7 cech kobiety idealnej: Czy jesteś typem dziewczyny, której pragną faceci?

Jak zdaniem mężczyzn wygląda i zachowuje się ideał kobiety? Przeczytajcie.
7 cech kobiety idealnej: Czy jesteś typem dziewczyny, której pragną faceci?
16.10.2014

Gdybyśmy wiedziały, czym kierują się mężczyźni w wyborze życiowej partnerki, mogłoby to nam sporo ułatwić. Każda z nas mniej więcej wie, jak chciałaby wyglądać, by czuć się pewnie i seksownie. Zgrabne ciało, wydatny biust, długie włosy, odpowiedni wzrost... Zazwyczaj nie osiągamy ideału i stąd biorą się nasze kompleksy, ale być może za dużo od siebie wymagamy? Może w rzeczywistości nie ma sensu się tak przejmować, bo mężczyźni nie są aż tak wybredni?

Chciałybyśmy móc to powiedzieć, ale badanie przeprowadzone przez wydawcę aplikacji randkowej LOVOO temu przeczy. Panowie naprawdę są wzrokowcami, a na dodatek mają swoje konkretne upodobania. O gustach się nie dyskutuje, każdy lubi co innego, ale jeśli weźmiemy pod uwagę odpowiedzi aż 2 tysięcy ankietowanych mężczyzn, robi się całkiem poważnie.

Jeśli więc ciekawi Cię ich zdanie, powinnaś zapoznać się z wynikami badania. Nigdy nie uda Ci się oczarować każdego, ale dzięki szczerym odpowiedziom panów, dowiesz się, czy spełniasz oczekiwania większości z nich. Blondynka czy brunetka? Mały czy duży biust? Niska czy wysoka? Już nie musimy się nad tym zastanawiać. Wszystko stało się jasne.

piękna kobieta

Ciemne włosy

Choć większość mężczyzn pragnie choć raz umówić się na randkę z blondynką, ponieważ to właśnie kobieta o jasnych włosach kojarzy im się z niepohamowanym apetytem na seks i niekwestionowanym seksapilem, to i tak brunetki okazują się być idealnym materiałem na żonę. Ogniste, zadziorne i inteligentne – tak panowie postrzegają ciemnowłose kobiety.

piękna kobieta

Niebieskie oczy

To właśnie ten kolor tęczówki mężczyźni uważają za najbardziej seksowny. Co prawda przy ciemnych włosach nie będzie to takie proste, bo większość brunetek ma oczy piwne lub brązowe. Jednak mężczyźni za bardzo się tym nie przejmują i najbardziej pociąga ich błękit naszych oczu.

piękna kobieta

167 cm wzrostu

Tego mogłyśmy się spodziewać. Zdecydowana większość facetów lubi górować nad swoimi partnerkami, chociażby wzrostem. Idealna wartość dla dziewczyny to ich zdaniem... 167 cm. Maksymalnie 170. Wyższe wpędzają ich w kompleksy.

piękna kobieta

Rozmiar biustu – 65 C

Nie za duży obwód i duża miseczka (65C) - to zdaniem panów idealny rozmiar kobiecych piersi. To i tak nieźle, bo zazwyczaj posądzamy ich w tym względzie o jeszcze większą przesadę.

- Kobiece piersi muszą idealnie mieścić się w męskiej dłoni. I koniecznie powinny być naturalne. Silikony nie są sexy – potwierdza wyniki ankiety Marcin z Warszawy.

piękna kobieta

Bez tatuaży na ciele

Dla niektórych może to być zaskoczenie. Panowie nie gustują jednak w niegrzecznych dziewczynkach z dziarami i o wiele bardziej podobają im się naturalnie piękne kobiety bez dodatkowych ozdób.

- Kobieta z tatuażami jest sexy, ale raczej wybieramy taką na krótki romans niż na poważny związek. Dziewczyna, którą chcielibyśmy przedstawić rodzinie i z którą w przyszłości chcielibyśmy się ożenić, nie powinna mieć na ciele żadnych trwałych ozdób – dodaje Michał.

piękna kobieta

Kobiece kształty

Chudość jest seksowna? Nie według mężczyzn. Ich zdaniem idealna dziewczyna powinna mieć kobiece kształty, czyli wcięcie w talii i zaokrągloną pupę. Taka figura doprowadza ich do szaleństwa!

piękna kobieta

Pielęgniarka

Jaki zawód powinna wykonywać wymarzona partnerka? Jeśli myślisz o modelce czy artystce, to jesteś w błędzie. Mężczyźni doceniają bardziej przyziemne zajęcie. Najseksowniejsze ich zdaniem są pielęgniarki. Pewnie liczą na indywidualną opiekę...

piękna kobieta

Dziewica

Oczywiście, to było do przewidzenia. Podczas gdy mężczyźni chcieliby romansować z jak największą ilością kobiet, od partnerki idealnej oczekują tego, by była dziewicą lub – w najgorszym wypadku – miała maksymalnie jednego partnera seksualnego przed nimi. Niesprawiedliwość? Na pewno, ale nic na to nie poradzimy. Ankietowani byli niestety w tej kwestii zgodni.

Co Wy na to? Dużo Wam brakuje do ideału?

Komentarze (65)

Ocena: 4.35 / 5
aaa (Ocena: 4) 31.05.2015 23:00
Tatuże nie są seksi... seksi jest czysta, gładka, jednolita, jednolitego koloru skóra... Tatuaże są śmieszne na skurze i obrzydzają....
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 10.03.2015 18:50
O nie chyba ze mnie paszczur mam 175 wzrostu, 75D rozmiar stanika , ciemna blondynka , brązowe oczy , tancerka jazzowa / i początkująca modelka . Spełniam tylko to że nie mam tatuażu , jestem dziewicą i mam wcięcie w tali
odpowiedz
Idealna;) (Ocena: 5) 30.10.2014 08:59
Mam 170 cm wzrostu, ciemne włosy i niebieskie oczy 65c wcięcie w talii bez tatuaży i na brak facetow nie narzekam. Ohh jestem idealna. Hahaha;) smieszne. Idealow nie ma(mężczyzn;)). Wszystkie jesteśmy piękne i idealne
odpowiedz
Marta (Ocena: 1) 18.10.2014 09:28
Czyli tak - jestem brunetką, mam niebieskie oczy, 164 cm(prawie 167cm!), jestem pielęgniarką, rozmiar biustu to 65D, mam wcięcie w talii i krągłą pupę. JESTEM IDEALNA! Hahaa D: Co za bzdury :P
odpowiedz
Karolina (Ocena: 1) 17.10.2014 20:43
Facet, który potraktuje Cie poważnie, nie będzie zwracał uwagi na to czy jesteś pielęgniarką, czy sprzątaczką, czy masz rozmiar 65C czy 65E, czy masz zielone czy niebieskie oczy.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo