Niewiernych facetów można podzielić na 5 typów. Którym z nich był Twój eks?

Zdrada niejedno ma imię. A niewiernych mężczyzn można zaliczyć do różnych grup.
Niewiernych facetów można podzielić na 5 typów. Którym z nich był Twój eks?
11.12.2014

Ból, rozczarowanie, poczucie bezsilności. Bez względu na to, czy spotykałaś się z chłopakiem pół roku, czy byliście ze sobą kilka długich lat, jego zdrada zawsze boli tak samo. Czasami bywa tak, że partner zalicza jednorazowy skok w bok, o którym dowiadujemy się przypadkiem. Zdarza się również, że niektórzy mężczyźni latami zdradzają swoje dziewczyny.

Czy warto wybaczać niewierność takiej osobie? Każda kobieta ma na ten temat inne zdanie. Faktem jest natomiast, że zdradzających facetów można podzielić na 5 typów. Do której z tych grup należał twój eks?

niewierny facet

Facet demolka

Ten typ mężczyzny w ogóle nie myśli o konsekwencjach swojej zdrady. Żyje chwilą, ważne jest dla niego tu i teraz. Kiedy tylko nadarza się okazja, korzysta z niej. Choć jest w związku, nie skasował swojego konta na Tinderze. Zdarza mu się notorycznie podrywać też koleżanki w pracy, a jego „męskie wyjścia z kumplami” zawsze kończą się… poznawaniem nowych kobiet.

Facet demolka nie zastanawia się nad uczuciami partnerki. Zdrada wyjdzie na jaw? W porządku – zawsze może sobie przecież znaleźć kolejną naiwną, która będzie chciała pobawić się z nim w dom. Szczerze współczujemy związku z kimś takim.

niewierny facet

Oszust

Ten facet mógłby spokojnie zrobić karierę jako aktor. Odgrywanie roli singla wychodzi mu bowiem oscarowo. Zawsze pamięta o tym, by przed wejściem do klubu zdjąć obrączkę. Potem, kiedy już dostanie to, po co przyszedł, wraca do domu i gra przykładnego męża oraz tatusia. Sąsiedzi go uwielbiają, teściowa najchętniej nosiłaby go na rękach, a proboszcz z parafii stawia go za przykład do naśladowania.

Najgorsze jest jednak to, że kiedy zdrady Oszusta wychodzą na jaw, ten potrafi wypierać się ich z takim przekonaniem, że nawet zdradzona kobieta zaczyna w nie wątpić. I wybacza, choć podświadomie wie, że „ta druga” gdzieś tam czeka.

niewierny facet

Strateg

Strateg najbardziej boi się tego, że jego niewierność wyjdzie na jaw. Każdy jego skok w bok jest zatem misternie przygotowanym planem. Wiarygodne alibi, hotel za miastem, zapasowa koszula, którą można założyć, w razie gdyby ta pierwsza przesiąkła zapachem damskich perfum… Wszystko jest dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

Cechą charakterystyczną Stratega jest również to, że ten facet chciałby prowadzić wygodne, podwójne życie. W domu mieć uroczą żonę, której można zwierzyć się z problemów; która ugotuje pyszny obiad i stworzy przytulne gniazdko, a na boku ognistą kochankę, która o nic nie pyta i zaspokaja wszystkie jego seksualne fantazje.

niewierny facet

Inwestor

Ten facet nie narzeka na brak gotówki, a jego ulubionym wydatkiem jest inwestowanie w kobiety swojego życia. Żonie kupuje drogie ubrania i wysyła ją na luksusowe wycieczki – w ten sposób chce jej zrekompensować własną niewierność i zagłuszyć swoje wyrzuty sumienia. Kochance natomiast wynajmuje drugie mieszkanie, opłaca studia i daje kieszonkowe na „drobne wydatki”.

Cecha charakterystyczna Inwestora? Im jest starszy, tym młodszej kochanki szuka.

niewierny facet

Fan trójkąta

Choć zabrzmi to dziwnie, ten typ zdrajcy jest najbardziej… uczciwy. Nie ukrywa przed partnerką, że marzy mu się seks z kimś jeszcze. Co więcej – namawia do trójkąta również swoją kobietę. Potrafi godzinami opowiadać o tym, jakie to będzie ekscytujące przeżycie. Swoich potrzeb i fantazji nie klasyfikuje jednak jako zdrady. Przecież o wszystkim szczerze ci mówi…

Komentarze (11)

Ocena: 4.09 / 5
Anonim (Ocena: 5) 13.12.2014 22:53
Trafił mi się oszust, przykład modelowy... Taki był zakochany, obsypywał prezentami, mówił że się poświęca dla mnie itp. Przez 2 lata, od kiedy się poznaliśmy, do momentu gdy prawda wyszła na jaw kłamał w żywe oczy. W innym mieście miał drugą, może nawet niejedną. To było okropne przeżycie przez które ciężko mi komuś zaufać.
odpowiedz
M-alien paranoia (Ocena: 5) 12.12.2014 00:23
na szczęście o jednorazowej zdradzie mojego faceta dowiedziałam się od niego, jak już nie był moim facetem, wcześniej bał sie powiedzieć (ja zerwałam bo już nic do niego nie czułam). Było lekkie uczucie złości ale żadnej rozpaczy, już miałam to gdzieś:)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2014 18:37
Chodziłam z takim jednym kolesiem, który prawdopodobnie miał jakieś laski na boku. Prawdopodobnie bo o jego zdradzie się nie dowiedziałam ani go nie przylapalam. Ale pewne sytuacje mogły o tym świadczyć np w mojej obecności złapał dziewczynę mojego taty za pupę i jeszcze ją obejmował. Gdzie ona mogłaby być jego matką. Na moich urodzinach chwalił się jakie to ma powodzenie wśród dziewczyn, a będzie miał jeszcze większe gdy będzie miał nowy samochód. On tego związku nie traktował poważnie. Np swoim kolegom przedstawił mnie jako swoją koleżankę a nie dziewczynę. Gdy się nie widzieliśmy dłuższy czas to on nawet nie zadzwonił. Spotykaliśmy się tylko wtedy gdy ja do niego przyszłam. On rzadko do mnie przychodził. Po kilku miesiącach zerwałam z nim. Miałam dosyć takiego traktowania. A po za tym była jeszcze inna kwestia on był ode mnie młodszy kilka lat i po prostu był nie dojrzały do poważnego związku, tylko chciał się bawić.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 11.12.2014 16:55
hahahaha obrazek "keep calm i have cheats" hahaha nauczcie sie najpierw angielskiego a potem wrzucajcie obrazki... cheats to sa kody do gier, nawet obrazek zolnierza z bronia to sugeruje...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.12.2014 12:48
Zdrada to musi być okropne przeżycie. Współczuje wszystkim zdradzonym dziewczynom. Boże mam nadzieje, że mój mnie nie zdradzi. Nie zaklasyfikowałabym go tutaj do żadnej grupy i ufam mu bezgranicznie, ale nigdy nic nie wiadomo co facetowi może odbić
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo