Chcę, by ON był mój: Jak zagadać chłopaka, który Ci się podoba?

Niezawodne rady, które pomogą Ci go zdobyć.
Chcę, by ON był mój: Jak zagadać chłopaka, który Ci się podoba?
12.12.2014

W dzisiejszych czasach więcej czasu spędzamy, rozmawiając ze soba za pomocą różnych urządzeń, komunikatotrów czy portali społecznościowych niż faktycznie prowadząc realną konwersację, siedząc twarzą w twarz. Być może to właśnie dlatego tak trudno jest nam poznać kogoś wartościowego. Mamy wrażenie, że nawet najbardziej pewnym siebie kobietom nie jest łatwo podejść do obcego mężczyzny i zacząć rozmowę. W końcu, łatwiej jest polubić jego zdjęcie na Instagramie lub napisać do niego wiadomość na Tinderze.

Jak jednak oczarować faceta, gdy już dojdzie do pierwszego spotkania? Oto lista tematów, które pomogą ci uniknąć krępującej ciszy!

1. Poproś o radę

To zawsze działa! Możesz zapytać o najbliższą włoską restaurację lub punkt naprawy komputerów. Mężczyzna, którego poprosisz o pomoc na pewno poczuje się jak bohater i zrobi wszystko, żeby ci jej udzielić. Ponadto, dzięki temu będziecie mogli wymienić się doświadczeniami i opiniami. 

 

para

2. Skomentuj miejsce, w którym się znajdujecie

Chcesz znaleźć coś, co was łączy? To bardzo proste! Miejsce, w którym oboje się znajdujecie. Zacznij więc mówić coś na jego temat, skomentuj atmosferę, zacznij porównywać i spytaj swojego rozmówcę o opinię na ten temat.

 

 

para

4. Logo na koszulce

Facet, który ci się podoba, ma na sobie koszulkę z ciekawym nadrukiem lub logiem zespołu? Zadaj mu więc jakieś pytanie na ten temat. To bardzo prosty sposób na to, aby rozpocząć rozmowę. Będziesz również mogła płynnie przejść do dalszej konwersacji. 

para

5. Szturchnij go

Oczywiście przypadkiem! Zaraz jednak odwróć się, grzecznie przeproś i złap kontakt wzrokowy. Twój zalotny uśmiech sprowokuje go do tego, by Cię zagadać.

para

3. Powiedz komplement

Oczywiście, postaraj się nie być zbyt nachalna. Możesz być jednak pewna, że każdy komplement, nawet dotyczący butów, zostanie przyjęty z uśmiechem. W końcu każdy z nas chce być doceniany. 

para

6. Nawiąż rozmowę na imprezie

Jeśli przystojniak, który wpadł ci w oko, bawi się na tej samej imprezie co ty, najłatwiej nawiążesz rozmowę, pytając skąd zna gospodynię. 

para

7. Zapytaj o jego tatuaż

W dzisiejszych czasach mnóstwo ludzi ma tatuaże, dzięki czemu są one doskonałym tematem do rozmowy. Szczególnie, że często są one bardzo osobiste. 

Ian Somerhalder Nina Dobrev

8. Przedstaw się

Po prostu! Podejdź do faceta, który ci się spodobał i zapytaj, jak ma na imię. Dodaj też, że od początku chciałaś z nim porozmawiać. Zrób to pewnie i z uśmiechem, utrzymując kontakt wzrokowy, a na pewno osiągniesz sukces.

 

 

 

 

 

 

Komentarze (31)

Ocena: 4.81 / 5
gość (Ocena: 5) 03.12.2017 13:06
Kilka ciekawszych porad można znaleźć na stronie http://night-academy.pl/jak-zagadac-do-chlopaka/
odpowiedz
gość (Ocena: 5) 08.01.2017 12:41
Podoba mi się chłopak z mojej szkoły i chciałabym go zdobyć
zobacz odpowiedzi (1)
gość (Ocena: 5) 08.01.2017 12:41
Podoba mi się chłopak z mojej szkoły i chciałabym go zdobyć
odpowiedz
POMOCY ma dziewczyne ale podrywa mnie ! (Ocena: 5) 08.05.2016 08:18
Co mam zrobic ? Chlopak ma dziewczyne, ale mnie podrywa. Mnie się podoba, ale boje się, że jak do niego zagadam to mnie wysmieje prosto w twarz. Razem chodzimy na zawody strazackie, krore odbeda się wlasnie dzis. Czesto do mnie cos mowi a jak z nim rozmawiam to czuje motylki w brzuchu. Bardzo czesto o nim mysle POMOCY
odpowiedz
~koniczynka (Ocena: 5) 20.11.2015 21:48
Zostało wspomniane że łatwiej jest napisać ale niekoniecznie bo jest wiele dziewczyn które boją się nawet napisać. I co wtedy byście poradzili ?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo