8 rzeczy, o które podejrzewamy facetów VS. 8 rzeczy, które oni robią naprawdę

Jak bardzo rzeczywistość mija się z naszą wyobraźnią? Przeczytaj.
8 rzeczy, o które podejrzewamy facetów VS. 8 rzeczy, które oni robią naprawdę
13.11.2014

Przyznajmy to szczerze: kobieca wyobraźnia nie zna granic. Kiedy nowy facet nie dzwoni do nas od trzech godzin, w tym czasie zdążymy go uśmiercić lub wepchnąć w ramiona seksownej koleżanki z pracy. Potem oczywiście okazuje się, że po prostu rozładował mu się telefon lub był tak zapracowany, że nie zwrócił uwagi na to, która jest godzina.

Przykłady można mnożyć. Nam – we współpracy z kilkoma zaprzyjaźnionymi kumplami - udało się stworzyć listę 8 rzeczy, o które podejrzewamy facetów i które totalnie mijają się z rzeczywistością.

Przeczytajcie, co mężczyźni robią naprawdę!

Anthony Gastelier

Twój facet wychodzi na męski wieczór.

Co myślisz: Na pewno pójdą do klubu ze striptizem, gdzie będą obmacywać gołe panienki. Upiją się prawie do nieprzytomności i wylądują w toalecie z jakąś półnagą tancerką.

Co tak naprawdę robi facet: Siedzi w pubie z kumplami. Piją piwo i oglądają mecz. Co chwila siarczyście klną.

Anthony Gastelier

Twój facet uczy się do egzaminu ze swoją dobrą koleżanką.

Co myślisz: Na pewno siedzą w małym pokoiku, a ona ma dekolt do pępka. Ciągle pochyla się nad książką tak, żeby on widział jej piersi. On oblizuje się na ich widok. Przysuwa się do niej coraz bliżej. Zaczynają się całować…

Co tak naprawdę robi facet: Siedzi ze swoją kumpelą-prymuską w bibliotece, gdzie panuje bezwzględna cisza. Kseruje jej notatki, bo sam nie był na połowie wykładów.

Anthony Gastelier

Chcesz poznać jego rodziców, ale on się od tego wykręca.

Co myślisz: On coś ukrywa. Nie kocha mnie, nigdy nie kochał i ma inną na boku. Pewnie zaraz ze mną zerwie.

Co tak naprawdę robi facet: Nie chce cię poznać z rodzicami, bo oni są wścibscy i natarczywi. Zasypią cię milionem niedyskretnych  pytań, dlatego moment wspólnego obiadku chce odwlec tak długo, jak tylko się da.

Anthony Gastelier

Twój facet zabiera cię na obiad do knajpy typu fast food.

Co myślisz: Jemu już na mnie nie zależy. Nie stara się o mnie. Jestem dla niego nikim.

Co tak naprawdę robi facet: Oszczędza jak tylko może, bo pod koniec miesiąca krucho u niego z kasą.

Anthony Gastelier

Twój facet nie ma rano ochoty na seks.

Co myślisz: Nie podobam mu się. Ma kłopoty z erekcją. Ma kłopoty z erekcją, ponieważ ja go już nie podniecam.

Co tak naprawdę robi facet: Jest śpiący i zmęczony. Marzy o tym, by jak najdłużej pospać. Seks z tobą zaplanował na wieczór.

Anthony Gastelier

Twój chłopak nie napisał rano SMS-a: „Dzień dobry, kochanie”.

Co myślisz: Ten drań pewnie znalazł już sobie inną. Na pewno mnie zdradza, a te jego czułe słówka były tylko na pokaz. Znudził się mną i teraz inną mami komplementami. Drań, drań, drań!

Co tak naprawdę robi facet: Nadal śpi.

Anthony Gastelier

Twój chłopak daje Ci w prezencie bombonierkę.

Co myślisz: Co za spryciarz! Pewnie wykosztował się na prezent dla innej dziewczyny, a mnie kupił głupie czekoladki. I on sądzi, że ja będę wdzięczna? Już ja mu pokażę!

Co tak naprawdę robi facet: Mama i babcia doradziły mu, że bombonierka to zawsze dobra opcja na prezent. Przecież każda kobieta lubi słodkości.

Anthony Gastelier

Twój facet nie chce Cię przedstawić swoim kumplom.

Co myślisz: On coś ukrywa. Na pewno ci kolesie znają jego mroczne sekrety, na przykład wiedzą, że on mnie zdradza. On boi się, że to wyjdzie na jaw. Przy okazji pewnie wstydzi się mnie, bo wyskoczył mi rano obrzydliwy pryszcz na brodzie. No i jestem gruba jak świnia. Kumple śmialiby się z niego, że spotyka się z takim pasztetem jak ja…

Co tak naprawdę robi facet: Boi się, że przestaniesz go kochać, gdy zobaczysz, z jakimi chłopakami on się zadaje. Głośno bekają, opowiadają świńskie dowcipy. No i mogliby zacząć Cię podrywać, a tego by nie zniósł.

Co Wy na to?

Komentarze (14)

Ocena: 4.14 / 5
Anonim (Ocena: 5) 10.11.2015 01:28
U mnie rozstanie nastąpiło po 14 latach razem…. Mamy wspólne dziecko, pracujemy razem i było mi z każdym dniem jeszcze ciężej. To były najgorsze dni mojego życia. W akcie desperacji posunęlam się do zamówienia na ukochanego uroku miłosnego na urok-milosny.pl , nie oczekiwałam wiele. A jednak On wrócił i znów mnie pokochał. Teraz jest między nami niczym na początku znajomości…. coś pięknego.
odpowiedz
gość (Ocena: 1) 19.11.2014 23:24
Poziom intelektualny tej strony jest bardzo niski, artykuły piszą te same panie co w BRAVO?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 13.11.2014 23:27
Chyba tylko totalna id.iotka pomyślałaby w ten sposób odnośnie przedstawionych sytuacji...
odpowiedz
Ass (Ocena: 1) 13.11.2014 21:26
TE teksty "Co myślisz" są tak debilne, że aż żałosne. Może jakieś czternastoletnie dziewczyny myślą w taki sposób, ale nie poważny człowiek...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.11.2014 15:38
A mi sie wydaje ze to tak 50/50
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo