Jak kobiety niszczą życie mężczyzn?

Oskarżenie o gwałt stało się jedną z najpotężniejszych broni w rękach kobiet. Korzystają z niej coraz częściej, robiąc to z zemsty.
Jak kobiety niszczą życie mężczyzn?
27.01.2009

Brytyjski dziennik „Daily Mail” przyjrzał się zjawisku, które jest coraz popularniejsze na Wyspach. W artykule opisano między innymi przypadek znanej dziennikarki telewizji BBC, która po rozstaniu z chłopakiem oskarżyła go o kilkadziesiąt gwałtów w trakcie ich dwuletniego związku. Mężczyzna został aresztowany. Zarzuty oddalono po kilkutygodniowym śledztwie. Koronnym dowodem niewinności mężczyzny były filmy video, które powstały podczas igraszek pary. Analiza pozwoliła stwierdzić, że kobieta brała w nich czynny udział i nic nie odbywało się bez jej zgody.

Mężczyzna podejrzewa, że to właśnie filmy porno, które razem nagrali, stały się powodem fałszywych oskarżeń dziennikarki. Podobno bała się ich ujawnienia. Jak powiedział w rozmowie z „Daily Mail”, jego eks oceniła go według swoich standardów. Dziennik nie ujawnił danych kobiety. Wiadomo tylko, że prowadzi popularny program w BBC. Mężczyzna ma jej za złe zachowanie, które, jak sam mówi, zrujnowało mu życie. Chciałby, żeby kobietę spotkała kara za rzucanie fałszywych oskarżeń:

„Jej kłamstwa zrujnowały mi życie (…). Nie obchodzi mnie, że ona robi karierę. Powinna iść do więzienia. Oczywiście, BBC nie wie, co ona zrobiła. Ale gdyby się dowiedzieli, chciałbym, żeby ją zwolnili” (tłumaczenie pardon.pl).

Mężczyzna, mimo że został oczyszczony z zarzutów, widnieje w policyjnych kartotekach jako potencjalny gwałciciel, przez co ma problemy ze znalezieniem pracy. Okazuje się, że podobnych historii jest w Wielkiej Brytanii bardzo dużo. Z policyjnych danych wynika, że tylko około 6 procent kobiecych zarzutów potwierdza się w rzeczywistości. Za rzucenie fałszywego oskarżenia nie ma żadnej kary, a mężczyzna, nawet gdy udowodni swoją niewinność, i tak pozostaje napiętnowany.

Polecane wideo

Komentarze (96)
Ocena: 4.98 / 5
Dębowy (Ocena: 3) 02.07.2022 12:23
Zupełnie z innej beczki mam dobre ogóreczki
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 25.03.2009 13:49
[quote="Gosc"][quote][b]ala.ala[/b] To ja zupełnie z innej beczki i proszę niech ktoś odpowie. Byłam długo z facetem, a jak się rozstaliśmy to od razu znalazł sobie nową, w tym rzecz, że po jakimś tygodniu ją zdradził ze mna kilka razy. Ja jej o tym powiedziała bo zbyt fair się nie zachowywał na co on mnie wyśmiał i powiedział, że nic takiego nie miało miejsca. Teraz jego znajomi mają mnie za wielką kłamczuchę, a moi znajomi próbują mnie pocieszyć. Na całe nieszczęście skasowałam sms, które mogłyby pomóc. A sam koleś nie ma zamiaru sie przyznać i okłamuje swoją laske i znajomych, co robić? ,,Ja jej o tym powiedziała bo zbyt fair się nie zachowywał na co on mnie wyśmiał i powiedział, że nic takiego nie miało miejsca" A ty byłaś fair jak z nim byłaś wiedząc że ma już nową dziewczyne? Żal mi cie :/ [/quote] Olej i jego i jego kumpli. A szkoda, że skasowałaś te smsy bo one by Ci naprawdę bardzo pomogły. Ale zawsze możesz go trochę posprawdzać i coś się na pewno znajdzie. I nie przejmuj się tym co o Tobie gadają[/quote]
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.02.2009 18:25
przespalas sie z nim chociaz byl juz z inna!!jaka szkoda ze jednak twoj plan rozbicia mu zwiazku sie nie udal.facetow sie oskarza ze mysla tylko o dupie, na tomiast wy wszystko (nawet zemste zalatwiacie dupa)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2009 22:09
szczerze.....jeśli zrobił to raz to tamta go kiedyś nakryje, bo napewno sie to powtórzy i niestety dopiero wtedy uwierzą i Tobie =/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 03.02.2009 17:31
[quote="ala.ala"]To ja zupełnie z innej beczki i proszę niech ktoś odpowie. Byłam długo z facetem, a jak się rozstaliśmy to od razu znalazł sobie nową, w tym rzecz, że po jakimś tygodniu ją zdradził ze mna kilka razy. Ja jej o tym powiedziała bo zbyt fair się nie zachowywał na co on mnie wyśmiał i powiedział, że nic takiego nie miało miejsca. Teraz jego znajomi mają mnie za wielką kłamczuchę, a moi znajomi próbują mnie pocieszyć. Na całe nieszczęście skasowałam sms, które mogłyby pomóc. A sam koleś nie ma zamiaru sie przyznać i okłamuje swoją laske i znajomych, co robić? [/quote] Olej i jego i jego kumpli. A szkoda, że skasowałaś te smsy bo one by Ci naprawdę bardzo pomogły. Ale zawsze możesz go trochę posprawdzać i coś się na pewno znajdzie. I nie przejmuj się tym co o Tobie gadają
odpowiedz

Polecane dla Ciebie