O czym naprawdę myślą faceci, choć nigdy się do tego nie przyznają?

Nawet jeśli mężczyźni nigdy nie przyznają się do pewnych rzeczy, to my wiemy, co tak naprawdę myślą.
O czym naprawdę myślą faceci, choć nigdy się do tego nie przyznają?
11.07.2014

Twój facet nigdy nie przyzna się do porażki, szczególnie na gruncie zawodowym. Nie skrytykuje również twojej rodziny, choć już sama myśl o niej mocno go irytuje. Nawet jeśli mężczyźni nigdy nie przyznają się do pewnych rzeczy, to my wiemy, co tak naprawdę myślą!

Oto zdania, których nigdy nie powiedzą głośno, choć mieliby na to ogromną ochotę:

Twoja rodzina mnie przeraża!

Niezależnie od tego, jak mili są twoi rodzice, twój chłopak z pewnością będzie skrępowany ich obecnością. Nie da tego po sobie poznać i nie poinformuje cię o tym, ale powinnaś wiedzieć, że każde spotkanie z twoimi bliskimi jest dla niego wielkim wysiłkiem.

 

vogue couple

 Nie osiągnąłem spełnienia zawodowego

Żaden facet nie przyzna się, że jest nieszczęśliwy w swojej pracy. Będzie mówił, że to kolejny szczebel na drabinie jego kariery, ale nie powie ci wprost, że nie jest pewien swojej drogi zawodowej.

vogue couple

Mam kompleksy!

Tego powinnyśmy uczyć się od facetów; nie przyznawania się do kompleksów. Rzadko kto zauważa nasze niedoskonałości, dopóki same na nie nie wskażemy. Dlatego mężczyźni, nawet jeśli mają mnóstwo kompleksów, po prostu o nich nie mówią.

vogue couple

Mam wątpliwości co do naszego związku

Nie będzie chciał cię martwić, ale z pewnością zdarzają mu się chwile zwątpienia. Nie ma to nic wspólnego z tym, że cię nie kocha. Po prostu czasami każdy ma wahania nastrojów i brak przekonania co do słuszności własnych przekonań.

vogue couple

Zabawa z moim siostrzeńcem uruchamia mój instynkt tacierzyński!

O nie, tego żaden facet nigdy nie powie. Jest na to zbyt męski, a rozczulanie się nad małymi dziećmi trzeba zostawić kobietom.

 

vogue couple

Jestem zestresowany przed pierwszym wyznaniem miłości

Niezależnie od tego, czy twój facet jest pewnym siebie macho czy nieśmiałym typem, przeraża go myśl o odtrąceniu. Dlatego decyzję o wypowiedzeniu tak ważnych słów odkładają w nieskończoność.

 

vogue couple

Uwielbiam twój…

Za każdym razem, gdy on myśli o ulubionej części twojego ciała, rozpływa się w myślach. Dobrze, że pozostawia to w sekrecie. Dzięki temu może cieszyć się tym szczególnym skarbem w samotności i bardziej to docenia.

Komentarze (9)

Ocena: 4.56 / 5
P (Ocena: 5) 11.07.2014 14:20
Co za bzdury. Przez cztery lata zwiazku juz wszystko to zdazylam uslyszec.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 11.07.2014 13:23
mój facet również potrafi powiedzieć że za moimi rodzicami nie przepada aczkolwiek ich kontakt nigdy nie był dobry i doskonale o tym oboje wiemy, ponadto pogorszył się kiedy się rozstaliśmy ( z jego winy) a teraz znowu jesteśmy razem. Co do wyznania miłości to też miał z tym problem ale potrafimy o takich rzeczach rozmawiać, dzieci bardzo lubi , małych kuzynów itd i nie ma problemu z tym żeby powiedzieć że lubi się z nimi bawić itd także dojrzały facet potrafi :) Co do nas to ja nawet mam spore wątpliwości bo nasza ścieżka kończyła się raz na prawie 1,5 roku potem próby zejścia z niepowodzeniem i generalnie to on mnie zostawiał. Teraz pokazuje że jest dojrzalszy i chce być przy mnie ale mama twierdzi że i tak mnie zostawi. Nie wiem czasem mam wątpliwości ale nie chce też żyć w strachu każdego dnia skoro daliśmy sobie szansę. Co o tym sądzicie?
zobacz odpowiedzi (1)
Mia (Ocena: 5) 11.07.2014 12:44
Tak jak już wspominałam kilka razy w innych artykułach - chyba Wasi faceci-melepety. Mój nie ma oporów powiedzieć mi, że nie lubi iść do moich rodziców, że uwielbia zabawę z dziećmi, był zestresowany na początku związku i wyznaniami miłości itp. itd, moje znajome również nie mają takich problemów. Przestańcie zadawać się z emocjonalnymi dziećmi to nie będziecie miały takich problemów.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2014 11:46
Tak, dokładnie. I nie mówcie ze "żaden" facet, tylko większość, są wyjątki...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 11.07.2014 09:48
Niektóre z tych tekstów to jedne wielkie bzdury.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo