6 kłamstw, które mówią mężczyźni, by Ci zaimponować (Nie daj się nabrać!)

Nie miej mu tego za złe. Wszyscy chcemy być dobrze postrzegani.
6 kłamstw, które mówią mężczyźni, by Ci zaimponować (Nie daj się nabrać!)
18.07.2014

Nie wydawało Ci się czasem podejrzane, jak idealny zadawał się być twój chłopak, kiedy zaczęliście się spotykać? Bynajmniej nie zachęcamy do nadmiernej podejrzliwości. Istnieją jednak bardzo charakterystyczne objawy, po których możesz poznać, że twój mężczyzna za wszelką cenę chce Ci zaimponować.

Nie miej mu tego za złe. Wszyscy chcemy być dobrze postrzegani. Warto jednak zweryfikować, na których męskich cechach nie warto polegać.

Oto najczęstsze męskie kłamstwa, które mają na celu Ci zaimponować.

para na motorze

Ja również uwielbiam tego reżysera / autora / wokalistę!

Jeśli mężczyzna, któremu wpadłaś w oko, zauważy, że jesteś wierna konkretnej marce, z pewnością, momentalnie też ją polubi. Podobny los spotka słuchane przez Ciebie zespoły, ulubione sporty, kino czy jedzenie. Nietrudno w ten sposób wplątać się w nie lada tarapaty. Zwróć jednak uwagę, że chęć zaimponowania, czy wkupienia się w twoje łaski, może okazać się silniejsza niż racjonalne rozumowanie.

para na motorze

W mojej pracy jestem niezastąpiony

Miej nadzieję, że facet, z którym się spotykasz, nie kłamie mówiąc, że ma pracę, jednak zakres obowiązków i związany z nimi prestiż niekoniecznie musi być prawdą. Niewykluczone, że poszerzy zakres swoich odpowiedzialności, jednocześnie stając się w Twoich oczach niezwykle odpowiedzialnym i pracowitym potencjalnym partnerem. Będzie opowiadał Ci o swoich osiągnięciach i wyzwaniach, jakie stawia przed nim jego zawód, podczas gdy jego praca wcale nie musi być fascynująca.

 

para na motorze

Jestem sportowcem

Każdy mężczyzna chce sprawiać wrażenie silnego i wysportowanego, chociaż rzeczywistość może być zupełnie inna. Taka tendencja spowodowana jest stereotypem, który prawdziwą męskość ogranicza do fizycznej tężyzny, siły i sprawności. Dlatego nie zdziw się, kiedy Twój chłopak, nawet jeśli grał w koszykówkę w szkole podstawowej, nie omieszka wspomnieć o tym w rozmowie, czy nawet nadmienić, że uprawiał ten sport „zawodowo”. W ten sposób chce zbudować w Twoich oczach obraz siebie jako prawdziwego mężczyzny.

para na motorze

Wiem wszystko na temat...

Chyba wszystkie byłyśmy kiedyś w sytuacji, kiedy mężczyzna, chcąc zaimponować inteligencją, nagle stał się „ekspertem” w konkretniej dziedzinie. To zjawisko najczęściej objawia się w sytuacjach kryzysowych. Przykładowo, kiedy zepsuje Ci się rower, nagle okaże się, że facet z którym się spotykasz, wie wszystko o rowerach i ich naprawianiu. Oczywiście nie będzie musiało się to wiązać z jego autentyczną wiedzą.

 

para na motorze

Śpię na kasie

Jeśli jesteś na randce z facetem, najpewniej będzie chciał za Ciebie zapłacić (a przynajmniej będzie stwarzał takie wrażenie). Dodatkowo będzie się zachowywał, jakby nie był to dla niego żaden wydatek. Nawet jeśli jego portfel nie jest obfity w gotówkę, facet zrobi wszystko, by stworzyć pozory finansowej stabilności. Dlaczego? Odpowiedź nie jest skomplikowana. Nikt nie chce wyjść na biedaka przed osobą, którą jest zainteresowany.

para na motorze

Miałem setki dziewczyn

Twój chłopak nie przyzna się chętnie do tego, że nie był wcześniej w żadnym poważnym związku. Niewykluczone, że liczne podboje miłosne, o których zdarza mu się opowiadać, są jedynie wymysłem jego wyobraźni.

Niejednokrotnie zdarza się, że mężczyźni wstydzą się swojej przeszłości. Wtedy fakty ze swojego dotychczasowego życia traktują wybiórczo i dzielą się jedynie pozytywnymi doświadczeniami, zachowując wszystkie inne dla siebie, tak jakby nigdy nie miały miejsca. Mężczyzna, któremu się podobasz, będzie chciał w twoich oczach wypaść jak idealny potencjalny partner.

Polecane wideo

Komentarze (15)
Ocena: 4.73 / 5
Anonim (Ocena: 5) 11.11.2015 19:34
Miłość to najdziwniejsze co jest na świecie… przychodzi niespodziewanie i tak samo szybko odchodzi. W każdym związku człowiek uczy się czegoś nowego, idzie na ustępstwa, wybacza, tęskni. W krótkim czasie oddajesz komus innemu swe serce i pragniesz by także je pokochał. Na twarzy masz uśmiech i zyjesz pełnią życia. Ale gdy to stracisz… tylko ból i cierpienie. U mnie to były kolejne doby płaczu. Po prostu depresja…. Kiedy już trochę się pozbierałam wiedziałam ze albo on albo żaden. Przeszukiwałam Internet w poszukiwaniu pomocy. I tak trafiłam na stronę urok-milosny.pl – zamówiłam urok i choć myślałam już że nie spotka mnie w życiu nic dobrego odzyskałam ukochanego mężczyznę. Dlatego nigdy nie warto tracić nadziei w lepsze jutro.
odpowiedz
Marilla (Ocena: 5) 07.08.2014 18:28
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
odpowiedz
Martyna (Ocena: 5) 19.07.2014 03:46
Sama prawda hahaha! Wszystko sie zgadza
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2014 22:32
moj były powiedział mi za to że mu wstyd przed kolegami że miał tak mało dziewczyn (3).... faceci to debile
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.07.2014 18:43
Ale bzdury. Kto to pisze?
odpowiedz

Polecane dla Ciebie