Bogaci faceci dają więcej orgazmów!

Poziom zamożności wpływa na stan zadowolenia z życia seksualnego. Im więcej kasy ma mężczyzna, tym więcej orgazmów przeżywa jego kobieta. Czy to prawda?
Bogaci faceci dają więcej orgazmów!
20.01.2009

Część mężczyzn od lat próbuje udowodnić teorię, że „kobiety lecą na kasę”, a teraz w tej osobliwej batalii wsparł ich brytyjski uczony - psycholog Thomas Pollet z Uniwersytetu Newcastle. Z badań, które przeprowadził, wynika, że im większa zasobność portfela mężczyzny, tym jego partnerka częściej przeżywa orgazmy. Według niego, jest to zupełnie naturalne i wynika z ewolucyjnych adaptacji, zgodnie z którymi każdy podświadomie poszukuje partnera dającego największą szansę na przetrwanie genów.

Psycholog do swej teorii zaadaptował tezę profesora psychologii, Davida Bussa, autora książki „Ewolucja Pożądania” o znaczeniu orgazmów dla kobiet. Mają być one sygnałem, że panie trafiły na silnego mężczyznę, z którym warto się związać. Orgazm ułatwia nawiązywanie więzi i wywołuje uczucie przywiązania.

Psychologia jako nauka pozostawia na tyle szerokie pole manewru, że niemal każdą postawioną tezę można udowodnić i dopisać do niej teorię. Wystarczy odpowiednio przygotować ankietę, zadać odpowiednie pytania i wybrać (oczywiście „losowo”) odpowiednią grupę, na której będzie się przeprowadzało badania.

Pewnie w badaniach Polleta jest ziarnko prawdy, bo nie da się ukryć, że mężczyźni, którzy osiągnęli sukces finansowy, są pewni siebie i emanują wewnętrzną siłą, co pozwala czuć się przy nich pewnie i bezpiecznie. A wy, czy zgadzacie się z wyżej opisaną teorią? Czekamy na wasze opinie.

Komentarze (110)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 26.03.2011 15:58
Miłośc nie polega na interesowności. A jeżeli polega na tym i ma charakter roszczeniowy (pieniądze), to nie jest to miłość. Kobieta, która z pseudo rozsądku wybiera partnera po grubości portfela jest zwykłą prostytutką. Robi to z własnej pazerności i wyrachowania, więc nie ma zlituj się. Prostytutka zawsze będzie prostytutką i nie zasługuje na szacunek, skoro kocha bardziej pieniądze. Piszę tu o związkach dla pieniędzy. Takie pseudo kobiety nigdy nie są szczęśliwe,bo gdzieś ten na prawdę wspaniały mężczyzna, z którym powinna być, jest zepchnięty na bok ze względu na brak majętności. A takiego czegoś się kobiecie nie wybacza, bo nie wszyscy żyjemy dla pieniędzy. Pieniądze żyją dla nas i są jedynie dodatkiem (w dodatku marnym). Ktoś kto ceni wartość życia, doskonale wie co mam na myśli. Tylko człowiek, który jest nic nie wart, zrobi wszystko dla pieniędzy i odda dla nich swoje życie i godność w wiecznym poczuciu bycia gorszym bez nich. Prawdziwi jesteśmy dopiero wtedy, kiedy pieniędzy nie mamy.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2009 20:44
mój facet np ma kasę ale nie jestem z nim przez to to po prostu miłość a ona nie wybiera :) aha a orgazm też mam zawsze :)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.05.2009 17:42
"zgadzam się, panowie z grubymi portfelami mile widziani. Sama mam kasę i tego samego oczekuje od faceta ;] " zal mi Ciebie i co niektorych tu.. A ile Ty masz dziecko lat co? Ty masz kase? Czy moze ciagle na utrzymaniu rodzicow jestes i tak mowisz?
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.05.2009 21:35
jasne, jak kupuje kobiecie brylanty i inne takie, to orgazm murowany:D
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 19.02.2009 22:17
u mnie tak nie jest mój narzyczony potrafi doprowadzić mie do takiego orgazmu ze tryska na niego z środka t to za każdym razem to zależy od faceta jeśli jemu zależy na kobiecie a nie na sobie to nie liczy sie kasa i i rozmiar penisa. Wszystko zależy od partnera , oraz od znalezienia pozycji gdzie kobieta szybciej dochodzi a facet nie odczuwa podnieceni a ...
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo