7 SMS-ów, które każdy facet chce otrzymać od kobiety

Wyślij mu dziś jedną z takich wiadomości, a będzie jadł Ci z ręki.
7 SMS-ów, które każdy facet chce otrzymać od kobiety
07.10.2014

Poczta elektroniczna i SMS-y to cudowne wynalazki. Zwłaszcza że na początku znajomości bardzo często porozumiewamy się ze swoją sympatią właśnie poprzez taki rodzaj wymiany informacji. Wiadomości tekstowe to przecież świetna forma flirtowania – szybka, niebanalna i, co najważniejsze, niezobowiązująca.

Aby jednak zostać mistrzynią w wysyłaniu miłosnych wiadomości tekstowych, trzeba wiedzieć, co chcą czytać mężczyźni.

Oto 7 SMS-ów, które każdy z nich chciałby otrzymać od kobiety.

miłosny SMS

„Co ja bym bez Ciebie zrobiła?”

Każdy zakochany mężczyzna chce być dla swojej partnerki niezastąpiony. Pragnie być jej osobistym bodyguardem, najlepszym przyjacielem, kimś, na kim dziewczyna zawsze może polegać. Poza tym faceci są łasi na komplementy, więc jeśli napiszesz ukochanemu: „Misiu, co ja bym bez Ciebie zrobiła?”, chłopak będzie pękał z dumy.

miłosny SMS

„Jesteś baaaardzo seksowny”

Przyznaj szczerze – ty również chciałabyś przeczytać coś takiego. Faceci nie są w tym przypadku wyjątkiem. Każdy z nich chce być pociągający dla płci przeciwnej. Utwierdź więc swojego chłopaka w przekonaniu, że jest ciachem do schrupania. Na pewno zrobi mu się miło i na widok takiego SMS-a uśmiechnie się sam do siebie.

miłosny SMS

„Nie mogę się doczekać, kiedy Cię zobaczę”

Okaż facetowi, że jest dla ciebie ważny, a każda chwila spędzona bez niego napawa cię tęsknotą. Pisząc: „Nie mogę się doczekać, kiedy Cię zobaczę”, dasz mu do zrozumienia, że cudownie spędzasz czas w jego towarzystwie. I że szczęśliwa jesteś tylko wtedy, gdy masz go obok siebie.

miłosny SMS

„Myślę o Tobie”

Na te trzy słowa czeka każdy facet. Mężczyźni uwielbiają wiedzieć, że kobieta jest nimi zafascynowana i nie może skupić myśli na nikim innym. Bądź jednak przygotowana na to, że kiedy napiszesz: „Myślę o Tobie”, chłopak koniecznie będzie chciał wiedzieć, co dokładnie sądzisz na jego temat. Nie krępuj się i odsłoń przed nim wszystkie swoje mniej i bardziej grzeczne myśli. To może być wstęp do bardzo gorącego flirtu.

miłosny SMS

„Śniłeś mi się dzisiaj…”

To, że ktoś ci się śni, oznacza tylko jedno: że myślisz o nim non stop, zwłaszcza przed zaśnięciem. Jeżeli napiszesz chłopakowi, że wczorajszej nocy spało Ci się wyjątkowo dobrze, ponieważ miałaś sny z nim w roli głównej, facet będzie wniebowzięty.

miłosny SMS

„Twój głos jest taki seksowny!”

Masz gęsią skórkę na karku, kiedy twój ukochany szepcze ci na ucho komplementy? Albo gdy po prostu opowiada ci coś swoim seksownym głosem? Napisz mu to koniecznie. Takie pochlebne słowa wywrą na nim ogromne wrażenie.

miłosny SMS

„Bosko pachniesz”

Zauważyłaś, że mężczyźni mają obsesję na punkcie własnego zapachu? Przed randką spryskują się obficie dezodorantem i perfumami, bo chcą przyjemnie pachnieć. Doceń te wysiłki i po randce napisz facetowi, że wciąż czujesz na sobie jego boski zapach. I że bardzo, ale to bardzo cię to rozprasza. Chłopak będzie takim wyznaniem zachwycony!

Komentarze (16)

Ocena: 4.25 / 5
k (Ocena: 1) 09.10.2014 11:42
w prawdziwym z wiązku w smsach między ,,kiedy wracasz?,, a ,,kocham Cie,, pojawia się ,,kup chleb,mleko i jajka,, :)) porady tu są dla gimbazjum :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 08.10.2014 23:13
podstawowym błedem tego artykułu jest to, że nie przekłada się zupełnie na rzeczywistość. Mężczyźni nie analizują naszych słów, nie szukają głebszego dna, tak jak my.
odpowiedz
bejbi (Ocena: 5) 07.10.2014 17:36
Mój wolałby dostać sms o treści OBIAD :D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2014 15:59
"przyjedź, zróbmy to"
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.10.2014 13:12
słuchajcie dziewczyny, czasem mi się wydaje, że mój facet ma jakąś obsesję na punkcie moich cycków :D non stop by na nie patrzył, dotykał. nie jedźcie po mnie, tylko powiedzcie, przesadzam? powinnam się cieszyć, że mu się podobam? :)
zobacz odpowiedzi (3)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo