Co faceci sądzą o kobietach z tatuażem? (Analiaza na postawie miejsca na ciele kobiety)

Faceci nie mają dobrego zdania o wytatuowanych kobietach. Chyba że tatuaż znajduje się na...
Co faceci sądzą o kobietach z tatuażem? (Analiaza na postawie miejsca na ciele kobiety)
10.01.2015

Tatuaż może być oryginalną ozdobą, dzięki której będziesz zwracać na siebie uwagę w pozytywny sposób. Może jednak być również paskudnym znamieniem, które będziesz nosić przez całe życie. Jak się okazuje, ma on także spore znaczenie w zdobywaniu powodzenia u mężczyzn.

Naukowcy z Uniwersytetu Południowej Bretanii przyjrzeli się problemowi wizerunku wytatuowanych kobiet w oczach panów. W ich badaniach wzięło udział 58 pań między 20. a 30. rokiem życia i 400 mężczyzn w podobnym przedziale wiekowym, których zapytano o opinię na temat wyglądu wybranych przez uczonych pań. Większość z nich za najbardziej seksowne uznała 11 kobiet, z których każda miała tatuaż.  

 

 

tatuaż

...żebra

tatuaż

...stopy

tatuaż

...łopatkę

tatuaż

...oraz bark.

A Wy gdzie macie swoje tatuaże?

tatuaż

Badania pozwoliły wysnuć też inny wniosek – tatuaż tatuażem, najważniejsze jest to, gdzie się on znajduje. Okazuje się, że atrakcyjność kobiety podnosi przede wszystkim ten na dole pleców, tuż nad pośladkami. W dodatku dla panów ma on ukryte znaczenie, a mianowicie daje im do zrozumienia, że posiadaczka takiego tatuażu jest… łatwa.

Francuscy naukowcy wprawdzie nie potrafią wytłumaczyć czym spowodowana jest męska opinia w kwestii tatuaży na kobiecym ciele, jednak przeprowadzone przez nich badania mogą nam dać wiele do myślenia. Szczególnie pomocne będą one dla tych pań, które właśnie zastanawiają się nad zrobieniem sobie tej trwałej ozdoby.

tatuaż

Jakie jeszcze miejsca na tatauż wydały się ankietowanym seksowne? Wskazali oni m.in. kobiece nadgarstki...

Polecane wideo

Komentarze (21)
Ocena: 4.67 / 5
Iziaaa (Ocena: 5) 11.01.2015 21:43
mam na nadgarstku i jestem zadowolona ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.01.2015 14:00
Wszystko jest kwestią gustu. Jeśli facet w ogóle potrafi docenić dobry tatuaż, to nieważne, czy będzie on na plecach, na łydce, czy na dupie - i tak będzie go kręcił.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 10.01.2015 15:40
dokładnie! to żadna sztuka... ;/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2015 15:10
Mnie się tatuaże podobają, ale nie na sobie :) Mam jeden, o którym marzyłam od dziecka - datę urodzenia mojego skarba tuż pod sercem, zapisaną rzymskimi cyframi. Przypomina mi, że zawsze będzie mi bliska i nawet w trudnych chwilach mogę na niego spojrzeć, powspominać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.01.2015 14:08
w poprzek plecow, zebra, stopa ;P w planach na udzie
odpowiedz

Polecane dla Ciebie