5 sposobów, by to on Cię rzucił

Takiego traktowania nie wytrzyma żaden normalny facet.
5 sposobów, by to on Cię rzucił
05.11.2014

Czy da się zrozumieć kobietę? Podobno my same jesteśmy dla siebie zagadką. Jedno mówimy, drugie myślimy, a trzecie robimy. Najdobitniej uwidacznia się to w relacjach damsko-męskich, zwłaszcza gdy czujemy, że zbliża się koniec związku. Niby nadal mamy ciepłe uczucia do partnera, ale w głębi duszy wiemy, że zerwanie jest tuż, tuż, więc… w najmniej odpowiednim momencie rzucamy faceta. Efekt jest taki, że wychodzimy na pozbawioną empatii zołzę.

Jeżeli nie chcesz, by Twój „wkrótce eks” przeżył po Waszym rozstaniu załamanie nerwowe, postaraj się, by… sam Cię rzucił.

Oto 5 doskonałych sposobów, które wystawią cierpliwość chłopaka na ciężką próbę.

Miles Aldridge

Przesadzaj we wszystkim

Idąc na spotkanie z chłopakiem, wylej na siebie pół flakonika bardzo mocnych perfum. Mężczyźni tego nie znoszą! Do tego co chwilę nakładaj sobie na wargi grubą warstwę błyszczyka i cmokaj ukochanego w usta.

Reaguj też entuzjastycznie na każde jego słowo. Szef w pracy go pochwalił? Ojeeeejciu, jak cuuuuudnie! Boli go głowa? Nio, nio, cio za biedactwo…

Gwarantujemy – kilka dni takiego koszmaru i facet sam zakończy ten związek.

Miles Aldridge

Bądź totalnie obojętna

Mozolność, obojętność i flegmatyzm to najbardziej nieznośne kobiece zachowania, których nie zniesie żaden facet. Jeśli na każdą jego propozycję będziesz odpowiadać: „Wszystko mi jedno”, „Co mówiłeś?” albo: „Może być”, mężczyzna prędzej czy później ulotni się z twojego życia. W końcu każdy chłopak lubi być w centrum zainteresowania, a gdy tego nie dostanie – poszuka gdzie indziej.

Miles Aldridge

Traktuj go jak dziewczynę

Co robisz, gdy masz podły nastrój lub jesteś smutna? Dzwonisz do przyjaciółki (nawet jeżeli jest środek nocy) i wypłakujesz się do słuchawki. Komu bez skrępowania mówisz o dolegliwościach żołądkowych, podkładzie, który powoduje, że na twojej cerze pojawiają się pryszcze, czy o wrastających w skórę włoskach? Również przyjaciółce. Kobieca solidarność nie ma granic.

Takie zachowanie nie sprawdzi się jednak w przypadku partnera. Kiedy zaczniesz zasypywać go telefonami o 2 nad ranem, bo miałaś straszny sen albo opowiadać ze szczegółami o swoich problemach z higieną, chłopak zerwie z tobą szybciej, niż myślisz. I o to chodzi!

Miles Aldridge

Analizuj wszystko bez końca

„Co miałeś na myśli, mówiąc, że mnie kochasz? Twoim zdaniem to naprawdę miłość? A może to tylko pożądanie. Opowiedz mi dokładnie o swoich uczuciach”.

„O czym teraz myślisz? Powiedz, powiedz, powiedz!”.

„Twoim zdaniem lepiej mi czerwonym czy niebieskim kolorze?”.

„Czy ten sweter mnie pogrubia? Ile kilogramów mi dodaje twoim zdaniem?”.

To tylko przykładowe zdania, które wyprowadzą twojego „prawie eks” z równowagi. A przecież twoja wyobraźnia jest nieograniczona i wymyślisz sto innych tematów do dogłębnej analizy!

Miles Aldridge

Matkuj mu

Nic tak nie zabija uczuć w związku, jak… matkowanie facetowi. Besztaj go na każdym kroku, jakby był małym dzieckiem. Wycieraj mu usta chusteczką, gdy ubrudzi się przy obiedzie. Nakładaj mu czapkę na głowę, gdy wychodzi z domu. Mów do niego: „mój malutki chłopczyk”. Ważne jednak, byś się przy tym nie śmiała. Graj nadopiekuńczość, jakby to faktycznie była prawda. Im lepiej to zagrasz, tym szybciej on cię rzuci.

Komentarze (11)

Ocena: 2.27 / 5
Becia (Ocena: 1) 08.11.2014 00:22
Totalna żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 08.11.2014 00:21
żenada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 05.11.2014 19:55
DNO
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 05.11.2014 17:55
Bądź PMSowcem, facet zniknie zanim sie obejrzysz....
odpowiedz
kasia (Ocena: 2) 05.11.2014 12:48
Hmmm, mój mąż powinien mnie zostawić już jakieś 5 lat temu. Właściwie jestem chodzącym przykładem punktów od 1-5.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo