7 rzeczy, które sprawiają, że facetowi trudno się oprzeć

Męski seksapil to nie tylko wygląd.
7 rzeczy, które sprawiają, że facetowi trudno się oprzeć
08.08.2014

Niby wysoki, niby dobrze zbudowany, niby ma ładny uśmiech, a jednak… czegoś mu brakuje. Znasz to uczucie, gdy podrywa cię fajny facet, a jednak kompletnie nic cię w nim nie kręci? Na pewno. Bo boski wygląd to jeszcze nie wszystko. Męski seksapil opiera się zupełnie na czymś innym.

Oto 7 rzeczy, które sprawiają, że danemu facetowi naprawdę trudno się oprzeć!

zakochana para

Poczucie humoru

Nie ma nic słodszego od faceta, który potrafi rozśmieszyć dziewczynę do łez. Poczucie humoru jest nie tylko bardzo seksowne, ale również świadczy o męskiej inteligencji. Nie chodzi w końcu wyłącznie o umiejętne opowiedzenie kilku zasłyszanych gdzieś dowcipów. Albo ma się poczucie humoru, albo nie!

zakochana para

Styl ubierania się

Kobiety lubią facetów, którzy potrafią o siebie zadbać i są świetnie ubrani. Oczywiście dla jednej bardziej atrakcyjny będzie mężczyzna w garniturze, a dla innej w hipsterskich spodniach i koszuli w kratę. Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej chodzi jednak tylko o jedno: by facet wyglądał stylowo i schludnie.

zakochana para

Tatuaże

Faceci z tatuażami są niezwykle seksowni. Pomyśl sobie np. o Davidzie Beckhamie. Czy bez licznych wzorów na swoim ciele nadal byłby tak pociągający? Tatuaże są hot i nie ma co z tym dyskutować!

zakochana para

Akcent

Ty też masz słabość do mężczyzn z francuskim, włoskim lub brytyjskim akcentem? Doskonale cię rozumiemy. Obcokrajowiec, który stara się poprawnie mówić po polsku, jest czymś absolutnie uroczym. Nic dziwnego, że wielu kobietom miękną wtedy kolana!

zakochana para

Pasja

Facet, który ma swoje hobby i potrafi z pasją o nim opowiadać, jest bardzo pociągający. Nie ma nic gorszego od chłopaka, który nie ma żadnych zainteresowań i najchętniej całe życie spędziłby na kanapie przed telewizorem.

zakochana para

Dobra reputacja

Kiedy kobieta zaczyna interesować się jakimś facetem, zazwyczaj robi na jego temat drobne rozeznanie. Sprawdza, jak wypowiadają się o nim znajomi, przegląda jego zdjęcia na portalach społecznościowych, bada, czy nie ma on opinii podrywacza. Jeśli jego reputacja okazuje się nienaganna, facet dodatkowo na tym zyskuje w jej oczach.

zakochana para

Pewność siebie

Przystojny, ale nieśmiały facet nie będzie nawet w połowie tak pociągający, jak mniej atrakcyjny, ale pewny siebie mężczyzna. I nie chodzi tutaj o kokieterię na pokaz, ale o to, by chłopak czuł się dobrze w swojej skórze. Pewność siebie jest baaardzo sexy!

Dorzucicie coś jeszcze do tej listy, drogie Papilotki? Np. brodę jako czynnik, który potęguje męski sekapil? :)

Polecane wideo

Komentarze (41)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 19:25
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 10.08.2014 00:33
faceci ze zwierzątkami
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2014 16:07
Głos, oczy i szarmanckość - odlatuję...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2014 12:06
mundur :D
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 09.08.2014 02:50
KINDERSZTUBA!!
odpowiedz

Polecane dla Ciebie