6 dziwnych rzeczy, które robią zakochane pary (dla nich to normalne, ale dla otoczenia…)

Jeśli jesteś w zdrowym, szczęśliwym związku, na pewno też to robisz!
6 dziwnych rzeczy, które robią zakochane pary (dla nich to normalne, ale dla otoczenia…)
03.02.2015

Zakochałaś się i nie widzisz świata poza swoim facetem. Ciągle mówisz i myślisz wyłącznie o nim. Nikt nie robi tak pysznej jajecznicy, jak on; nikt nie masuje ci pleców tak rozkosznie; nikt nie ma takich perfekcyjnych ust jak twój ukochany. Spotykacie się co prawda dopiero od kilku miesięcy, ale ty już wiesz na pewno, że to Ten Jedyny.

To wspaniale, że chciałabyś spędzić z tym chłopakiem resztę życia, ale… zapewne nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak dziwacznie czasem się zachowujecie jako para. Robienie tych rzeczy wydaje wam się bowiem całkowicie normalne. Gdyby jednak zobaczyła to jakaś osoba trzecia, miałaby prawdopodobnie niezły ubaw!

zakochana para

Miłosna nowomowa

Być może twój chłopak specjalnie wymawia jakieś słowo źle, bo taki ma nawyk, lub stworzył sobie jakiś wyraz, który nie istnieje. Początkowo cię to trochę irytowało, ale po pewnym czasie przejęłaś to od niego i teraz oboje mówicie w specyficzny, zrozumiały wyłącznie dla was sposób.

- Mój facet uwielbia przekręcać słowa. Mówi np. „bez nerwacji” zamiast „bez nerwów”. Albo „bez panikacji” (bez paniki) i „bez przesadyzmu” (bez przesady). Ja zaczęłam mówić tak, jak on, a najgorsze jest to, że ostatnio użyłam tych słów przy znajomych. Strasznie się ze mnie śmiali – wyjawia Magda z Warszawy.

zakochana para

Pielęgnacja bez tabu

Na twoich plecach pojawił się nieestetyczny pryszcz, więc o jego wyciśnięcie poprosiłaś swojego ukochanego. Jemu z kolei wyrosły w uszach włosy, których sam nie jest w stanie sobie przyciąć. Pospieszyłaś mu więc z pomocą. Dla was to naturalne, ale gdyby zobaczył to ktoś obcy…

- Na studiach mieszkałam z moją kuzynką. Ja miałam mały pokoik, a ona spała w pokoju gościnnym. Kiedy szłam do toalety, przechodziłam więc przez jej sypialnię. Któregoś dnia odwiedził ją chłopak. Najpierw siedzieli sobie i gadali, a potem… zaczęli nawzajem wyciskać sobie pryszcze. Ona jemu na nosie, on jej na czole. Obrzydliwe! Trochę się zmieszali, jak przechodziłam obok, ale kiedy weszłam do łazienki, słyszałam że kontynuują swoje „zabiegi”. Ohyda! – wspomina Justyna.

zakochana para

Wymiana ubrań

Wzajemne pożyczanie sobie ubrań jest dość powszechnym zwyczajem wśród par, zwłaszcza tych, które ze sobą nie mieszkają. Kiedy nocujesz u swojego mężczyzny, nie musisz więc martwić się o garderobę. Wiesz, że on pożyczy ci swoje bokserki, skarpetki i t-shirt. I vice versa.

- Mój chłopak jakiś czas temu przywiózł sobie do mojego mieszkania koszulkę, w którą zawsze się u mnie przebiera, żeby było mu wygodniej. Ostatnio ją jednak zaplamił i musiałam mu dać jakąś swoją tunikę; w zwykłe koszulki przecież by się nie zmieścił. Myślałam, że umrę ze śmiechu, jak go w tym zobaczyłam. Dobrze, że nikt poza mną tego nie widział! – śmieje się Monika.

zakochana para

Zwierzęce przydomki

To, że mówisz do swojego mężczyzny „kotku”, „misiu” czy „rybko” nikogo zapewne nie dziwi. Niektóre pary są jednak w kwestii przydomków dużo bardziej kreatywne.

- Mój facet nazywa mnie „żmijką”, a ja jego „pasikonikiem”. Mówimy tak jednak do siebie tylko wtedy, jak jesteśmy we dwoje. Inaczej znajomi nie daliby nam żyć! – twierdzi Iga.

zakochana para

Brutalne pieszczoty

To, co otoczeniu może wydawać się brutalnym zachowaniem, dla was jest zupełnie naturalne. Przykład?

- Mój chłopak uwielbia dawać mi klapsy. One nigdy nie są delikatne i zawsze boli mnie po nich pupa. Ja to jednak lubię. Wiem, że moi znajomi by tego nie pojęli. Bo niby co w tym przyjemnego? Ja z kolei uwielbiam zachodzić mojego faceta od tyłu, jak np. gotuje i wgryźć mu się mocno zębami w ramię. To takie nasze nawyki, zrozumiałe wyłącznie dla nas – wyjaśnia Agnieszka.

zakochana para

Śpiewanie piosenek

Wśród znajomych z pewnością nigdy nie zaśpiewałabyś piosenki disco polo, którą usłyszałaś ostatnio przypadkiem i która wpadła ci w ucho. Przy własnym chłopaku jednak zupełnie się nie krępujesz. Co więcej – on dołącza po pewnym czasie do ciebie i razem w najlepsze udajecie discopolowy band.

Co jeszcze dorzucicie do tej listy, dziewczyny?

Polecane wideo

Komentarze (24)

Ocena: 4.67 / 5
love-krove (Ocena: 1) 05.02.2015 19:32
czytanie wspólnie papi.lota. tego nikt nie byłby w stanie pojąć. ale nic nie sprawia większej frajdy, niż wspólne wyśmiewanie waszych cudnych artykulików. dziękujemy! :*
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.02.2015 18:36
robimy z mężem prawie wszystko z listy :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2015 22:06
"Pielęgnacja bez tabu" - a czy to nie tutaj czytałam, że jak się robi coś z pielęgnacją swego ciała, to trzeba się czaić i ukrywać przed facetem?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2015 19:02
omg jakie brwi u tej laski na zdjęciu :O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2015 15:32
Moja współlokatorka np całuje się ( wręcz liżę ), maca, uprawia seks i oral ze swoim chłopakiem gdy ja jestem w pokoju... Przebijcie to.
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie