Jak mu zaimponować?

Sprawdź, co najbardziej kręci facetów!
Jak mu zaimponować?
20.02.2015

Kobiety często prześcigają się w pomysłach na to, jak zaimponować facetom. Czasami jest to naprawdę łatwe, ale przecież nie chodzi o to, aby podrywać kogokolwiek. Problem zaczyna się, gdy chcemy zrobić wrażenie na szczególnie istotnym, wyjątkowym dla nas mężczyźnie. Wtedy zdecydowanie mogą przydać ci się poniższe cechy, które powalą każdego faceta na kolana!

1. Stanowczość

To nieprawda, że faceci lubią uległe kobiety. Pamiętaj, że oni są zdobywcami, dlatego muszą ciągle czuć niedosyt twojego towarzystwa. Bądź stanowcza i nie daj się namówić na trzecią kawę z rzędu. Poza tym jeśli zależy ci na poważnym związku, a nie przelotnej znajomości, on też na pewno będzie chciał mieć do czynienia z osobą, która ma własne zdanie. Seksowna kobieta to taka, która jest pewna siebie.

 

sexy vogue editorial

2. Niezależność

To że potrafisz sobie radzić w każdej sytuacji, imponuje nie tylko twoim przyjaciółkom, ale przede wszystkim facetom. Oni uwielbiają zaradne kobiety! Oczywiście jak każdy, chcą czuć się potrzebni, dlatego nie wahaj się od czasu do czasu poprosić o małą pomoc.

 

sexy vogue editorial

3. Pewność siebie

Przypomnij sobie, jak reagujesz na faceta, który mimo że jest nieziemsko przystojny, stoi zawstydzony w kącie? Nie zwracasz na niego uwagi. Pewność siebie to naprawdę pożądana cecha, dlatego schowaj kompleksy głęboko i po prostu w siebie uwierz!

 

sexy vogue editorial

4. Bądź wyjątkowa

Jeśli chcesz go zainteresować, pokaż mu, że jesteś wyjątkowa. Może masz pasjonującą pracę, która podnosi adrenalinę? Albo masz czarny pas w karate? A może potrafisz malować? Nie zadręczaj go kolejną, nudną paplaniną, bo on i tak nic z tego nie zapamięta. Jeśli to wartościowy facet, na pewno szuka wyjątkowej osobowości, która będzie go intrygowała.

 

sexy vogue editorial

5. Poczucie humoru

Nie bądź zbyt poważna, bo związek nie polega na tym, żeby stale rozmawiać wyłącznie na bezpieczne tematy. Więź między dwojgiem ludźmi to coś wyjątkowego, dlatego nie powinno tam zabraknąć poczucia humoru. Nie bądź nudziarą i pozwól sobie na żarty.

 

sexy vogue editorial

6. Wyluzuj się

Nie ma nic gorszego niż wiecznie spięta dziewczyna, która szuka dziury w całym. Wyluzuj się i przestań być perfekcjonistką, bo wykończysz siebie, swoje przyjaciółki, a na końcu faceta (jeśli jakiegoś znajdziesz).

 

sexy vogue editorial

7. Bądź szczera

Rozumiemy, że wysokość zarobków to nie najlepszy temat na drugą randkę, ale jeśli padnie niewygodne pytanie, przestań owijać w bawełnę. Możesz zawsze powiedzieć, że nie masz ochoty o tym rozmawiać albo zwyczajnie, że może poruszycie ten temat innym razem. Bądź szczera i nie oszukuj, bo twój nowy związek może się skończyć, zanim jeszcze na dobre się zacznie.

 

Komentarze (16)

Ocena: 4.75 / 5
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2015 18:02
Rozstałam się z miłością mojego życia po 7 latach….. Czułam się tak tragicznie że jest to wręcz nie do opisania… trzeba to przeżyć… Koleżanka dała mi namiary na pewnego rytualistę (strona o ile pamiętam to urok-milosny.pl) nigdy nie wierzyłam w magię, ale byłam zdesperowana i postanowiłam spróbować. I jak się okazało było warto. Wrócił do mnie po 6 tygodniach od zamówienia uroku. Teraz znowu czuję szczęście.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 21.02.2015 08:29
a gówno prawda ... ja się w większości tak zachowuję, staram się być pewna siebie, radzić sobie sama itp. i co... nie mam i nie miałam chłopaka (nie wiem czy każdy się boi czy jak )
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 1) 20.02.2015 22:12
po co wy piszecie te denne artykuły? (i po co ja je czytam, ale to już inna sprawa :D ) raz piszecie, że faceci lubią skromne, miłe, ciepłe kobiety, a innym razem, że pewne siebie, niezależne, umiejące postawić na swoim. kobiety durnieją przez te wasze teksty. każda z nas jest inna i każda jest wyjątkowa. jeden facet lubi stanowczą, niezależną kobietę, a inny lubi taką, która jest skromna i cicha i może się nią zaopiekować, taka prawda. my też lubimy różnych facetów. po co się zmieniać, trzeba po prostu być najlepszą wersją siebie, SIEBIE! i tyle :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2015 21:03
Żałosne jak czytam dziewczyny Wasze komenty, kto Wam karze udawać? Po prostu więcej pewności siebie, bycia odpowiedzialna za swoje życie i niezależności, a nie czekam aż facet się mną zaopiekuje! A co to Twoja nianka? Czy ma być Twoim partnerem życiowym? Weź się w garść kobieto jedna z drugą i tak, kobieta idealna jest czuła, stanowczo kiedy trzeba, szczera, kiedy trzeba tłumnie noga, prawdziwą kobieta!
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2015 15:55
jak się czyta te wypociny, to nie macie takiego wrażenia, że powinnyśmy być wszystkim na raz? Z jednej strony mamy być ciepłe, opiekuńcze, kochać dzieci, być wyrozumiałe, chwalić swoich mężczyzn i pokazywać jacy to oni nie są silni i "bez nich nie dałybyśmy sobie rady". A z drugiej mamy być pewne siebie, stanowcze i co wieczór skakać ze spadochronu, żeby dowieźć swojej nieustraszoności. Nie dziwne, że tak wiele kobiet cierpi z powodu niskiej samooceny, skoro zewsząd narzucane nam są dziwne stereotypy, które wykluczają się wzajemnie. Media robią nam wodę z mózgu, a my żeby dorównać oczekiwaniom udajemy kogoś kim nie jesteśmy byleby tylko zaimponować płci przeciwnej...
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo