6 rzeczy, które musisz zrobić na każdej randce

Dzięki nim będziesz mogła cieszyć się wspaniałym czasem spędzonym ze swoim ukochanym.
6 rzeczy, które musisz zrobić na każdej randce
23.08.2014

Niezależnie od tego, czy będzie to wasze pierwsze spotkanie, czy rendez-vous przypieczętowujące wieloletni związek, istnieje szereg czynności, które uczynią każdą randkę prawdziwie wyjątkową. To niewiarygodne, że kilka prostych czynników może mieć tak ogromny wpływ na budowanie zdrowego związku. Tak długo, jak o nich pamiętasz, będziesz mogła cieszyć się wspaniałym czasem spędzonym ze swoim ukochanym.

randka

Unikaj porównywania

Oczywistym jest, że  nie powinnaś porównywać swojego aktualnego partnera do poprzednich miłości. Podczas randki nie powinnaś również rozpamiętywać z rozżaleniem innych spotkań, które według Ciebie wypadły lepiej. Każdy związek ma lepsze i gorsze momenty; istotą udanej relacji jest cieszyć się sobą nawzajem, niezależnie od okoliczności. Pamiętaj, że wiele zależy od Ciebie. 

randka

Nie ukrywaj swoich emocji

Jeśli zgrywanie niedostępnej było dotąd Twoim zwyczajem, przekonaj się, o ile skuteczniejszą metodą jest bycie po prostu sobą. Życie w związku to nie gra. Jeśli brakuje Ci emocjonującej rozgrywki, rozegraj ze swoim ukochanym partyjkę szachów. Niezależnie od stażu waszego związku, nigdy nie ukrywaj, że Ci zależy. 

randka

Bądź szczera

Wszystkie przyłapujemy się czasem na drobnych kłamstewkach. Budowanie relacji wymaga jednak autentyczności od obojga partnerów. Nierzadko prawda potrafi być niewygodna, czy  kłopotliwa, jednak w ostatecznym rozrachunku opłaci się znacznie bardziej, niż jej unikanie.

randka

Opowiadajcie sobie historie

Dajcie sobie szansę lepiej poznać się nawzajem, opowiadając o ważnych dla was wydarzeniach i sytuacjach. Podzielcie czas równo, tak byś mogła opowiedzieć mu o sobie, a także wysłuchać tego, co Twój partner chce Ci przekazać. Pozwoli wam to udoskonalić umiejętność komunikacji oraz otworzyć się przed sobą.

randka

Trenuj swoją życzliwość

Bądź miła nie tylko dla swojego partnera: nie szczędź uprzejmości ludziom, którzy znajdą się w Twoim otoczeniu.  Niezależnie od tego, gdzie wybierasz się ze swoim ukochanym: do kina, restauracji czy na spacer do parku, serdecznie się uśmiechaj i bądź wzorem dobrych manier. Pamiętaj, że uprzejmość zawsze do Ciebie wróci.

randka

Śmiej się głośno

Nawet najbardziej romantyczna sceneria nie wyklucza śmiechu i spontaniczności.  Być może odkryłaś już, że najszczęśliwsze wspólne chwile to te, w których jesteście autentyczni w swoich uczuciach. Jeśli śmiech wydaje Ci się naturalną reakcją, nie powstrzymuj się. 

Komentarze (7)

Ocena: 2.29 / 5
Anonim (Ocena: 1) 25.08.2014 07:39
AHA :O
odpowiedz
Anonim (Ocena: 2) 23.08.2014 17:45
były gorsze ale ten też jest masakrą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.08.2014 15:26
Liczyłam na dokładniejsze sytuacje, jak dla mnie to co tutaj jest napisane to podstawa. zmarnowany czas na czytanie pozdrawiam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 23.08.2014 15:25
okropny
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 23.08.2014 14:30
Haha, tak czytam, czytam i zdała sobie sprawę z tego, że dokładnie tak się zachowuję w pracy, gdzie pracuję w jednym pokoju z kolegą. Wychodzi więc na to, że 5 dni w tygodniu mamy ośmiogodzinną randkę :D Słaby ten artykuł, zero konkretów...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo