Co jest ważne dla facetów?

Oto kilka zaskakujących rzeczy, które mają znaczenie dla facetów. Gwarantujemy, że dzięki temu lepiej ich zrozumiesz.
Co jest ważne dla facetów?
07.11.2014

Nigdy nie przestanie nas zaskakiwać, co tak naprawdę ważne jest dla facetów. Dopiero zgłębiając temat, zaczynamy dostrzegać różnice pomiędzy kobietami i mężczyznami. Oto kilka zaskakujących rzeczy, które mają znaczenie dla facetów. Gwarantujemy, że dzięki temu lepiej ich zrozumiesz.

1. Twój uśmiech

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak ważny dla mężczyzny jest twój uśmiech. Posiadanie szczęśliwej dziewczyny czy żony sprawia, że faceci czują się spełnieni w swojej roli. Dzięki twojemu dobremu samopoczuciu, twoja druga połówka także czuje się lepiej. 

Śmiech

6. Twój głośny śmiech

To działa w obie strony. Przecież Ty też czujesz się lepiej, słysząc śmiech swojego mężczyzny, prawda?

 

Beyonce

7. Starania, by wyglądać jak najlepiej

Nie chodzi o to, że faceci lubią, gdy dziewczyna wygląda jak Barbie albo supermodelka. Oni lubią naturalność, ale cieszy ich, gdy starasz się wyglądać najlepiej. Wtedy wiedzą, że ci zależy. 

Szacunek

2. Szacunek

Dla mężczyzn jest to coś bardzo, bardzo istotnego. Szacunek szczególne znaczenia ma w męskiej przyjaźni, a także w sferze zawodowej. Kobiety nie przywiązują do niego dużej wagi, jednak obdarzanie facetów szacunkiem sprawi, że lepiej będziesz się z nimi dogadywać. 

 

Czas na myślenie

5. Czas na przemyślenie

Mężczyźni nie myślą tak szybko jak my. Najczęściej potrzebują czasu na przetrawienie pewnych informacji. Kobiety chcą wiedzieć o tym, co myślą faceci od razu, niemalże natychmiast. Oni jednak nie potrafią bez przemyślenia sprawy, podejmować żadnych decyzji, szczególnie takich, które będą miały wpływ na całe ich życie.

 

komplementy

3. Komplementy na temat jego pracy

Mężczyźni zawsze pragną, by ktoś zauważył i docenił ich pracę. Nie tylko tę zawodową, ale także zwykłą naprawę cieknącego kranu czy zrobienie pysznej kolacji. 

Umiejętność doceniania

4. Umiejętność doceniania

Podobno mężczyzn tak samo cieszą słowa `dziękuję`, jak kobiety słowa `kocham cię`. Jeśli nie wierzycie, spytajcie o to swoich facetów. A w międzyczasie, doceniajcie ich. Gwarantujemy, że dzięki temu wasze relacje będą lepsze. 

Komentarze (29)

Ocena: 4.9 / 5
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2014 13:23
Droga Ethain, to po ilu latach Twoim zdaniem następuje przyzwyczajenie? Skoro jesteś taką znawczynią. Jesteśmy z mężem od prawie 9 lat i nie ma żadnej rutyny, nie ma pretensji. Jest pożądanie, są rozmowy, jest miłe spędzanie czasu, wspieranie się wzajemne. Nie przechodziliśmy żadnego kryzysu ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2014 13:21
To tylko Ci współczuć, że nie znasz żadnej pary, która jest w szczęśliwym związku przez minimum kilkanaście lat. ;) I śmieszne jest to, że tylko przez swoje obserwacje uważasz, że każdy mężczyzna na świecie zdradzi, każda para nie kocha się i żyje z przyzwyczajenia. Nie znasz wszystkich ludzi na świecie. Nie żyję mżonkami, żyję rzeczywistością.
odpowiedz
ethain (Ocena: 5) 08.11.2014 09:08
Anonimie, a ty związałaś się i współżyjesz z ojcem? Żeby dojść do takich wniosków jak ja drogie koleżanki, to trzeba mieć doświadczenie wiedzę i być antropologiem. Po drugie: czy ja wam każe być singielkami? Nie? Więc dlaczego się czepiacie? Ja patrzę na relację z innymi ludźmi okiem nauki a nie przez pryzmat pustych hasełek z encyklopedii. ,,Miłość" to na początku hormony a potem już przyzwyczajenie. I nie znam pary która żyje w ,,miłości" po grób. Każdy po kilku latach jojczy na drugiego, bo poziom hormonów opada, klapki z oczu opadają i zaczynają się pretensje. Czytajcie, czytajcie i jeszcze raz czytajcie to nie będziecie żyć mżonkami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2014 23:07
zostańcie lesbijkami hahahaha :) ps. ojców nie macie?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.11.2014 22:36
chorzy to są faceci bo to zwierzęta i nieważne czy są żonaci czy w związku każdy każdy jest ch..no ale przekonacie się gdy będzie już za późno..mądre kobiety to takie jak ethain-- buziaczki kochana cieszę się,że jest nas więcej :)))
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo