7 rzeczy, które facet chce usłyszeć od Ciebie NATYCHMIAST

Mężczyźni nie lubią domyślać się pewnych kwestii. Oto, co chcieliby wiedzieć od razu.
7 rzeczy, które facet chce usłyszeć od Ciebie NATYCHMIAST
30.07.2014

Czego pragnie każda kobieta? By jej facet od czasu do czasu umiał czytać w jej myślach. Niestety, to nie jest możliwe – żaden mężczyzna nigdy nie zgadnie, co w danym momencie chodzi ci po głowie. Możesz wierzyć lub nie, ale ten stan rzeczy frustruje ich tak samo mocno, jak nas.

Co zatem partner chciałby usłyszeć od Ciebie wprost, bez niedomówień i domysłów? Oto 7 takich rzeczy.

1. Czemu jesteś obrażona

Facet widzi, że jesteś nie w sosie, więc pyta cię, co się stało. Ty jednak rzucasz mu spojrzenie spod byka i mówisz: „Nic”, choć wszystko się w tobie gotuje. Rozzłoszczona głośno trzaskasz talerzami w kuchni, ostentacyjnie wzdychasz, przewracasz oczami… a twój mężczyzna odchodzi od zmysłów, czemu jesteś taka zła. Zamiast patrzeć na to całe przedstawienie, wolałby od razu dowiedzieć się, co przeskrobał.

zakochani

2. O jakim prezencie marzysz

Zbliżają się twoje urodziny / Walentynki / Boże Narodzenie / wasza rocznica, a facet do ostatniej chwili zastanawia się, jaki prezent sprawi ci najwięcej radości. Byłoby dla niego ogromnym ułatwieniem, gdybyś po prostu… wyjawiła mu, o czym marzysz.

zakochani

3. W jakiej restauracji chcesz zjeść obiad

Wybieranie miejsca na idealną randkę może zająć facetowi naprawdę wiele czasu. Zazwyczaj zastanawia się wtedy, jaką kuchnię lubisz. Próbuje odgadnąć, czy wolałabyś zjeść sushi czy swojską pizzę… O ile życie byłoby dla niego łatwiejsze, gdybyś najzwyczajniej w świecie wyjawiła mu, gdzie dokładnie chcesz zjeść!

zakochani

4. Co Cię złości

Każdy facet, który wchodzi w nowy związek, zazwyczaj na początku delikatnie bada, na ile może sobie pozwolić. Czy złoszczą cię np. jego kilkuminutowe spóźnienia? Czy nie znosisz, jak w nieładzie rozrzuca swoje buty w przedpokoju? Takie „testowanie” nowej partnerki kończy się jednak nierzadko awanturami, dlatego mężczyzna od razu chciałby poznać listę rzeczy, które wyprowadzają cię z równowagi.

zakochani

5. Co lubisz

Zanim spędzicie ze sobą swoją pierwszą wspólną noc, facet odchodzi od zmysłów. Nie wie, czy lubisz grę wstępną, jakie masz podejście do seksu oralnego, czy wolisz szybki numerek, czy raczej powolny, namiętny seks… On oddałby wszystkie skarby świata za to, byś uchyliła mu rąbka tajemnicy!

zakochani

6. Jakie są Twoje plany macierzyńskie

Możesz wierzyć lub nie, ale twój partner bardzo chciałby wiedzieć, kiedy planujesz zajść w ciążę i o ilu dzieciach marzysz. Byłoby to dla niego znaczne uproszczenie, bo on na pewno też ma pewne plany co do tej kwestii.

zakochani

7. Czym się martwisz

Twój facet chciałby, abyś wprost wyjawiła mu, czym się zamartwiasz. Bez względu na to, czy martwią cię akurat sprawy zawodowe, czy osobiste. Jeśli podejrzewasz, że cię zdradza, również powiedz mu o tym prosto w oczy. Mężczyźni chcą mieć jasność w takich sytuacjach.

Polecane wideo

Komentarze (12)
Ocena: 4.67 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 19:29
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Ania (Ocena: 5) 05.08.2014 23:10
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Ola (Ocena: 5) 31.07.2014 18:57
Jestem ze swoim chłopakiem miesiąc a on ani razu nie zabrał mnie na taką prawdziwą randke... Oczywiście były już wypady z jego znajomymi nad morze, nad jezioro itd jednak ja płaciłam za siebie itd. Oczywiście nie oczekuje tego aby za mnie płacił, ale chociaż na tą jedną jedyną randke mógłby mnie zabrać... Mam mu powiedzieć, żeby mnie zabrał na randke? xd mało to romantyczne i wolałabym, żeby sam zaczął się bardziej starać :|
zobacz odpowiedzi (3)
Anonim (Ocena: 5) 30.07.2014 16:38
Widac,ze wszystko im trzeba mowic bo niczego sami sie nie domyslą.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 30.07.2014 11:50
Może jeszcze mamy wyjawiać dlaczego mamy wzdęty brzuch? Bo nie zrobiłam jeszcze kupki?
zobacz odpowiedzi (4)

Polecane dla Ciebie