Koszmarna randka według faceta

Faceci zdradzają, jakie błędy najczęściej popełniamy na pierwszej randce!
Koszmarna randka według faceta
22.10.2014

W relacjach międzyludzkich wiele zależy od pierwszego wrażenia. Często, chcąc zaimponować płci przeciwnej, przestajemy być sobą i za bardzo się staramy lub wręcz przeciwnie - przyjmujemy obojętną postawę, myśląc, że to przyciągnie faceta. Tak czy inaczej, niekiedy nawet nieświadomie, popełniamy mnóstwo błędów. Chcąc tego uniknąć w przyszłości, zapytałyśmy o zdanie kilku mężczyzn.

Zobaczcie, jakie błędy popełniane przez kobiety na pierwszej randce, wymieniają faceci!

1. Za dużo kontaktu `przed`

Obecnie wiele znajomości rozpoczyna się w Internecie. W końcu żyjemy w dobie mediów społecznościowych, które nieco wyparły realny kontakt. Coraz częściej bywa tak, że jeszcze zanim umówimy się na randkę, próbujemy bliżej poznać faceta na czacie, Facebooku czy przez SMS-y. Niestety, nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jak zdradzają mężczyźni, w wielu przypadkach podczas takiej wirtualnej konwersacji, zdradzamy zbyt wiele na swój temat. To prowadzi do tego, że stajemy się mniej interesujące podczas tej długo wyczekiwanej, pierwszej randki. 

Dlatego zachowaj na później ciekawostki na swój temat i pikantne szczegóły. Nie warto dzielić się nimi przedwcześnie. Bycie tajemniczą będzie znacznie lepszą strategią!

 

 

 

 

wino para

4. Rozmowa o pieniądzach

Finanse nie są najlepszym tematem do rozmowy, szczególnie na pierwszej randce. Wielu facetów często odnosi wrażenie, że są oceniani przez pryzmat grubości swojego portfela. Nie wypytuj go więc o pracę i zarobki. Postaw na neutralne i ciekawe tematy, jak sztuka, kultura czy muzyka. 

 

stolik para

2. Brak komfortu

Nie znosisz chodzić w obcisłych sukienkach, ale zdecydowałaś się na to poświęcenie, aby spodobać się facetowi, z którym idziesz na randkę? Błąd! Mężczyźni są bardziej spotrzegawczy niż nam się wydaje. Zawsze zauważają, gdy kobieta czuje się niepewnie w tym, co ma na sobie.

Dlatego nie staraj się na siłę! Założ to, w czym czujesz się komfortowo i dobrze sama ze sobą, w czym po prostu czujesz się piękna.

 

herbata para

3. Zbyt dużo słodyczy

Mężczyźni nie lubią zbyt słodkich kobiet. Jest różnica pomiędzy byciem przyjacielską i towarzyską, a przesadnie miłą. Twój strój także powinien świadczyć o tym, że jesteś kobietą, a nie małą dziewczynką. 

para

5. A na koniec...

Mężczyźni uwielbiają zdobywać. Są niczym łowcy, o czym zawsze powinnaś pamiętać. Dlatego w zależności od tego, jak przebiegła wasza randka, to ty powinnaś odpowiednio ją zakończyć. Jeśli oboje czujecie, że to nie było TO, pożegnajcie się miło i bez żalu. Jeśli zaś masz wrażenie, że coś może z tego być, zainicjuj pocałunek w policzek i wyszepcz mu do ucha uwodzielskie `dobranoc`.

I na tym koniec! Nie warto przyspieszać pewnych rzeczy, ponieważ mężczyźni z natury uwielbiają zdobywać. Dajmy więc im szansę, aby mogli się wykazać!

 

Polecane wideo

Komentarze (11)
Ocena: 4.73 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.11.2014 03:35
Myślisz ze jestem ładna? - zapytała. On powiedział "nie". Zapytała wiec jeszcze raz: " Jestem w twoim sercu? Powiedział "nie". Na koniec się zapytała: "Jakbym odeszła, to byś płakał za mną? Powiedział, ze "nie". Smutne - pomyślała i odeszła. Złapał ja za rękę i powiedział: "Nie lubię Cię, kocham Cię. Dla mnie nie jesteś ładna, tylko piękna. Nie jesteś w moim sercu, jesteś moim sercem. Nie płakałbym za Tobą, tylko umarłbym z tęsknoty." Dziś o północy twoja prawdziwa miłość zauważy, że Cię kocha. Coś ładnego jutro miedzy 13-16 się zdarzy w Twoim życiu, obojętnie gdzie będziesz w domu,przy telefonie albo w szkole. Jeśli zatrzymasz ten łańcuszek, nie podzielisz się tą piękną historią - to nie znajdziesz szczęścia w 10 najbliższych związkach, nawet przez 10 lat. Jutro rano ktoś Cię pokocha. Stanie się to równo o 12.00. Będzie to ktoś znajomy. Wyzna Ci miłość o 16.00 Jeśli ci się nie uda wysłać tego do 20 komentarzy zostaniesz na zawsze samsama
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 24.10.2014 13:01
Z tym, że faceci lubią zdobywać, to trochę jest inaczej, choć efekt ten sam. Ale efekt ten nie uwidoczni się podczas dyskusji ze znajomymi, a jedynie w prawdziwych relacjach. Deklaracje i przekonania to jedno, a życie i odczucia - to niestety drugie. A odczucia względem dziewczyny, która od razu idzie z facetem do łóżka są proste: "zbyt łatwa, nie szanuje się, nadaje się do rozrywki ale nie do dzielenia życia". Przetestowałam tą sytuację na własnej skórze. Zawsze gdy odwlekałam pierwszy raz z danym facetem, mogłam później być z nim na stałe. I zawsze, gdy dla własnej rozrywki szłam z facetem do łóżka od razu, byłam traktowana jako urocza sex-przyjaciółka, ale absolutnie nic więcej. Do przemyślenia i pod rozwagę. Stare powiedzenia nie wzięły się znikąd.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2014 11:41
"mężczyźni z natury lubią zdobywać", to takie wyświechtane i stereotypowe stwierdzenie. Kiedyś poruszyłam ten temat wśród znajomych i chłopaki doszli do wniosku, że nie chodzi o to całe zdobywanie, tylko to łatwo wyczuć, kiedy dziewczyna idzie z facetem do łóżka na pierwszej randce, żeby mu się przypodobać (desperacja), a kiedy robi to, bo po prostu go chce. Faceci lubią być tak samo uwodzeni jak kobiety, tylko wszystko musi być ze smakiem. Są dziewczyny, które idą do łóżka z facetem na pierwszej randce nie dlatego, że nie znają swojej wartości, tylko dlatego, że naprawdę mają na to ochotę i, o dziwo, znam kilka wieloletnich związków, które miały taki właśnie początek.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 4) 22.10.2014 21:23
załóż to, w czym czujesz się komfortowo.... no dobra dżinsy, bluza i trampki - mój zestaw na co dzień i pełen komfort zapewniony :P
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 22.10.2014 05:06
na pierwszej randce pocalunek w policzek, a na drugiej w glowkę, buahaha.
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie