7 subtelnych znaków, które dajemy facetom, gdy nie jesteśmy nimi zainteresowane…

… i których oni kompletnie nie rozumieją.
7 subtelnych znaków, które dajemy facetom, gdy nie jesteśmy nimi zainteresowane…
23.09.2014

Wpatrzony w ciebie maślany wzrok, promienny uśmiech, który pojawia się na twój widok, ciągłe komplementy i propozycje randek… O zakochanym adoratorze, który zachowuje się w ten sposób, marzy większość kobiet. Pod warunkiem, że odwzajemniamy jego zainteresowanie, a mężczyzna nam się podoba.

Gorzej, gdy zauroczony nami facet kompletnie nas nie kręci. Wtedy dajemy mu subtelne sygnały, że nie ma co liczyć na związek. Niestety, niechciany wielbiciel nie zawsze rozumie, że właśnie dostał kosza.

Przeczytajcie, jakie sygnały mogły mu umknąć.

piękna kobieta

SMS z jednym słowem

Na pewno próbowałaś nieraz tej metody. Facet stara się, produkuje obszerną wiadomość, w której opowiada ci milion rzeczy, a twoją jedyną reakcją jest: „OK.” lub „Aha”. Dla ciebie to jest zupełnie zrozumiałe, że w ten sposób okazujesz mu brak zainteresowania, ale zaślepiony adorator i tak tego nie pojmuje. Pisze, pisze i pisze, mając nadzieję na jakąkolwiek wiadomość zwrotną z twojej strony.

piękna kobieta

Brak odpowiedzi

Kiedy metoda „jednego słowa” nie skutkuje, zazwyczaj zaczynamy totalnie ignorować SMS-y lub wiadomości wysyłane na czacie przez adoratora. Niestety, nawet ten sygnał nie zawsze jest przez zakochanego faceta właściwie rozumiany. Zapewne tłumaczy sobie w takich sytuacjach, że jesteś bardzo zajęta i dlatego nie odpisujesz. Ale kiedy tylko znajdziesz moment, na pewno miło sobie popiszecie. Naiwny.

piękna kobieta

Unikanie go

Planowałaś wybrać się ze znajomymi do klubu, ale dowiedziałaś się, że twój nachalny adorator też tam będzie (bo sam cię o tym powiadomił). W jednej chwili postanowiłaś więc zmienić swoje plany i nie pojawić się na imprezie. Mimo tego oczywistego sygnału: „Nie chcę cię, daj mi spokój!”, facet dalej cię adoruje i zasypuje telefonami. Trafiłaś na wyjątkowo niedomyślnego typa.

piękna kobieta

Flirtowanie z innymi facetami

Ignorowanie wiadomości od wielbiciela i unikanie go nie przyniosło efektu, więc sięgasz po ostrzejszą broń: zaczynasz na jego oczach flirtować z innymi facetami. Mizdrzysz się do nich, uwodzisz ich uśmiechem i spojrzeniem, a adoratorowi opowiadasz, jacy oni są cudowni i przystojni. On jednak pozostaje niewzruszony. Słucha cię z rozmarzonym wzrokiem i jak gdyby nigdy nic po raz setny zaprasza cię do siebie na kolację. Wytrwały gość!

piękna kobieta

Nalegasz na spotkania w szerszej grupie

Facet zaprasza cię na romantyczny wieczór we dwoje, a ty mu wtedy mówisz: „Nie, lepiej spotkajmy się w większym gronie, będzie weselej”. Wydaje ci się, że chłopak powinien zrozumieć aluzję i pojąć wreszcie, że nie masz ochoty z nim randkować. On jednak nic sobie z tego nie robi. OK., teraz spotkacie się w grupie, ale za jakiś czas na pewno uda mu się z tobą pobyć sam na sam. Tak przynajmniej sądzi.

piękna kobieta

Marna wymówka

Chłopak regularnie błaga cię, żebyś się z nim umówiła, a ty za każdym razem odpowiadasz: „Nie, dzięki, jestem zajęta”. Nie wysilasz się nawet, żeby wymyślić lepszą wymówkę lub uzasadnić, co takiego ważnego zamierzasz wieczorem robić. Facet jest jednak niezrażony. Pewnie będzie próbował do skutku…

piękna kobieta

Mówisz wprost

Kiedy wszystkie metody spławiania niechcianego wielbiciela zawodzą, postanawiasz wreszcie powiedzieć mu wprost, że nie jesteś nim zainteresowana. Niektórym facetom dopiero wtedy otwierają się oczy. Dla innych jest to jednak sygnał: „Chyba za mało się staram. Muszę ją lepiej uwodzić”. Oby twój adorator nie należał do tej drugiej grupy.

Komentarze (8)

Ocena: 3.75 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 02:07
Po 5 latach w małżeństwie spadła na mnie wiadomość niczym grom z jasnego nieba. Mąż stwierdził że nasz związek się wypalił i ze ma kogoś innego. Nie mogłam się ruszyć w tamtej chwili. Świat mi się zawalił. Ale nie dałam za wygraną. Zamówiłam rytuał miłosny na polecanej tutaj stronie urok-milosny.pl , a mąż po 43 dniach do mnie wrócił. Moje szczęście po jego powrocie było nie do opisania.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 23.09.2014 21:46
zamiast postawić na szczerość to lepiej bawić w takie podchody które faktycznie nie dla wszystkich są jasne, a tak jak anonim wcześniej wspomniał czasem człowiek tak się zachowuje wobec kogoś na kim nam zależy ;) Dlatego najlepiej w takiej sytuacji powiedzieć szczerze że nic z tego nie będzie i normalny człowiek uszanuje decyzje i sobie odpuści. Bez sensu kogoś wodzić za nos...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 23.09.2014 19:17
My robimy nieświadome to samo wobec facetów którzy nam się podobają, błędne koło
odpowiedz
Daria (Ocena: 5) 23.09.2014 13:19
i to działa w drugą strone... tylko po co sie bawic? nie lepiej od razu postawic sprawe jasno? bez zbędnych gierek i żeby ta druga osoba nie robila sobie niepotrzebnej nadzieji...
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 1) 23.09.2014 11:29
żenada.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo