Tych fryzur i makijaży mężczyźni NIE TOLERUJĄ (wystrzegaj się ich przed randką!)

Faceci naprawdę nie są w stanie tego znieść.
Tych fryzur i makijaży mężczyźni NIE TOLERUJĄ (wystrzegaj się ich przed randką!)
13.10.2014

Większość kobiet z dużą dozą pewności siebie utrzymuje, że ubierają się wyłącznie dla siebie. Stare powiedzenie mówi jednak, że tak naprawdę stylizujemy się dla innych kobiet, aby wzbudzać u nich zazdrość i podziw. Tak naprawdę prawda leży pośrodku - chcemy podobać się zarówno koleżankom, jak i facetom, ze szczególnym naciskiem na tę drugą grupę.

Sprawdź, jakich fryzur i makijaży mężczyźni nie znoszą!

1. Zbyt ciemne usta

Wiadomo, że faceci szaleją na punkcie czerwonej szminki, która kojarzy im się ze zmysłowością. Problem w tym, że wiele z nas wybiera zbyt ciemne odcienie. Nie chodzi wyłącznie o to, że są zbyt nasycone w stosunku do jasnej karnacji. Po prostu sprawiają nienaturalne wrażenie, które na wielu z nich może działać odrzucająco.

 

bun hair

5. Koczki

Uważają, że to dobra fryzura dla gospodyni domowej, która wybrała się właśnie do supermarketu. Nam niedbałe koczki kojarzą się raczej z pociągającą fryzurą typu `out-of-bed`, co więcej, uważamy je za superstylowe!

 

edgy hair

6. Poszarpana fryzura

W tym miejscu musimy się zupełnie zgodzić z płcią przeciwną. Nie znamy kobiety, która wyglądałaby dobrze w poszarpanych pasmach, które imitują raczej fryzurę a`la Manga niż artystyczny nieład.

 

curly hair

7. Loczki - sprężynki

Nic tak nie działa na facetów jak grube fale, naturalnie opadające kaskadą na łopatki. Co innego drobne loczki, które kojarzą się mężczyznom z latami 80., o których chcieliby (w przeciwieństwie do nas) zapomnieć.

 

bangle celebrity

4. Grzywki

Mężczyźni uważają, że głównym zadaniem grzywki jest przykrycie niedoskonałości cery. Gęste, ciężkie pasma na czole są również ich zdaniem pretensjonalne. Nie do końca rozumiemy, dlaczego nie widzą, jak doskonale grzywka podkreśla spojrzenie, ale najwyraźniej nie ma to dla nich znaczenia.

 

jessica biel in hat

3. Czapki z daszkiem

Kojarzą im się z nastolatkami i tirówkami. Co gorsze, mężczyźni często myślą, że jedynym powodem, dla którego zdecydowałaś się założyć szpetną czapkę, są brudne włosy, których nie zdążyłaś umyć. Nawet skórzana wersja czapki z daszkiem, którą lansowała między innymi Rihanna, nie jest w stanie przekonać ich do tego nakrycia głowy.

 

smokey eye

8. Smokey eye

Delikatnie przydymione powieki pięknie podkreślają spojrzenie, ale mocne smokey eye mężczyznom kojarzy się z makijażem a`la panda. Uważają też, że takie dziewczyny są niedostępne, więc nie ma sensu zaczynać rozmowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

short hair sienna miller

2. Krótkie włosy

Wiele kobiet lubi nosić krótkie włosy, które są bardzo wygodne. Ich pielęgnacja i czesanie zajmują znacznie mniej czasu, niż w przypadku długich pasm. Mężczyźni jednak wyznają jedną, bardzo prostą zasadę; im dłuższe tym lepsze!

 

Polecane wideo

Komentarze (28)

Ocena: 3.29 / 5
gość (Ocena: 1) 23.11.2016 14:39
Tak żenującego artykułu to dawno nie widziałem, pierdolenie o szopenie to przy tym arcydzieło - apropos koka np. NAWET SOBIE NIE ZDAJECIE SPRAWY jak mi się podobają kobiety W TYM WŁAŚNIE uczesaniu. Także Generalizacja do potęgi n ^2 .
odpowiedz
ruda (Ocena: 3) 28.10.2014 16:13
Mój facet uwielbia mnie w spiętych włosach, a w koku tym bardziej...więc gówno prawda ;D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 15.10.2014 11:41
jezu co za głupoty...
odpowiedz
Facet (Ocena: 5) 14.10.2014 13:51
a co Ty wiesz o facetach...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.10.2014 23:14
Nie zgadzam się z tym, że mężczyźni nie znoszą kobiet w krótkich fryzurach. Są takie kobiety - np. ja, oraz wiele innych kobiety w tym też znanych aktorek czy piosenkarek - którym krótkie włosy pasują w 100%, wyglądają w nich ponętnie, ciekawie, tajemniczo i bardzo seksownie. Co więcej, mężczyznom podobają się kobiety w krótkich fryzurach i nikt mi nie wmówi, że tak nie jest. Co chwila widzę, czytam te same dyrdymały o tym, czego to mężczyźni niby nie znoszą u kobiet i zawsze są te nieszczęsne "krótkie fryzury". Ja ma krótką fryzurę chyba od zawsze ;) i nie chcę się tutaj niczym chwalić, ale wiele razy słyszałam od mężczyzn, że jestem jedną z tych kobiety, którym bardzo ładnie w krótkich włosach. Więc wszystko zależy, do tego co komu pasuje. Czy kobiecie pasują krótkie włosy oraz czy mężczyzna gustuje w kobietach z krótkimi włosami. Na przykład ja się bardzo źle czuje w długich włosach, za to w krótkich świetnie.. cudownie.. bosko ;)
odpowiedz

Polecane dla Ciebie