10 potwornie irytujących rzeczy, które robi KAŻDY FACET. Twój też!

Mężczyźni nigdy nie wyleczą się z tych zachowań. A nas doprowadzają one do szału.
10 potwornie irytujących rzeczy, które robi KAŻDY FACET. Twój też!
06.02.2015

Nikt nie jest chodzącym ideałem. Każdy człowiek ma jakieś wady, które mogą irytować jego znajomych. Zapewne ty również jesteś świadoma faktu, że niektóre cechy twojego charakteru mogą działać na nerwy innym. Czy starasz się coś z tym zrobić? Zazwyczaj tak.

Mężczyźni nie mają jednak takiej wewnętrznej samodyscypliny. Nie zważają na to, co myśli o nich otoczenie – wychodzą za to z założenia, że skoro coś się komuś nie podoba, to ten ktoś ma problem, a nie oni. Dzięki temu żyje im się wygodniej.

Które męskie zachowania są najbardziej irytujące? W sumie wypisałyśmy ich dziesięć. Czytając naszą listę, z pewnością rozpoznasz je doskonale – w końcu twój facet również zachowuje się w twojej obecności właśnie w ten sposób!

couple

Gdy do niego mówisz, on wpatruje się w telefon, a potem rzuca nieprzytomnie: „Co?”

Opowiadasz swojemu mężczyźnie, jak minął ci dzień. Żalisz się, że jest ci smutno z konkretnego powodu. Albo chwalisz, że zostałaś doceniona przez szefa. Bez względu na to, co jest akurat tematem rozmowy, chciałabyś, by twój mężczyzna wysłuchał cię uważnie. On tymczasem gapi się w telefon, przegląda Facebook’a, a po kilku minutach spogląda na ciebie nieprzytomnym wzrokiem i mówi: „Co?”. Tak się nie robi, panowie.

Gapi się na twoje piersi

Zamiast patrzeć ci w oczy, wpatruje się w twój dekolt jak zahipnotyzowany. Nawet nie kryje się z tym, że twoje piersi obchodzą go bardziej niż to, co masz akurat do powiedzenia.

couple

Komentuje wygląd innej dziewczyny, gdy stoisz obok

„Niezła jest”, „Fajne ma włosy, też powinnaś sobie takie zrobić”, „Faktycznie jest bardzo zgrabna” – wygłaszanie takich komentarzy w towarzystwie własnej kobiety jest po prostu nietaktem. Ale mężczyźni nic sobie z tego nie robią. Jeśli mają ochotę pochwalić wygląd innej dziewczyny, po prostu to robią.

Niespodziewanie zaprasza swoich kumpli

Myślałaś, że spędzicie w knajpce romantyczny wieczór tylko we dwoje. Niespodziewanie do waszego stolika dosiedli się jednak jego znajomi, których zaprosił na kolację bez porozumienia z tobą. Ot, taki gościnny gest.

couple

Zapomina o ważnych rocznicach

Choć spotykacie się już od kilku lat, twój mężczyzna nadal nie pamięta, kiedy masz urodziny, imieniny i kiedy wypada rocznica waszego związku. Natomiast jeśli to tobie zdarzy się zapomnieć o jego święcie, potrafi obrazić się na tydzień.

couple

Udaje, że przez przypadek trafił w „złą dziurkę”

Kochacie się na okrągło, a on i tak raz na jakiś czas celuje w „złą dziurkę”. Choć wie, że nie masz ochoty na seks analny (tym bardziej z zaskoczenia), i tak próbuje coś zdziałać w tym kierunku – oczywiście zupełnie przypadkiem. Aha, jasne.

couple

Ciągle ogląda sport

Kiedy włączasz swój ukochany serial, twój partner szydzi z ciebie wniebogłosy. „Znowu oglądasz te głupoty? Wyłącz to” – mówi. Po tym wstępie bezceremonialnie przejmuje pilota i włącza mecz. Bo przecież piłka nożna jest taka pasjonująca.

Krzywi się, gdy mówisz mu, że masz okres

Choć kobiety miesiączkują od pokoleń, dla mężczyzn nasz okres nadal jest tematem tabu. To, że z naszych narządów intymnych wycieka krew, wydaje im się wyjątkowo obrzydliwe. Nie chcą więc słuchać tego, że boli nas brzuch; że musimy iść do apteki po tampony lub że tabletki przeciwbólowe nam się skończyły. Odrobiny współczucia, panowie!

couple

Zajada się słodkościami, gdy jesteś na diecie

Postanowiłaś przejść na dietę i odżywiać się zdrowo. Powiedziałaś o tym swojemu ukochanemu w nadziei, że cię wesprze w twoich postanowieniach. On jednak mruknął tylko: „Aha, no spoko”, po czym wyciągnął z szafki ciastka czekoladowe i zjadł je na twoich oczach. Nie zrobił tego specjalnie. Po prostu nie przemknęło mu nawet przez myśl, że dla osoby, która się odchudza, taki widok jest trudny do zniesienia.

Zaprasza cię na obiad do swoich rodziców, po czym zostawia cię z nimi sam na sam

Kiedy twój mężczyzna powiedział ci, że chce cię przedstawić swoim rodzicom, byłaś niezwykle uradowana. W końcu obiadek z przyszłymi teściami to spory krok naprzód! Podczas wizyty w jego domu twój partner bezceremonialnie zostawił cię jednak w paszczy lwa. Wolałabyś, żeby siedział przy tobie, zamiast zamykał się w pokoju ze swoim młodszym bratem. Wtedy prawdopodobnie nie musiałabyś gorączkowo szukać w głowie tematów, o których mogłabyś porozmawiać z jego rodzicami.

Komentarze (31)

Ocena: 4.23 / 5
d (Ocena: 1) 07.02.2015 20:53
E, bzdury :D jak dobrze, ze mam normalnego faceta
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2015 11:52
co to za artykuł? "Każdy"? Chyba grubo przesadzacie, w przypadku mojego faceta zgadza się tylko zapominanie o rocznicach. Raz zdarzyło mu się zapomnieć ale siła mojej perswazji spowodowała znaczną poprawę sytuacji ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.02.2015 04:02
bez przesady z tym "każdy". wcale nie każdy facet tak robi. jednym zdarza się to, innym tamto, ale nie każdy każdą z tych rzeczy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.02.2015 19:16
Widzisz Anno, dla Twojego męża ładna kobieta to po prostu ładny obrazek, natomiast mój mąż woli oglądać krajobraz i chodzić do muzeum. Cóż za niewdzięcznik, nie ma zwykłego odruchu. To nic, że gapi się na moje cycki, ale przecież nie jest prawdziwym stuprocentowym facetem, skoro nie podziwia innych. ;) My z K nigdzie nie pisałyśmy o zdradzie.
odpowiedz
K (Ocena: 5) 06.02.2015 18:56
Przecież my też nie mówimy o zdradzie... Czytaj ze zrozumieniem, droga Anno :)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo