Czemu kręcą nas faceci z tatuażami?

Kilka oczywistych powodów, dla których powinnaś umówić się ze zwolennikiem tatuaży!
Czemu kręcą nas faceci z tatuażami?
23.01.2015

Z roku na rok tatuaże robią się coraz bardziej popularne. Podczas gdy nasze mamy czy babcie zapewne nigdy nie związałyby się z wytatuowanym facetem (bo w czasach ich młodości wzory na ciele kojarzyły się z kryminalistami), my marzymy o partnerze, który jest zwolennikiem tatuaży i sam posiada ich co najmniej kilka. Zresztą to, że obecnie najbardziej pożądanym typem mężczyzny jest tzw. drwal z długą brodą i wytatuowanym ciałem, mówi samo za siebie.

Rozłóżmy tę kwestię na czynniki pierwsze i przeanalizujmy, dlaczego tak właściwie kręcą nas faceci z „dziarami”.

facet z tatuażem

Dzięki tatuażom nawet grzeczny chłopiec wygląda jak bad boy

Kobiety mają słabość do niegrzecznych chłopców. Uwielbiamy ich niepokorne zachowanie i nonszalancki wygląd. Dzięki tatuażom facet zyskuje look bad boya. Nawet jeśli w głębi duszy jest słodkim, kochanym misiem, wzory na ciele dodają mu męskości i seksapilu.

facet z tatuażem

Tajemniczy mężczyzna

W każdym tatuażu, który ma na ciele facet, kryje się jakaś tajemnica. Co oznacza zagadkowy napis po łacinie, który ma na barku? Dlaczego wytatuował sobie na żebrach drzewo? Z jego tatuaży można sporo wyczytać. I odkrywać jego tajemnice kroczek po kroczku.

facet z tatuażem

Facet z tatuażami nie ma nudnej pracy

Jeżeli widzisz na ulicy faceta, który ma wytatuowane niemal całe ręce, podświadomie czujesz, że ten mężczyzna na pewno nie ma nudnej pracy. Księgowy lub przedstawiciel handlowy nie zdobyłby się przecież na coś takiego. Facet z „dziarami” zazwyczaj żyje według zasady carpe diem. Zajęcia, których się podejmuje, są kreatywne i zwariowane. Z nim nie da się nudzić.

facet z tatuażem

Mroczny romantyzm

W facetach, którzy mają tatuaże, drzemią olbrzymie pokłady romantyzmu. Rzecz jasna nie takiego oczywistego, jak w powieściach Jane Austen. To romantyzm mroczny, podszyty namiętnością i zmysłowością.

facet z tatuażem

Odporność na ból

Mężczyzna, który ma na ciele mnóstwo tatuaży, musi być odporny na ból. To strasznie seksowne, że nie ucieka na widok igieł i potrafi po męsku znieść bolesne tatuowanie.

facet z tatuażem

Nago prezentuje się najlepiej

Gra wstępna z wytatuowanym facetem jest niezwykle zmysłowa. Już samo zdejmowanie mu koszuli i podziwianie ozdobionych wzorami ramion i pleców dostarcza nam masę erotycznych wrażeń. Nie oszukujmy się – mężczyźni z tatuażami najlepiej prezentują się nago!

Komentarze (13)

Ocena: 4.69 / 5
aaa (Ocena: 3) 05.02.2015 22:52
co to za teoria że na tatuaże lecą dziewczyny z patologi i bez wykształcenia ? Czasy w których uważano tatuaże za atrybuty osób karanych odchodzą w niepamięć . To raczej kwestia gustu a nie pochodzenia . Tatuaż to forma sztuki i wyrażania siebie , wydaję mi się że ty jesteś osobą mało obeznaną skoro śmiesz twierdzić takie głupoty :) Pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.01.2015 00:14
mi sie w ogole nie podobaja tatuaze:P
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 23.01.2015 18:59
Jak facet jest pindzią to nawet jak zrobi tatuaż, nią jest. Ja nie zrobiłbym sobie tatuażu, w jednym momencie człowiek walnie sobie głupi wzorek a potem musi pokutować przez resztę życia. Dla mnie oznaka głupoty bardziej niż odwagi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.01.2015 15:12
Są sexy i tyle.
odpowiedz
Patrysja (Ocena: 5) 23.01.2015 13:36
Ja uwielbiam coś typu Oliver Sykes lub Jesse Rutheford
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo