7 trików uwodzicielki

Wygląd to nie wszystko! Sprawdź, jak uwieść faceta swoją osobowością!
7 trików uwodzicielki
19.10.2014

Mówi się, że mężczyźni są wzrokowcami i to właśnie wygląd zewnętrzny tak naprawdę ich do nas najabrdziej przyciąga. Z pewnością jest w tym dużo prawdy. To jednak nie zmienia faktu, że wartościowi i inteligentni faceci zdają sobie sprawę z tego, że ciekawa osobowość jest znacznie ważniejsza od długich nóg i pełnych ust.

Jeśli czujesz, że on nie obdarzył cię szczególnym zainteresowaniem podczas pierwszego spotkania i masz obawy, że nie jesteś w jego typie, możesz go uwieść w inny sposób.

Oto kilka sprawdzonych pomysłów!

1. Nie unikaj go

Jeśli nie będzie cię w jego pobliżu, nie dasz mu żadnych szans, by mógł cię bliżej poznać. Nie unikaj więc miejsc, w których on często przebywa. Wręcz przeciwnie! `Wpadaj` tam przy okazji i staraj się pokazać od jak najlepszej strony. Oczywiście, nie nachodź go zbyt często. Najgorsze, co możesz w takiej sytuacji zrobić, to go wystraszyć. 

 

ludzie

5. Bądź przyjacielska

Staraj się być osobą, z którą świetnie spędza się czas. To cecha, która przyciągnie do ciebie każdego faceta!

 Candice Swanepoel

3. Bądź pewna siebie

Nic tak nie kręci facetów, jak pewność siebie! Dlatego podczas rozmowy postaraj się zupełnie ukryć swoje zdenerwowanie. Pokaż mu, że wiesz, czego chcesz. 

para

6. Śmiech

Mężczyźni kochają uśmiechnięte kobiety, które potrafią korzystać z życia. Dlatego śmiej się jak najwięcej, zarażając tym wszystkich wokół siebie, a na pewno przyciągniesz do siebie Tego Wymarzonego!

Mila Kunis

4. Bądź sobą

Czy jest coś gorszego niż udawanie kogoś, kim się nie jest? Jeśli ci na kimś zależy, musisz być sobą. W innym wypadku, skąd będziesz wiedziała, że on lubi prawdziwą ciebie? Pamiętaj, że tylko szczerość przyciągnie do ciebie wartościowych ludzi!

perfumy

7. Słodkie perfumy

Ostatni, ale nie najmniej skuteczny sposób na zwrócenie jego uwagi. Postaw na piękny zapach! Dzięki temu na pewno przyciągniesz go do siebie. Może i mężczyźni są wzrokowcami, ale żaden z nich nie oprze się pięknie pachnącej kobiecie...

 

 

para

2. Okazuj mu zainteresowanie

Oczywiście bez przesady! Nie powinnaś zasypywać go komplementami. Warto jednak od czasu do czasu wyrazić swoje uznanie. Dzięki temu zachęcisz go do tego, aby zwrócił na ciebie większą uwagę. Czasami wystarczy nawet promienny uśmiech skierowany w stronę potencjalnego faceta, aby nieco go ośmielić!

Komentarze (23)

Ocena: 4.65 / 5
Anonim (Ocena: 5) 16.04.2015 16:43
Ból po rozstaniu jest wielki, wiem o tym z własnego doświadczenia, ale to nie minie z dnia na dzień, czy z miesiąca na miesiąc. Potzreba na to więcej czasu. Ja żeby się nie męczyć zamówiłam rytuał na urokmilosny24.pl i odzyskałam ukochanego. Aczkolwiek czasami lepiej przecierpiec trochę czasu niż na siłę kogoś odzyskiwać.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2014 19:45
a ja poznałam świetnego faceta na siłowni. Jest trenerem. Gadałam z nim kilka razy i wydaj się być naprawdę fajnym facetem, choć jest trochę wycofany, spokojny i nie wie za bardzo o czym gadać. Oblukałam jego profil na fb i niestety okazało się, że ma dziewczynę. Ale nie wiem o co mu chodzi, bo cały czas kręci się wokół mnie, widzę jak próbuje podejść i zagadać, uśmiecha się na mój widok, gdy wchodzę do siłowni. Nie wiem o co mu chodzi. Zawiodłam się, bo byłam przekonana, że jest wolny ;( nie ogarniam facetów. Po co te spojrzenia, uśmiechy itp. skoro jest w związku :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.10.2014 19:34
ja poznałam świetnego faceta. Jest trenerem na siłowni, do której chodzę. Cały czas kręci się wokół mnie, uśmiecha się, podchodzi, próbuje zagadać, ale chyba jest nieco nieśmiały, bo nie wie za bardzo o czym mówić. Gadałam z nim kilka razy, wydaje się być fajnym facetem choć nieco wycofanym, cichym. Oblukałam go na fb i niestety okazało się, że ma dziewczynę. Nie rozumiem gościa, bo gdybyście zobaczyły to jak on na mnie patrzy, jak chodzi za mną, uśmiecha sięna sam mój widok gdy tam wchodzę. Co byście sobie pomyślały?
odpowiedz
Karola (Ocena: 5) 19.10.2014 22:42
lepiej przeczytajcie sobie Dlaczego Faceci kochają zołzy, polecam...
zobacz odpowiedzi (5)
Anonim (Ocena: 5) 19.10.2014 22:18
Dziewczyno od tego barmana. Nie ma na co czekać- ewentualnie na to, aż jakaś inna laska sprzątnie ci go sprzed nosa. Podejdz, zagadaj. Do odważnych świat należy ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo