Wszystko jasne! Oto typ męskości, który najbardziej kręci kobiety (Możesz się zdziwić)

Prosty eksperyment pokazał całą prawdę. Sportowiec, hipster czy metroseksualista?
Wszystko jasne! Oto typ męskości, który najbardziej kręci kobiety (Możesz się zdziwić)
05.12.2014

Media zdążyły już ogłosić koniec ery metroseksualizmu. Nie kręcą nas także sportowcy, ani nawet hipsterzy. Dzisiaj w modzie są wyłącznie zarośnięci drwale, którzy nie dbają o swój wizerunek, a przez to są tak seksowni. Jeśli wierzyć tej teorii, a także rosnącej popularności brodaczy, mogłybyśmy uznać, że tak właśnie wygląda współczesny ideał męskości. Na szczęście nie wszyscy uwierzyli w te zapewnienia i postanowiono to sprawdzić.

Brytyjska firma zajmująca się organizacją wieczorów panieńskich, przeprowadziła niezwykle ciekawy eksperyment. W tym celu stworzono 5 fałszywych użytkowników w aplikacji randkowej Tinder. Jej działanie jest bardzo proste – przeglądamy profile, akceptujemy mężczyzn, którzy przypadli nam do gustu, odrzucając tych nie w naszym typie. Jeśli któryś z polubionych panów odwzajemni się tym samym, możemy nawiązać ze sobą bliższy kontakt.

Który ze sfabrykowanych profili najbardziej spodobał się użytkowniczkom? Zmierzono to liczbą dopasowań, które wynikają z ich pozytywnej reakcji. Oto bardzo wiarygodny ranking męskich typów stworzony przez nieświadome niczego kobiety...

ideał mężczyzny

2. WIECZNY CHŁOPIEC

124 dopasowania

Nie udaje starszego, ani poważniejszego, niż jest w rzeczywistości. Nie lubi fałszu, więc odrzuca wszelkie modne w danym sezonie stylizacje. Zwykła koszulka sprawia, że staje się nam bliższy i bardziej przystępny. Wyluzowany Scott znalazł naprawdę wiele fanek i uplasował się na drugiej pozycji. Zwycięzca może być jednak tylko jeden...

ideał mężczyzny

4. ROCKMAN 

99 dopasowań

Kobiety lubią niegrzecznych chłopców, ale amatorek takiego stylu wcale nie ma aż tak wiele. Damien zajął dopiero czwarte miejsce. Skórzana kurtka i ciemne okulary nie działają na nas tak mocno, jak można było się spodziewać. Prawdopodobnie zwyciężyła obawa, że ktoś taki jest za bardzo skupiony na sobie i jest oderwany od rzeczywistości.

ideał mężczyzny

3. HIPSTER

105 dopasowań

Wbrew obiegowym opiniom, że czas hipsterów już dawno się skończył, artystyczne dusze wciąż cieszą się naszym uznaniem. Groźna mina, modna fryzura i nutka nonszalancji zaprowadziła Asha na 3 miejsce w rankingu. Nie bez znaczenia może być także papieros – w ten sposób daje do zrozumienia palącym kobietom, że w jego towarzystwie nie będą musiały ukrywać swojego nałogu.

ideał mężczyzny

5. SPORTOWIEC

42 dopasowania

Jay uwielbia zdrowy tryb życia. Wolne chwile spędza na siłowni, gdzie pracuje nad swoją sylwetką. Wydawało się, że kobiety lubią takich mężczyzn. Niestety, wśród użytkowniczek Tindera cieszył się najmniejszą popularnością. Czyżby wynikało to z obawy, że bardziej dba o swoje ciało, niż relacje międzyludzkie?

ideał mężczyzny

1. METROSEKSUALISTA

241 dopasowań

To ewidentny dowód na to, że lansowanie mody na drwali to raczej oderwana od rzeczywistości prowokacja, niż prawda. Zdecydowana większość kobiet nadal gustuje w bardzo eleganckich, wręcz przesadnie zadbanych mężczyznach. Piękny Ricky zyskał czterokrotnie więcej fanek, niż ostatni na liście sportowiec i dwukrotnie więcej, niż drugi w rankingu wieczny chłopiec. Pogłoski o śmierci metroseksualizmu okazują się więc mocno przesadzone.

Komentarze (12)

Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.12.2014 17:06
mój chłopak ostatnio powiedzial , ze wyprzedził mode bo nosi brode odkad pamietam. hahaha
odpowiedz
nnn (Ocena: 5) 05.12.2014 22:17
obczajcie na fb zwyrole z tindera ! można się uśmaić
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2014 15:50
no już nie mogę wytrzymac! teraz wszędzie widzę artykuły typu: jaki typ faceta jest modny? yyyyy???? to jakaś żenada...... ciekawe czy są też takie artykuły o kobietach.......
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2014 12:16
kobiety kierowały się domniemanym statusem materialnym facecika tzn garnitur + koszula = prawdopodobnie duże zarobki i popłatne stanowisko
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.12.2014 10:56
no błagam, na kim te badania były robione, na 15 latkach? facet to powinien być facet, a nie wymuskana lalka
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo