7 rzeczy, które sprawiają, że seksowny facet traci na atrakcyjności

Nawet największy przystojniak przestaje być apetyczny, gdy…
7 rzeczy, które sprawiają, że seksowny facet traci na atrakcyjności
08.10.2014

Jeżeli zapytałybyśmy się Ciebie, co sprawia, że mężczyzna jest atrakcyjny, z pewnością nie miałabyś problemu z odpowiedzią. Na liście znalazłyby się zapewne takie czynniki, jak: trzydniowy zarost, tatuaże, czy odurzający zapach perfum.

A gdyby tak podejść do tego tematu od innej strony i zastanowić się nad spisem rzeczy, przez które facet przestaje być ciachem do schrupania? Nam udało się znaleźć 7 odpychających czynników. Co jeszcze dorzuciłabyś do naszej listy?

Jon Kortajarena

Nałogi

Alkohol, papierosy, marihuana… Bez względu na to, od czego uzależniony jest facet, działa to bardzo na jego niekorzyść. Żadna kobieta nie chciałaby się spotykać z mężczyzną, który wygląda świetnie, ale ma wstydliwy nałóg.

- Mój były chłopak wyglądał jak model. Był bardzo, bardzo przystojny, ale co z tego, skoro strasznie kopcił papierosy. Za każdym razem, gdy chciał mnie pocałować, czułam smród fajek. Często się z tego powodu kłóciliśmy, rozstanie było więc tylko kwestią czasu – wspomina Magdalena z Warszawy.

Jon Kortajarena

Zerowe ambicje

Bycie z chłopakiem, który nie zastanawia się, co będzie robił jutro, jest fascynujące i zabawne, ale… tylko przez chwilę. Na dłuższą metę takie podejście do życia, brak jakichkolwiek ambicji i celu na przyszłość nie wróżą najlepiej. Facet, który nie ma marzeń i nie dąży do tego, by je spełniać, nie jest atrakcyjny.

Jon Kortajarena

Zarozumiałość

Facet może być inteligentny, przystojny, odnosić zawodowe sukcesy, ale czar pryska, gdy tylko otwiera usta i wygłasza pod adresem kobiety aroganckie komentarze. „Hej laleczko! Jestem taki boski, że żadna mi się nie oprze. Ty nie będziesz wyjątkiem, prawda?”. Same przyznajcie, że takie teksty potrafią natychmiast zburzyć całą atrakcyjność faceta.

Jon Kortajarena

Mania sprawowania kontroli

„Dzisiaj zjemy na obiad sushi”, „Ubierz się do pracy w tamtą marynarkę”, „Podaj mi swoje hasło na FB”. Czy chciałabyś wysłuchiwać takich rozkazów dzień w dzień, nawet gdyby wydawał je sam David Beckham? Na dłuższą metę byłoby to po prostu nie do zniesienia. Dlatego facet z manią kontrolowania nie jest sexy!

Jon Kortajarena

Brak pieniędzy

Nie chodzi o to, by mężczyzna był milionerem, mieszkał w willi z basenem i jeździł BMW. Ważne natomiast, by samodzielnie potrafił się utrzymać i od czasu do czasu było go stać za zapłacenie rachunku na randce. Przystojniak, który wciąż pożycza pieniądze od ciebie i waszych znajomych, bo nie potrafi oszczędzać, w ogóle nie jest pociągający.

Jon Kortajarena

Brak higieny

Trzydniowy zarost jest jak najbardziej seksowny. Włoski na klatce piersiowej również. Ale pogniecione, brudne ubrania, nieświeży oddech i łupież we włosach absolutnie nie. Codzienna higiena osobista to podstawa i każdy facet powinien o tym pamiętać.

Jon Kortajarena

Niedojrzałość

Żadna kobieta nie chciałaby wejść w stały związek z Piotrusiem Panem, który jest emocjonalnie niedojrzały. Dziecko w dziele dorosłego mężczyzny to nie jest przepis na męski seksapil. Facet musi być facetem, a kobieta powinna czuć się przy nim bezpiecznie. Dziecinne wybryki potrafią odjąć atrakcyjność nawet najpiękniejszemu mężczyźnie.

Zgadzacie się z naszą listą?

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2014 22:54
Podjęłam decyzję ze nigdy nie mogłabym urodzić dziecka żadnemu mężczyźnie. Po pierwsze dlatego że nie mam zamiaru opiekować się dzieckiem sama (a większość Polaków nie pomoże), poza tym,nie wyobrażam sobie być uzależniona i zależna od jakiegoś mężczyzny... Duma mi by na to nie pozwoliła.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2014 22:52
W ogóle to myślę że faceci to są prostackie stworzenia z przerosnietym ego. Tak,jestem feministka, i tak,jestem w związku, ale mój związek polega na PARTNERSTWIE, nie uslugiwaniu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.10.2014 22:48
Brak higieny.. o Jezu,nic mnie bardziej nie obrzydza... Poza tym,prostacki sposób myślenia i mówienia,brak kultury osobistej (mam ochotę zwymiotiwac na gościa który grzebień w nosie i rzuca to na podłogę!!!!!!), brak szacunku do rodziców czy probowanie zaimponować znajomym robiąc z siebie pośmiewisko. Nic mnie bardziej nie zniechęca do facetów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 09.10.2014 00:13
nie wiem czemu palenie to aż taki problem? ja nie palę albo okazyjnie bardzo rzadko ale mi to kompletnie nir przeszkadza. Moi rodzice śmierdzą fajkami, oboje wypalają okropne ilości, dziedkowie to samo. Może to nie zdrowe ale mi ten zapach nie przeszkadza. To nie jest moim zdaniem powód do konczenia związku. Zawsze można zmotywawać kogoś do rzucenia. Gorzej być z alkoholikiem czy narkomanem bo to wymaga terapii
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 08.10.2014 17:16
Chciałabym zobaczyć taki artykuł na męskim portalu.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie