7 rzeczy, które facet mówi o Tobie swoim kumplom

Zastanów się, czy na pewno chcesz to wiedzieć.
7 rzeczy, które facet mówi o Tobie swoim kumplom
30.06.2014

Przyznaj szczerze: ile razy wręcz skręcało cię z ciekawości, o czym twój ukochany rozmawia ze swoimi kumplami. Dyskutują głównie o sporcie, czy zdarza im się plotkować o swoich związkach, tak jak to ciągle robią kobiety? Odpowiedź na to pytanie może cię zaskoczyć. Otóż mężczyźni uwielbiają opowiadać swoim kolegom o kobiecie, z którą aktualnie się spotykają.

Co zatem dokładnie twój ukochany mówi kumplom na twój temat? Zanim przeczytasz nasz artykuł, zastanów się, czy na pewno chcesz to wiedzieć.

zakochana para

7. Porównuje, jaka jesteś w łóżku

Faceci bardzo często rozmawiają na temat seksu. I choć dżentelmeni zazwyczaj nie opisują szczegółowo, co działo się za drzwiami waszej sypialni, to i tak zdradzą kumplom kilka „ogólników”. Nie omieszkają również porównać waszych łóżkowych umiejętności do tych, które posiadały ich byłe kochanki.

Pamiętajmy jednak, że każdy mężczyzna jest inny. Być może Twój milczy w towarzystwie kolegów jak zaklęty…

zakochana para

5. Mówi, co go w Tobie wkurza

Zrób szybki rachunek sumienia. Chrapiesz? Palisz papierosy? Przeklinasz? Wydajesz pół pensji na ciuchy? Depilujesz wąsik? Możesz być pewna, że koledzy twojego faceta już o tym wiedzą. Komu ma się zwierzać z tego, co go w tobie denerwuje, jeśli właśnie nie swoim kumplom?

zakochana para

4. Denerwuje się, że Cię nie rozumie

Mężczyźni często nie rozumieją naszego postępowania. Ich zdaniem najczęściej dąsamy się bez powodu i robimy bezpodstawne awantury. Albo domagamy się, żeby czytali w naszych myślach.

Twój ukochany nie jest pod tym względem wyjątkiem. Jeśli się pokłócicie lub zrobisz coś, co będzie w jego odczuciu niezrozumiałe, na pewno opowie o tym swojemu przyjacielowi.

zakochana para

6. Chwali się, jak Cię zdobył

Mężczyźni uwielbiają przechwałki, dlatego twój ukochany nie omieszka opowiedzieć przyjaciołom, w jaki sposób się poznaliście. Opisze im dokładnie moment waszego pierwszego spotkania oraz swój sposób na poderwanie ciebie. Niech mu zazdroszczą sprytu, a co!

zakochana para

1. Komentuje Twój wygląd

Faceci są wzrokowcami i nigdy nie umówiliby się na randkę z kobietą, która zupełnie nie pociąga ich fizycznie. Dlatego twój chłopak, opowiadając kumplom o tobie, na pewno będzie komentował twój wygląd. Określi kolegom dokładnie, jaką masz figurę (na dłużej zatrzymując się oczywiście przy opisywaniu piersi, pośladków i bioder), jakiej długości są twoje włosy i czy masz pełne usta. Jeśli należysz do wyjątkowo atrakcyjnych kobiet, nie omieszka przechwalać się twoim zdjęciem przed kolegami.

zakochana para

2. Opowiada, ile „baz” już z Tobą zaliczył

Na pewno znasz to porównanie: pierwsza baza – pocałunek; druga baza – pieszczenie biustu; trzecia baza – dotykanie miejsc intymnych. Niektórzy faceci trzymają przed kumplami w tajemnicy, ile baz zaliczyli już ze swoją kobietą, ale zdecydowana większość chwali się tym w męskim gronie. Nie zdziw się zatem, jeśli na zapoznawczym spotkaniu z kolegami swojego partnera, jego przyjaciele będą spoglądać na ciebie z tajemniczym uśmieszkiem.

zakochana para

3. Zwierza się, co ma ochotę z Tobą robić

Jeśli jeszcze nie całowałaś się z tym chłopakiem lub nie uprawiałaś z nim seksu, jego kumple również będą o tym wiedzieć. Na pewno powie im, co ma ochotę z tobą robić, gdy jesteście sam na sam…

Komentarze (58)

Ocena: 4.24 / 5
Anonim (Ocena: 5) 06.07.2014 23:15
Mnie wku*ia gadanie o sprawach łóżkowych. Dlaczego osoby postronne mają wiedzieć co robię w łóżku i jak? Faceci to straszne plotkary. Do tego stopnia, że często nawet do mnie docierają ploty na temat jakichś bab bo nawet ze mną czasem jakiś kolega chce się podzielić informacjami, które uprzednio przeszły przez łańcuszek kilku osób. Potem wychodzi na to, że ledwo kojarzę jakąś pannę z gęby, nawet jej nie znam, ale już wiem jaka jest w łóżku i wszyscy muszą wiedzieć.
odpowiedz
anonim (Ocena: 5) 03.07.2014 09:24
REDAKTOR JEST CHYBA ZAKOMPLEKSIONY.. Zacznij pisać książki fantastyczne idealnie Ci to wyjdzie : kretyn
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 18:14
no chyba w gimnazjum opowiada
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 16:50
'zastanów się czy naprawdę chcesz to wiedzieć' - co w tym takiego strasznego jeśli opowie komuś jak mnie zdobył? to jakaś straszna tajemnica gdzie się poznaliśmy? to chyba miłe jeśli chwali mój wygląd przy innych. A co do spraw łóżkowych, mój pewnie coś gada, ale wątpię żeby rozmawiał o wszystkich szczegółach naszego życia łóżkowego. My kobiety przecież też plotkujemy o seksie, ale ja nie opowiadam koleżanką gdzie mi włożył i kiedy itp.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 01.07.2014 13:51
faceci to idioci
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo