Dziewictwo na sprzedaż: 8 rekordzistek, które zarobiły na tym fortunę! (Były warte takich sum?)

Brak doświadczenia w sprawach intymnych może być dochodowym biznesem.
Dziewictwo na sprzedaż: 8 rekordzistek, które zarobiły na tym fortunę! (Były warte takich sum?)
01.07.2014

Dziewictwo jeszcze kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu było tematem tabu. Młode dziewczyny zazwyczaj decydowały się oddać cnotę „temu jedynemu”. Dzisiaj podejście młodych osób do dziewictwa diametralnie się zmieniło. To, co kiedyś uważano za zaletę, dzisiaj uznaje się za wadę. Nastolatki, które pierwszy raz mają przed sobą, często czują się gorsze i mniej atrakcyjne od swoich aktywnych seksualnie koleżanek. Dlatego za wszelką cenę próbują pozbyć się ciężaru, jakim jest dziewictwo. Decydują się na przypadkowy seks, np. podczas imprezy albo wystawiają swoją cnotę na aukcję. W tym drugim przypadku mogą liczyć na spore pieniądze.

O jakich kwotach mowa dokładnie? Poznajcie 8 rekordzistek, które za sprzedaż swojej cnoty zgarnęły niewyobrażalne sumy.

sprzedaż dzewictwa

20-letnia modelka z Włoch, Rafaella Fico, wystawiła swoje dziewictwo na sprzedaż w 2009 roku. Kobieta chciała zarobić w ten sposób na dom w Rzymie oraz lekcje aktorstwa, o których zawsze marzyła. W ogłoszeniu Fico obiecywała, że swój pierwszy raz przeżyje z tym, który ofiaruje jej 1,8 mln dolarów. Dodała, że jeśli mężczyzna nie będzie pociągał jej fizycznie, po prostu wypije przed zbliżeniem więcej wina.

sprzedaż dzewictwa

W 2010 roku biedna studentka z Nowej Zelandii, znana jedynie pod pseudonimem Unigirl, sprzedała swoje dziewictwo za 32 tysiące dolarów. Tożsamość oraz wiek mężczyzny, z którym przeżyła swój pierwszy raz, nie są jednak znane.

sprzedaż dzewictwa

Catarina Migliorini, 20-latka z Brazylii, wystawiła swoją cnotę na aukcję, by – jak twierdzi – całą sumę przeznaczyć na budowę domów dla biednych z jej okolicy. O dziewictwo Catariny rywalizowali Japończyk, dwóch Amerykanów oraz mieszkaniec Indii. Ostatecznie wygrał mężczyzna z Japonii, oferując za seks-randkę 780 tys. dolarów.

sprzedaż dzewictwa

22-letnia Natalie Dylan chciała swój brak doświadczenia w sprawach intymnych przekuć na dochodowy biznes. W 2008 roku wystawiła więc cnotę na aukcji. Zażądała za nią aż 3,7 miliona dolarów. Nie wiadomo jednak, czy znalazł się ktoś na tyle majętny, by zapłacić taką kwotę za jedną noc z Natalie.

sprzedaż dzewictwa

W 2009 roku 18-letnia Alina Percea z Rumunii sprzedała swoje dziewictwo 45-letniemu Włochowi. Mężczyzna zapłacił za cnotę Aliny 8 800 funtów oraz zafundował jej podróż do Wenecji. Zanim jednak doszło do skonsumowania transakcji, dziewczyna musiała przejść 2 testy, potwierdzające jej dziewictwo.

sprzedaż dzewictwa

W 2004 roku 24-letnia Cathy Cobblerson wystawiła na eBay`u swoje dziewictwo na sprzedaż. Cnotę udało jej się sprzedać za… 100 tysięcy dolarów! Nie wiadomo jednak, czy transakcja została „skonsumowana”.

sprzedaż dzewictwa

W 2004 roku 18-letnia Rosie Reid z Londynu sprzedała swoje dziewictwo 44-letniemu inżynierowi. Mężczyzna był rozwodnikiem, a za pierwszy raz z Rosie zapłacił 8 400 funtów.

sprzedaż dzewictwa

18-letnia Graciela Yataco, modelka z Peru, postanowiła wystawić swoją cnotę na sprzedaż w 2005 roku. Dziewczyna chciała w ten sposób zdobyć pieniądze na kosztowne leczenie swojej matki. Licytacja zaczęła się od… 1 300 000 dolarów!

Komentarze (9)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 15:42
"Były warte takich sum?" ahahahah ku*wa, no już przegięcie. Totalna bezczelność.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 11:44
przeciez one nawet nie sa ładne... co z tego że dziewice skoro nie posiadaja urody? to nic nadzwyczajnego ze przecientne dzieczyny sa dziewicami i nie wiem co za frajerzy chcieli im tyle zaplacic mimio iz nie maja warunkow
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 09:25
Ja już nawet nie mam czego sprzedać... :/
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 03:48
- Przespałabyś się ze mną za milion dolarów? - Pewnie! - A za 10 złotych? - No wiesz co? Za kogo ty mnie masz?! - To już ustaliliśmy, teraz negocjuję cenę.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo