7 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś tolerować w związku!

Często godzimy się na niektóre sytuacje, bo tak podpowiada nam serce. Jednak nie zawsze jest ono najlepszym doradcą.
7 rzeczy, których NIGDY nie powinnaś tolerować w związku!
21.09.2014

Istnieje wiele rzeczy, których absolutnie nie powinno się tolerować w związku. Mimo to często godzimy się na niektóre sytuacje, bo tak podpowiada nam serce. Jednak nie zawsze jest ono najlepszym doradcą.

Jeśli chcesz żyć w szczęśliwej relacji, która wzbogaca cię o nowe, radosne doświadczenia i inspiruje do działania, powinnaś przestać akceptować niektóre zachowania swojego faceta. Jakie? Sprawdź sama!

1. Zdrada

Wydaje się to dość oczywiste, a mimo to tak wiele z nas decyduje się na to, aby wybaczyć i dać drugą szansę osobie, która zdradziła. Owszem, są sytuacje, w których taką relację da się odbudować. Częściej jednak w związku zaczyna zupełnie brakować zaufania lub znów dochodzi do niewierności. Pamiętaj, że ktoś, kto cię zdradził, nie jest ciebie wart. I bez względu na to, jak dużym uczuciem go darzysz, nigdy nie zapomnisz o rozczarowaniu i bólu, którego doświadczyłaś. 

 

park para

7. Brak szacunku

Twój partner powinien szanować także ciebie - to, co robisz, myślisz i czujesz. Jeśli on wykazuje brak szacunku w stosunku do twojej osoby, wasz związek nie ma żadnej przyszłości. 

 

para

6. Złe traktowanie dzieci

Nigdy nie pozwól, aby twój partner źle traktował twoje dzieci. Nawet jeśli nie jest ich biologicznym ojcem, jego obowiązkiem jest je szanować. Jeśli jest inaczej, zakończ taki związek natychmiast. 

suknia ślubna

4. Znęcanie się psychiczne i fizyczne

Jeśli twój partner w jakikolwiek sposób, zarówno fizyczny jak i psychiczny, znęca się nad tobą, musisz od niego odejść jak najszybciej. Nikt nie ma prawa cię uderzyć, popchnąć ani zmuszać do robienia tego, na co nie masz ochoty!

Jessiann i Francisco

5. Mentalny i emocjonalny nacisk

Manipulacja i granie na emocjach także są środkiem wywierania wpływu! Choć czasami trudno je rozpoznać. Musisz unikać toksycznych relacji, w których druga strona odbiera ci poczucie bezpieczeństwa i sprawia, że czujesz się niepewnie. 

Jessiann i Francisco

2. Kłamstwo

Sporadyczne kłamstwo nie musi być przyczyną zerwania. Jednak jeśli notorycznie przyłapujesz swojego partnera na nieszczerości, powinnaś poważnie zastanowić się nad swoim związkiem. Czy chcesz być z kimś, komu nie możesz zaufać?

Phoebe Tonkin i Paul Wesley

3. Temperament poza kontrolą

Złość jest naturalnym stanem. Każdy z nas raz na jakiś czas odczuwa złość, a niekiedy nawet wściekłość. Jeśli jednak twój partner wyładowuje na tobie swoje negatywne emocje, robi dziury w ścianie, a nawet potrafi coś zniszczyć, nie jest to normalny sposób wyrażania uczuć, nawet tych najbardziej negatywnych. Nie pozwól, aby ktoś cię źle traktował tylko dlatego, że jest sfrustrowany i zły. Twój partner musi nauczyć się panować nad sobą. 

 

Polecane wideo

Komentarze (14)

Ocena: 4.93 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 02:07
Po 5 latach w małżeństwie spadła na mnie wiadomość niczym grom z jasnego nieba. Mąż stwierdził że nasz związek się wypalił i ze ma kogoś innego. Nie mogłam się ruszyć w tamtej chwili. Świat mi się zawalił. Ale nie dałam za wygraną. Zamówiłam rytuał miłosny na polecanej tutaj stronie urok-milosny.pl , a mąż po 43 dniach do mnie wrócił. Moje szczęście po jego powrocie było nie do opisania.
odpowiedz
Aga (Ocena: 4) 22.09.2014 22:03
Jak facet zawiódł to trzeba go zmienić, a nową znajomość można rozpocząć od darmowego portalu dyskoteka.co
odpowiedz
Luśka (Ocena: 5) 22.09.2014 14:16
Ja byłam w rocznym związku z niemałym deklem... Na początku wszystko było ok , miły sympatyczny , później zaczęło się jaranie trawki , amfa ( początkowo się z tym krył a później już było to na porządku dziennym) gdy miałam pretensje , że kłamie zaczynał się wkurzać . Kilka razy rzucał po pokoju jakimiś przedmiotami , które miał pod rękę , ale komórki żałował no i mnie nie uderzył. Byłam 18stką on miał 23 lata i to mnie kręciło , starszy samodzielny :) Doszłam do wniosku , że nie chcę tego ciągnąć i próbowałam zerwać .. próbowałam... on z uporem maniaka przychodził , dzwonił - zagroził mi nawet , że jeżeli nie pójdę z nim do kolegi na sylwka i nie będę udawać , że wszystko między nami jest ok to tak na mnie nagada , że żaden facet na mnie w mieście nie spojrzy. Oczywiście powiedziałam mu żeby ' spadał'. Moja mama bała się zostawić auto na ulicy , a jakiś miesiąc później zgarnęli do z ziołem i dostał zawiasy.KOchałam go , potrafił mówić jak mnie kocha , jednak zbyt długo znosiłam jego kłamstwa i nerwowe zachowanie. Na sylwestra poszłam z facetem z którym jestem już prawie 6 lat :) a na wakacjach mi się oświadczył . Jest przeciwieństwem mego byłego i wcale nie tęsknie za ' szalonym ' związkiem.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2014 20:28
a co gdy ON się ciągle obraża? wytrzymałybyście ?
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 21.09.2014 13:41
na 7 punktów on spełniał 4, ja jeden-kłamstwo ze strachu. zrywalismy w kolko a jego rodzina mnie obwiniala, nikogo nie interesuje, ze mimo milosci do niego jet to toksyczne, bałam sie i nadal boje. nie moglam wyjsc z domu bo kazde moje wyjscie rownalo sie ze zdrada. nie wiem co robic. bedac z nim bylo roznie od momentow wspanialych gzie myslalam, ze wszystko jest na dobrej drodze az do gróźb samobojczych. ze strachu wracalam. jakis czas temu on zakonczyl a jestem oskarzana o zabawienie sie nim i jego uczuciami.
zobacz odpowiedzi (6)

Polecane dla Ciebie