7 rzeczy, których facet oczekuje od kobiety (ale nigdy nie powie tego głośno)

Sprawdź, czy spełniasz te wymagania.
7 rzeczy, których facet oczekuje od kobiety (ale nigdy nie powie tego głośno)
13.09.2014

Są takie rzeczy, których każdy mężczyzna oczekuje od swojej partnerki. Niestety, faceci nie komunikują wprost swoich wymagań. Nie wiadomo, dlaczego tak się dzieje. Być może sądzą, że ich oczekiwania są oczywiste i nie trzeba nikomu mówić o nich głośno?

Tak czy inaczej powinnaś mieć świadomość pewnych kwestii. Sprawdź, o czym marzy Twój ukochany, a potem… postaraj się go uszczęśliwić!

zakochana para

Szczerości

Podobno jeśli dziewczyna udaje lub kłamie w jakiejkolwiek sprawie, jej partner prędzej czy później wszystkiego się domyśli. Panowie zgodnie przyznali, że wolą gorzką prawdę niż nawet najsłodsze kłamstwo.

zakochana para

Akceptacji

Nikt nie jest idealny, nawet jeśli na samym początku znajomości na takiego wygląda. Z tego względu panowie chcieliby, aby partnerki akceptowały ich od razu takimi, jakimi są, a nie usilnie próbowały ich zmieniać.

zakochana para

Poczucia humoru

Kobieta, która nie traktuje wszystkiego śmiertelnie poważnie i potrafi rozśmieszyć swoich bliskich, jest dla faceta wymarzoną partnerką. Jeśli do tego umie docenić poczucie humoru swojej drugiej połówki, urasta wręcz do rangi ideału.

zakochana para

Zaufania

Kiedy w związku brakuje wzajemnego zaufania i partnerzy na każdym kroku podejrzewają się o zdradę, taka relacja nie ma szans na przetrwanie. Panowie zgodnie przyznali, że kobieta, która w podstępny sposób próbuje przetestować wierność swojego ukochanego, tak naprawdę nie ma do niego szacunku.

zakochana para

Towarzystwa

Powinnaś wiedzieć, że twój facet chciałby spędzać z tobą absolutnie każdą chwilę. Nawet jeśli w telewizji leci akurat jakiś ważny mecz lub film akcji, on chciałby oglądać go właśnie z tobą. Od czasu do czasu zafunduj mu więc taki wieczór, podczas którego poprzytulacie się na kanapie nie przy komedii romantycznej, a przy czymś zupełnie innym!

zakochana para

Facet oczekuje od Ciebie…

Szacunku

Niby oczywiste, a jednak nie do końca. Mężczyźni są przewrażliwieni na swoim punkcie jeszcze bardziej niż kobiety, dlatego niezwykle łatwo ich urazić. Jeśli zbyt często będziesz z faceta kpić w towarzystwie lub robić mu docinki na co dzień, on szybko pocieszy się w ramionach dziewczyny, która będzie odnosić się do niego z szacunkiem.

zakochana para

Uwielbienia

Mężczyźni uwielbiają komplementy, choć żaden z nich się do tego nie przyzna. Faceci mają przy tym szczególny radar w wyłapywaniu nieszczerych pochlebstw. Pamiętaj zatem, by codziennie powiedzieć ukochanemu coś miłego, ale… szczerze!

Komentarze (8)

Ocena: 4.88 / 5
Znawca (Ocena: 5) 15.06.2017 13:47
Powiem szczerze, że nie zgadzam się z tym. Mężczyzna potrzebuje przede wszystkim prawdziwej kobiety, która da mu trochę swobody. Nie przyczepić się jak bluszcz i na siłę oglądać nim mecz, który by wolał obejrzeć z kolegami i trochę powariować. Facet musi za nami za tęsknić. Co do szacunku to się zgadzam ale uwielbienie? Uwielbiamy Boga a nie... Wtedy kobieta traci ramę wyzwania
odpowiedz
Anonim (Ocena: 4) 23.06.2016 22:20
Nie można swobodnie przeczytać artykułu na telefonie! Cały czas pojawiają się jakieś głupie reklamy!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2014 14:50
Co może uanaczać takie zachowanie faceta... gdy mnie widzi to od razu się peszy i ucieka... znamy się od jakiegoś czasu, jakiś czas temu spędziliśmy miłe chwile na urodzinach mojej koleżanki.. bardzo mi się podoba, ale nie wiem co mam robić gdy widzę takie zachowanie, a nie jestem nachalna ani nic..pomóżcie! :)
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2014 13:15
każda strona tego oczekuje w związku raczej.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 13.09.2014 13:02
Chyba jestem mężczyzną, bo też tego oczekuję
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo