Na co powinnaś zwrócić uwagę, gdy poznajesz faceta?

Dzięki temu unikniesz późniejszych ewentualnych rozczarowań!
Na co powinnaś zwrócić uwagę, gdy poznajesz faceta?
01.10.2014

Nie oszukujmy się, pierwsze wrażenie ma ogromne znacznie podczas poznawania nowej osoby. Choć czasami można pomylić się w ocenie, w większości przypadków już pierwsze spotkanie dużo mówi na jej temat i często jest decydujące w kwestii dalszej znajomości. Tylko na co tak naprawdę powinnaś zwrócić uwagę, gdy idziesz na pierwszą randkę z nieznajomym? Bardzo wiele rzeczy ma znaczenie, jednak można wyróżnić kilka najważniejszych, które na pewno powinny przykuć twoją uwagę. Dzięki temu unikniesz późniejszych ewentualnych rozczarowań!

1. Czy to materiał na chłopaka?

Często już po pierwszym spotkaniu, jeśli tylko bliżej przyjrzysz się swojemu partenerowi, możesz stwierdzić czy to typ, któremu zależy na związku, czy może na jednorazowej przygodzie. Jeśli jednak on nie wysyła jasnych sygnałów, ty zacznij ten temat. Musisz zrobić to umiejętnie. Powiedz, że często twoi znajomi wchodzą w przypadkowe relacje, ale osobiście wiesz, że to nie jest rozwiązanie dla ciebie. A następnie posłuchaj, co on ma do powiedzenia na ten temat. 

 

para restauracja

2. Jego sytuacja zawodowa

Jeśli on pracuje od rana do nocy, prawdopodobnie nie szuka trwałej relacji lub po prostu nie ma czasu na związek. Może też przydarzyć ci się sytuacja, w której poznajesz mężczyznę bezrobotnego, któremu brakuje motywacji i chęci do pracy. Jeśli ci to nie przeszkadza, możesz umówić się z nim po raz kolejny. Jeśli jednak jest inaczej, odpuść. 

para jezioro

3. Sposób, w jaki on mówi o kobietach

Zwróć uwagę, w jaki sposób twój partner wypowiada się na temat swoich byłych dziewczyn, koleżanek z pracy, przyjaciółek czy kobiet ze swojej rodziny. To bardzo dużo mówi na temat tego, jakim jest człowiekiem. Dzięki temu dowiesz się także, jak w przyszłości on będzie zachowywał się wobec ciebie.  

plaża

4. Czy moi przyjaciele by go polubili?

Oczywiście, ostatecznie to twoja decyzja. Warto jednak wyobrazić sobie sytuację, w której twój potencjalny chłopak poznaje twoich przyjaciół. Myślisz, że zdobyłby ich sympatię? Jeśli nie, być może warto zrezygnować z drugiego spotkania. Pamiętaj, że twoi bliscy chcą dla ciebie jak najlepiej. 

para młoda

5. Maniery

Czy on otwiera przed tobą drzwi, dobrze cię traktuje, prawi komplementy i płaci za rachunek w restauracji? Tak zachowuje się dżentelmen. My także uważamy, że mężczyzna nie zawsze powinien płacić za kobietę, ale ta zasada nie obowiązuje podczas pierwszej randki. Wtedy powinnaś czuć się jak księżniczka, o którą się zabiega. 

 

 

Komentarze (1)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.10.2014 12:12
Heh, no ;p ja spotkałam takiego pracoholika, on po studiach, ja w trakcie (II rok już). Nie odezwał się więcej po pierwszej randce, na której mu powiedziałam, że nie pracuję w roku akademickim, bo wolę się uczyć w tym czasie ;p
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo