Jak oszukują dziewczyny? Lista (białych) KŁAMSTW, które najczęściej mówimy w związku!

Podobno oszukujemy partnerów dla ich dobra. Na pewno?
Jak oszukują dziewczyny? Lista (białych) KŁAMSTW, które najczęściej mówimy w związku!
16.02.2015

Bezwzględną podstawą każdego udanego związku jest szczerość, ale niektóre rzeczy i problemy czasami warto po prostu… przemilczeć. Dla wielu osób jest to równoznaczne z kłamstwem, ale inni wierzą, że skoro mówią nieprawdę w dobrej wierze, to nie jest to nic złego. Każdy ma oczywiście swoje sumienie i według niego powinien się rozliczać.

Pytanie tylko czy warto o pewnych sprawach milczeć albo udawać, że nie miały miejsca, jeśli poważnie myśli się o drugiej osobie? W końcu każde kłamstwo, nawet białe, ma krótkie nogi i wkrótce powtarzanie nieprawdy, nawet w dobrym (naszym zdaniem) celu, może obrócić się przeciwko nam.

Poznaj 8 kłamstw, które najczęściej mówimy w związku!

1. Co naprawdę myślisz o jego znajomych

Nie znosisz ich towarzystwa, ale nie chcesz urazić swojego partnera, więc zmuszasz się do spędzania z nimi czasu. Może jednak warto powiedzieć twojemu partnerowi, że wolisz iść na zakupy niż pić piwo z jego kumplami i patrzeć jak spędzają czas przy konsoli do gier?

 

couple pinterest

6. Jak często myjesz włosy

Chwała naukowcom za wynalezienie suchego szamponu, który oszczędza nasz czas (i wodę), a włosy wyglądają jak świeżo umyte. VOILA!

 

 

couple pinterest

4. Jak intensywny był twój poprzedni związek

Kiedy pyta o twojego eks, odpowiadasz, że nie było to nic takiego. A prawda jest taka, że byłaś zakochana do szaleństwa i przez długi czas nie mogłaś wrócić do formy.

 

couple pinterest

5. Ile właściwie ćwiczysz

Po co ma wiedzieć, że znów wzięłaś urlop od ćwiczeń, żeby siedzieć w legginsach i sportowych butach z przyjaciółkami w kawiarni. O kolejnym zamówionym przez ciebie donucie też się nie dowie!

 

couple pinterest

2. Jak naprawdę chciałaś spędzić weekend

Twój partner chciał zrobić ci niespodziankę i wykupił weekend w górach, podczas gdy ty, przytłoczona nadmiarem obowiązków, miałaś zamiar zaszyć się pod kołdrą na całą sobotę, wychodząc jedynie po kubek gorącej czekolady i kolejną płytę z filmem na DVD. Jeśli powiesz mu prawdę, urazisz jego uczucia, a on zniechęci się do robienia niespodzianek.

 

couple pinterest

7. Ile czasu spędziłaś nad wyborem jego prezentu

Po co mówić, że przez 2 godziny stałaś na deszczu w kolejce po bilety na koncert jego ulubionego zespołu, a później przez pół dnia obmyślałaś, w jaki sposób wręczysz mu prezent. Poza tym naprawdę nie miałaś pojęcia, że będzie chciał iść na ten koncert! Co za fascynujący zbieg okoliczności.

 

couple pinterest

3. Ile naprawdę zajmuje ci wyjście z domu

Kiedy mówisz mu jeszcze 5 minut, tak naprawdę od godziny jesteś gotowa i czekasz, aby nałożyć szminkę i spryskać się perfumami. Przecież on nie może wiedzieć, że spędzasz codziennie godzinę na ułożeniu włosów, nałożeniu makijażu i wybraniu ubrań. Cóż, jeśli zamieszkacie razem, on i tak się dowie ;-)

 

couple pinterest

8. Co się dzieje, kiedy wychodzisz z przyjaciółkami

Nie zamierzasz przyznać się, że wypiłaś o jednego szota za dużo i wolałabyś nie wspominać o ogólnym przebiegu imprezy.

 

Polecane wideo

Komentarze (27)
Ocena: 4.85 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2015 02:25
co to donucie?
odpowiedz
ruda (Ocena: 5) 16.02.2015 12:48
Ktoś tu chyba zapomniał o podstawowym kłamstwie kobiet: "doszłam"
zobacz odpowiedzi (2)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 11:39
coraz czesciej mi sie sni, ze zdradzam faceta. co to moze znaczyc? w rzeczywistowci przenigdy bym tego nie zrobila
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 04:01
Ja nei mam ochoty rozmawiać o seksie z tym swoim. Pierwszy raz tak mam, że nie umiem o tym swobodnie mówić - raguje też płaczem kiedy zrobi aluzje do swojej przeszłości. Nigdy tak wcześniej nie reagowałam. 3 lata razem... nie akceptuje swojej i jego przeszłości seksualnej... chyba powinnam sie leczyć.
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 16.02.2015 02:37
"jak często myjesz włosy"?? omg, serio istnieją osoby, które zamiast po prostu umyć włosy, to próbują to zamaskować i udawać że wcale nie mają tłustych włosów?! o.O
zobacz odpowiedzi (12)

Polecane dla Ciebie