7 rzeczy, które faceci uważają za romantyczne (…a wcale takie nie są!)

Nasi mężczyźni muszą się jeszcze w tej kwestii doszkolić.
7 rzeczy, które faceci uważają za romantyczne (…a wcale takie nie są!)
25.06.2014

Nie oszukujmy się – czasy, kiedy to mężczyźni traktowali kobiety z należytym szacunkiem (ba! a nawet oddawali im hołd) – już dawno minęły. Teraz próżno czekać na to, by w autobusie bądź tramwaju jakiś osobnik płci męskiej ustąpił dziewczynie miejsca. Nikt nie całuje nas też w dłoń na przywitanie, ani nie kupuje kwiatów bez okazji. Ot, XXI wiek…

Na szczęście faceci, którzy są w swojej partnerce naprawdę zakochani, od czasu do czasu silą się na jakiś romantyczny gest. Tak im się przynajmniej wydaje, bo z tą romantycznością mają więcej problemów, niż sami chcą się do tego przyznać.

Oto zachowania, które z romantyzmem nie mają nic wspólnego. Ale mężczyźni oczywiście o tym nie wiedzą.

zakochana para

Odkurzanie

Dla kobiety odkurzenie mieszkania jest normalną czynnością, dla mężczyzny – przejawem romantyzmu. I nie jest dla niego ważne, że wcześniej prosiłaś go o wyczyszczenie dywanu pięciokrotnie. Liczy się tylko to, że w końcu uruchomił odkurzacz. A teraz czeka na nagrodę. Trzeba więc podziękować, pocałować, przytulić i powiedzieć: „Misiu, jesteś taki kochany! Nie zrobiłabym tego lepiej!”.

zakochana para

Oglądanie z nami filmów romantycznych

To miłe, gdy facet zaprasza cię do kina i dodatkowo pozwala wybrać film, który razem obejrzycie. Kiedy wybór pada na komedię romantyczną, mina mu jednak rzednie. Kręci nosem, narzeka, ale mimo to kupuje bilety. Przez cały seans ostentacyjnie się wierci, prycha, przewraca oczami. Najlepsza część tego przedstawienia dopiero jednak przed tobą.

Kiedy wychodzicie z kina, twój facet ma na temat filmu więcej do powiedzenia niż ty. Aktorzy beznadziejni, fabuła jeszcze gorsza, no i nie było efektów specjalnych…

Niby miało być romantycznie, ale wyszło zupełnie inaczej.

zakochana para

Płacenie za paliwo

Jeśli spotykasz się ze swoim facetem już od kilku lat, na pewno macie dokładnie ustalony podział wydatków (na mieszkanie, rachunki, zakupy, etc.). Niektórzy mężczyźni uważają jednak, że płacąc za paliwo z własnych pieniędzy, są bardzo romantyczni. W końcu oboje jeździcie tym samochodem, nieprawdaż?

zakochana para

Zmywanie naczyń

Dla facetów sprawa jest jasna: skoro ty gotowałaś obiad, on może się poświęcić i pozmywać naczynia. W ich odczuciu to właśnie jest prawdziwy romantyzm. Tylko nie zapomnij ukochanemu potem podziękować za wyczyszczenie talerzy, bo miły nastrój pryśnie w mig.

zakochana para

Opuszczanie deski od sedesu

Wiadomo, na co kobiety mieszkające ze swoimi ukochanymi narzekają najczęściej. Oczywiście na wiecznie podniesioną deskę od sedesu. Jeśli zatem zaczniesz zauważać, że u ciebie w domu ten problem nagle znikł, wiedz, że partner chce ci w ten sposób zakomunikować: „kocham cię”. Romantyczne, nieprawdaż?

zakochana para

Ścielenie łóżka

Facet, który wieczorem ścieli łóżko, to raczej rzadki widok. Zazwyczaj robią to kobiety. Jeżeli jednak twój ukochany pieczołowicie układa kołdrę, a na poduszkach kładzie czekoladki, wiedz, że coś się dzieje. On liczy, że docenisz ten romantyczny gest i… będziesz się z nim kochać tej nocy.

zakochana para

Oddanie Ci pilota

Dla facetów telewizja to świętość. Mogliby godzinami oglądać mecze, filmy i wiadomości. Nic zatem dziwnego, że dobrowolne oddanie pilota w twoje ręce uważają za przejaw romantyzmu. No cóż, może lepszy taki gest niż żaden?

Komentarze (42)

Ocena: 3.64 / 5
denny art (Ocena: 1) 26.06.2014 22:15
...
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 26.06.2014 18:00
wtf?!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2014 14:57
co za kretyński artykuł xDD btw ja tam się nie spinam do chłopaka czy brata o podniesioną deskę, a wy? Są ważniejsze problemy na świecie ;)
odpowiedz
Anonim (Ocena: 1) 26.06.2014 13:27
Artykuł z dupy, czyli jak zawsze na tym portalu.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 26.06.2014 00:47
Artykuł do dupy, ale zdjęcie super, bo Nicholas Hoult ;-;
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo