Mężczyźni zdradzają, co najbardziej im się podoba w kobiecych piersiach (Zadziwiające odpowiedzi)

Faceci nie są jednak tak przewidywalni, jak mogłoby się wydawać.
Mężczyźni zdradzają, co najbardziej im się podoba w kobiecych piersiach (Zadziwiające odpowiedzi)
04.02.2015

Mężczyźni uwielbiają kobiece piersi – to fakt niepodważalny i powszechnie znany. Jedni wolą niewielkie, inni zachwycają się większymi, a pozostała część przedstawicieli płci męskiej wzdycha do tych olbrzymich, które najczęściej są dziełem chirurga plastycznego. Ilu facetów, tyle upodobań – na szczęście!

Zdarzyło wam się jednak kiedykolwiek zadać sobie pytanie, dlaczego tak właściwie mężczyźni szaleją za kobiecym biustem? Co takiego sprawia, że niektórzy mają na jego punkcie prawdziwą obsesję i nie potrafią oderwać od niego swoich oczu i rąk?

Dzisiaj poszukamy odpowiedzi na to zagadnienie. Pomogą nam w tym przyjaciele – prawdziwi fani tej części kobiecego ciała. Przeczytajcie, za co faceci (tak naprawdę) kochają piersi!

couple

Piersi idealnie wypadają w roli… poduszki

Faceci przyznali zgodnie, że najprzyjemniej opiera im się głowę właśnie na kobiecym biuście. Jest miękki, ciepły i przyjemnie faluje. W dodatku słyszą wtedy bicie naszego serca, co dodatkowo ich wycisza i uspokaja. Dodatkowe muskanie włosów partnera dłonią jest w takim momencie wręcz wskazane!

couple

Pieszczenie ich sprawia przyjemność zarówno jej, jak i jemu

Nie wszyscy faceci są fanami gry wstępnej, ale żaden, dosłownie żaden nie odmówi sobie przyjemności, by possać, polizać i pokąsać kobiecy biust. Wiedzą, że to jedna ze stref erogennych na ciele dziewczyny, a pieszczenie jej może doprowadzić kobietę nawet do orgazmu. Poza tym stymulacja biustu sprawia im sporo frajdy!

couple

Dzięki piersiom faceci wiedzą, czy kobieta jest podniecona

Mężczyźni bardzo szybko mogą sprawdzić, czy ich kobieta jest podniecona i napalona na seks. Wystarczy, że zerkną na jej piersi. Jeśli sutki wyraźnie sterczą, faceci odbierają to jako zielone światło do dalszych igraszek.

couple

Piersi to atrybut wyłącznie kobiecy

Faceci są zafascynowani tym, czego sami nie posiadają, a zatem kobiece piersi zdecydowanie należą do ich ulubionych, kobiecych atrybutów. Mogą podziwiać je godzinami, a ten widok nigdy im się nie znudzi!

couple

Falujące piersi działają na nich jak hipnoza

Zdaniem facetów nie ma piękniejszego i bardziej hipnotyzującego widoku niż biegnąca lub tańcząca dziewczyna. Jej biust podskakuje wówczas w górę i w dół, kusząc i aż prosząc się o to, by go dotknąć.

couple

Znajdują się w idealnym miejscu

Niemal każda pozycja seksualna sprzyja temu, by pieścić kobiece piersi. Można to robić zarówno w pozycji misjonarskiej, jak i kochając się z kobietą od tyłu. Chwytanie ich podczas stosunku sprawia mężczyznom ogromną przyjemność i działa na nich stymulująco.

couple

Kiedy widzą je bez stanika, czują się wyróżnieni

Jesteście zdziwione? A jednak – faceci czują się największymi szczęściarzami, gdy ich kobieta bez skrępowania zdejmuje przy nich biustonosz i pozwala im patrzeć na swoje piersi. Wiedzą, że takie widoki nie są przeznaczone dla wszystkich.

Komentarze (6)

Ocena: 3.67 / 5
A (Ocena: 1) 09.02.2015 15:16
chyba ze ktos urodził dziecko i piersi nie dosc ze wiszą, to są całe w rozstępach
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 04.02.2015 14:17
Sterczące sutki oznaką podniecenia? Wystarczy, że w pomieszczeniu jest chłodno, a sutki stają nawet podczas oglądania wieczornych wiadomości. Z kolei podczas pieszczot pod grubą kołdrą sutki po prostu nie staną.
zobacz odpowiedzi (1)
K... (Ocena: 5) 04.02.2015 11:45
Zakazany owoc smakuje najlepiej. A każda szanująca się kobieta nie pokazuje piersi całemu światu. Więc dlatego dosłownie każdy facet chce choć troszkę na nie popatrzeć.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2015 03:01
A ja słyszalam z kolei,że to dlatego, bo "tak je chowamy"
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo