemnego zaufania oraz osiąganiu kompromisów.

Jeden partner na brzuchu, drugi na boku – osoba śpiąca na brzuchu chce przejąć kontrolę nad wszystkimi sferami związku, ale partnerowi leżącemu na boku to odpowiada.

Jeden partner na plecach, drugi na boku – mimo że różnią się temperamentami i osobowościami, łączy ich wspólna pasja. osoba leżąca na boku jest wsparciem dla partnera śpiącego na plecach.

Jeden partner na plecach, drugi na brzuchu – mają różne zainteresowania i charaktery, a osoba śpiąca na brzuchu dodatkowo komplikuje sprawę, manipulując partnerem śpiącym na plecach.

Polecane wideo

Komentarze (122)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 28.07.2012 16:04
Tutaj wpisz treść komentarza do PSYCHOTEST: Co o waszym związku mówi pozycja, w jakiej śpicie?...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.07.2012 00:35
heeem. Okej to chyba z większością z Was trzeba zacząć od początku. Tu nie chodzi o to jak kładziesz się i w jakiej pozycji zasypiasz, bo to kwestia tego co masz w danym momencie w głowie. Tu chodzi o to jak zmienia się pozycja podczas snu, bo podświadomie stajesz się bez ograniczeń. A co do opisywania wspólnego spania to kompletny bez sens, bo nie jesteśmy w stanie tego wyłapać, chyba, że przebudzimy się w nocy i zapamiętamy w jakiej pozycji byliśmy. Czytanie i wnioskowanie- marnie u Was z tym.. Pozdrawiam, P. (:
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.12.2011 16:10
co ja co ja jestem z facetem ponad 2 lata.. i spimy jak większosc opisane powyzej... wszystko sie zgadza :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.12.2010 07:19
Gówno prawda!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.06.2010 11:30
do anonimowej panny od mateo11141: Przykro mi, że okazał się kimś innym. Pisałem, jak bym spał w znaczeniu dosłownym, a nie tym metaforycznym;), które z wielką przyjemnością bym spędził z kobietą:)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie