Czy ON cię podrywa? Sprawdź!

Niektórzy mężczyźni wykazują się ogromnym sprytem i sprawiają, że nie jesteśmy wcale przekonane, czy to już podryw, czy raczej nawiązanie przyjacielskiej znajomości.
Czy ON cię podrywa? Sprawdź!
10.07.2014

Dzięki intuicji zazwyczaj potrafimy bezbłędnie ocenić zamiary drugiej osoby, szczególnie jeśli chodzi o flirt. Niektórzy mężczyźni wykazują się jednak ogromnym sprytem i sprawiają, że nie jesteśmy wcale przekonane, czy to już podryw, czy raczej nawiązanie przyjacielskiej znajomości.

Oto 8 sygnałów wskazujących na to, że on NA PEWNO z tobą flirtuje!

Zalotny uśmiech

Uśmiech to zawsze dobry znak i wstęp do gorącego flirtu. Nie tylko wyraża zainteresowanie faceta, ale również ma na celu przyciągnięcie twojej uwagi.

 

vogue couple

Unosi brwi

Gdy podczas rozmowy jego brwi są nieznacznie uniesione, możesz być pewna, że z tobą flirtuje! To podświadome działanie, o którym on może nie mieć pojęcia, ale najważniejsze, że ty masz.

vogue couple

 Jest zdenerwowany

Kiedy w pobliżu pojawia się mężczyzna, którym jesteś zainteresowana, zawsze robisz się nieco nerwowa. Mężczyźni reagują podobnie, dlatego jeśli widzisz, że twój rozmówca jest niespokojny, może chodzić mu o ciebie!

vogue couple

Powtarza twoje gesty

Często podświadomie powtarzamy gesty osoby, na której skupiona jest nasza uwaga. Jeśli on przejmuje twój sposób mówienia, gestykulację czy śmiech, na pewno jest tobą zainteresowany.

vogue couple

Opiera ręce na biodrach

Jeśli on trzyma ręce na biodrach, podświadomie chce ci zaimponować. Mężczyźni w ten sposób okazują  swoją pewność siebie i zainteresowanie drugą osobą. Może ci się to nie podobać, ale to niezawodny znak, że jemu zależy.

vogue couple

Delikatnie cię dotyka

Jeśli on przypadkiem muska cię po ramieniu, plecach czy szyi, z pewnością jest mocno zainteresowany twoją osobą. Odwzajemnij dotyk, żeby okazać mu zainteresowanie.

vogue couple

Przechyla głowę

Sposób, w jaki on przechyla głowę, może oznaczać, że naprawdę cię lubi. Słucha każdego słowa, które wypowiadasz i potrafi dostosować się do rozmowy. Powinnaś docenić jego starania, nawet jeśli sama nie jesteś nim zainteresowana.

vogue couple

 Utrzymuje kontakt wzrokowy

Mogłoby się wydawać, że to błahostka, ale kontakt wzrokowy to w rzeczywistości najistotniejsza kwestia. Po sposobie, w jaki on na ciebie patrzy, możesz natychmiast rozpoznać jego zamiary. Jeśli chłopak nie może oderwać od ciebie wzroku, z pewnością mu się podobasz!

Komentarze (26)

Ocena: 4.62 / 5
hihihi (Ocena: 5) 01.03.2016 20:34
HAHAHAHHAAAHAHAHAAHAHHAHAHAaAHahahahhaahahahahahahaaaahhhhhhaaaa
odpowiedz
GalAnonim (Ocena: 5) 03.02.2016 09:22
Tymczasem ja pewnego kolesia spotkałam w... spożywczym :D nie znał mnie, przechodził obok, zwolnił, popatrzył mi prosto w oczy i posłał uśmiech :) teraz(co za zbieg okoliczności) chodzimy razem do klasy - na lekcjach patrzy na mnie, kiedy ja również sie spojrzę, odwraca wzrok. Pewnego razu patrzyliśmy tak na siebie dobre kilka minut. Na początku śmiał sie ze mnie, robił jaja, ale przestał sam. Faktycznie potrafi mnie wysłuchać. Widac, ze jest nieśmiały, wstydzi sie zagadać. Wszystko powyżej zgadza sie :) faktycznie podoba mi sie, tylko nie wiem jak przełamać lody, zeby nie być zbyt nachalna :(
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 27.09.2015 16:06
W skrócie moja sytuacja wyglądała tak, że chłopak po krótkim czasie rzucił mnie, ponieważ nic poważnego nie czuł, a on szuka powaznego związku i kobiety na całe zycie. Nie zależało mu aż tak bardzo, by kontynuowac ten związek, po prostu nie widział dla nas przyszłości. Problemem było to że ja się już zdążyłam w nim zakochać…. Musiałam go odzyskać. Zrobiłam to dzieki urokowi miłosnemu u rytualisty perun72@interia.pl. Wrócił i jesteśmy szczęsliwi.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 28.03.2015 20:27
Patrzył mi w oczy ale nie zagadal. Teraz omija mnie . Widocznie nie jestem w jego typie
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 12.07.2014 00:05
TEN ARTYKUŁ JUŻ BYŁ!!!!! WYMYŚLCIE COŚ NOWEGO A NIE WSTAWIACIE TU PO KILKA RAZY TE SAME ARTYKUŁY!!! NUUUUUUUUUUUUUDA!
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo