Dlaczego mężczyźni udają orgazmy?

Wydawać by się mogło, że tylko kobiety potrafią udawać. Okazuje się jednak, że mężczyźni też to robią! Dlaczego udają, że jest im dobrze w łóżku?
Dlaczego mężczyźni udają orgazmy?
29.01.2009

Udawanie rozkoszy stało się dość popularne. Czy to wpływ szybkiego tempa życia lub niepowodzeń? A może to w nas, kobietach, leży przyczyna, dla której facet udaje rozkosz? Statystyki mówią same za siebie. Aż 10 proc. mężczyzn udaje w łóżku.

Powód tego stanu rzeczy jest bardzo prosty. Nieszczerość – która towarzyszy nam praktycznie od początku bycia w związku. To ona doprowadza do tego, że udajemy, zarówno my, jak i nasi mężczyźni. Bo gdy się poznajemy, każda ze stron wspina się na wyżyny swoich seksualnych możliwości. Zazwyczaj są one wymuszone i nienaturalne, o czym po jakimś czasie każde z kochanków ma okazję się przekonać.

Grę w oszukiwanie trudno przerwać. Nikt nie chce stać się seksualnym słabeuszem. Szczególnie mężczyźni są wyczuleni na tym punkcie. Każdy z nich chce być ogierem, ale nie każdy „daje radę". Dlatego też udają pożądanie, namiętność, żeby nie stracić ani partnerki, ani na randze swoich możliwości i podbojów łóżkowych. Bo tylko w ten sposób facet jest w stanie utwierdzić się w przekonaniu, że wspaniały z niego kochanek.

Mężczyzna to proste urządzenie, sądzi, że liczba odbytych stosunków w ciągu dnia czyni go superkochankiem. Ale biologia jest biologią i najzwyczajniej w świecie organizm się buntuje. Wtedy przychodzi udawanie ...

Opowieści facetów o ich łóżkowych podbojach, które chyba słyszała każda z nas na początku znajomości, powinny być sygnałem, że coś jest nie tak lub wkrótce będzie i zamiast ogiera w łóżku, dostanie nam się aktor rodem z filmu klasy B. Wiele w kwestii udanego pożycia i męskiego orgazmu zależy właśnie od nas.

Kiedy jeszcze udają? Wtedy, kiedy seks nie jest dla nich ani ważny, ani satysfakcjonujący. Zazwyczaj dzieje się tak za sprawą rutyny, która prędzej czy później wkrada się do związkowej alkowy. Czy zdarzyło wam się usłyszeć po stosunku: „Teraz daj mi spokój", „No to z głowy"? To sygnał, że nie jest dobrze.

Istnieje kilka sygnałów alarmowych, których powinnaś się wystrzegać. W przeciwnym razie, twój seks będzie przypominał sceny z życia Charlotte York z "Seksu w wielkim mieście", która z uporem maniaka próbowała doprowadzić swojego męża do orgazmu. Bezskutecznie!

Oto, czego powinnaś unikać:

  • nigdy mu nie mów, że znowu nie miałaś orgazmu lub było za krótko;
  • zawsze argumentuj, jeśli nie chcesz uprawiać z nim seksu;
  • nie wspominaj o swoich poprzednich łóżkowych przygodach. To na zawsze może zniszczyć jego poczucie męskości;
  • bądź łagodna, jeśli zrobi coś nie po twojej myśli.

Polecane wideo

Komentarze (99)
Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.09.2012 18:58
Witam, Proponuję zapoznać się z pierwszą w kraju ofertą terapii dla par połączonej z wypoczynkiem. Prawie 40 godzin warsztatów psychologicznych w tym konsultacje indywidualne, prowadzone przez małżeństwo psychologów z wieloletnim doświadczeniem . Szczegóły dostępne na stronie ww.hotelfero.pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.05.2009 00:34
Co za temat.... niestety prawdziwy. U mnie zaś jest tak, że moja kobieta ciągle mi powtarza, że mam już dochodzić... a potrafię się kochać długo... w efekcie czuje się pod presją i jest jeszcze gorzej... Najgorsze, że potem mi robi awantury, że ze swoimi wcześniejszymi facetami takich problemów nie miała... ale możemy się kochać tylko wtedy kiedy ona chce i tam gdzie ona chce... zero spontanów... już nie wiem co robić, bo nigdy jeszcze mi nie robił awantur w łóżku :-/ może ja jestem przewrażliwiony??? masakra... na dodatek w tym roku mamy mieć ślub
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 23.02.2009 21:58
nauczyli sie tego od kobiet
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.02.2009 14:22
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] Cześć mam na imie Iza i mam 16 lat. Mam do Was drogie Papilotki pytanie. W ciągu ostatnich dni zauważyłam, ze z pochwy widać mi mały biały 'dzyndzelek' ;) . Nie wiem jak to nazwać....... Czy to normalne ? Prosze pomozcie mi ! boje sie kogos o to zapytac czy isc do ginekologa. Czy to normalne ? Eeeeee... Czy Ty się nie myjesz?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.02.2009 21:01
[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] Cześć mam na imie Iza i mam 16 lat. Mam do Was drogie Papilotki pytanie. W ciągu ostatnich dni zauważyłam, ze z pochwy widać mi mały biały 'dzyndzelek' ;) . Nie wiem jak to nazwać....... Czy to normalne ? Prosze pomozcie mi ! boje sie kogos o to zapytac czy isc do ginekologa. Czy to normalne ? [/quote] Wymij w końcu ten tampon i przestań trollować![/quote] jestes chyba bardzo nie doswiadczona ten bialy dzydzelek jak to nazwalas to jest poprostu sluz ktory siwadczy ze masz owulacje !!!!! czyli jajeczkowanie to nic powaznego hehe
odpowiedz

Polecane dla Ciebie