Czego pragną mężczyźni (...ale nigdy nam o tym nie powiedzą) - TOP 10

Sprawdź, czego oni oczekują w związku. Twoja relacja z ukochanym na pewno stanie się dzięki temu silniejsza.
Czego pragną mężczyźni (...ale nigdy nam o tym nie powiedzą) - TOP 10
19.06.2014

My, kobiety, pewnie nigdy nie zrozumiemy, dlaczego mężczyźni mają tak duży problem z wyrażaniem uczuć, a szczególnie z mówieniem o swoich potrzebach. Przecież szczerość i otwartość w każdym związku ułatwia wiele spraw. Mężczyźni pewnie myślą, że niektóre ich potrzeby są dla nas oczywiste.

Sprawdź, czego oni oczekują w związku! Twoja relacja z ukochanym na pewno stanie się dzięki temu silniejsza!

1. Szacunek

Oczywiste, prawda? A jednak wiele z nas nie okazuje szacunku swoim mężczyznom. Co to właściwie oznacza w praktyce? Każdego dnia powinnaś udowadniać ukochanemu, że jego pomysły, osiągnięcia, a nawet prowizoryczne czynności mają znaczenie. 

 

 

 

para młoda

3. Spędzanie czasu razem

On na pewno uwielbia spędzać z tobą czas. Często jednak chciałby spędzać go z tobą, ale `po swojemu`. Jeśli np. twój ukochany zaprosi cię na golfa lub po prostu poprosi, żebyś poleżała z nim na kanapie przed telewizorem, zamiast jęczeć i namawiać go na coś, na co nie ma ochoty, zrób to, o co cię prosi. Na pewno sprawisz mu przyjemność!

para

5. Miły głos

Oczywiście, nie możesz być miła non stop, ale uprzejmy głos to zdecydowanie coś, co doceni każdy mężczyzna. Przede wszystkim, paradoksalnie, gdy kobieta zaczyna krzyczeć, próbując przedstawić swoje racje, faceci się wyłączają. Dlatego staraj się rozwiązywać konflikty na spokojnie. 

przytulenie

2. Podziw

Podziw idzie w parze z szacunkiem. Doceniaj swoją drugą połówkę każdego dnia - to klucz do stworzenia głębokiej i poważnej relacji. 

- Wiem, że to może wydawać się głupie, ale żadna z moich dotychczasowych dziewczyn nigdy nie okazywała mi podziwu. Nigdy nie usłyszałem np. `Wow, jestes taki młody, a juz zajmujesz w firmie kierownicze stanowisko` albo: `Fajnie gotujesz`. Byłoby miło usłyszeć coś takiego - żali się Rafał z Warszawy.

plaża

4. Dbanie o siebie

Wiemy, że po pewnym czasie, szczególnie w długich związkach, większość z nas przestaje dbać o siebie. Nie stroimy się, a zamiast sukienek wybieramy stary dres. Może twój ukochany ci tego nie powie, ale każdy mężczyzna pragnie mieć piękną, ładnie ubraną i zadbaną dziewczynę.

Nie musisz od razu mieć figury supermodelki, ale zaskocz go czasami piękną stylizacją, mocnym makijażem i burzą loków na głowie. Spraw, aby w twoim związku wciąż iskrzyło!

parasol

6. Dopingowanie

Mężczyźni uwielbiają kobiety, które inspirują ich do działania. Zachęcają do spełniania marzeń. Jeśli jesteś właśnie taką kobietą, on na pewno będzie czuł się przy tobie dobrze. 

- Moja Asia to prawdziwy skarb. To dzięki niej nauczyłem się wierzyć w siebie. Nigdy nie powiedziała mi, że z czymś nie dam sobie rady. Przeciwnie, zawsze dopingowała i dopinguje mnie nadal do działania. Gdyby nie ona, nigdy bym nie awansował w swojej firmie - tłumaczy 27-letni Grzesiek.

para

7. Dziękuję

Nie musisz prawić swojemu mężczyźnie komplementów na każdym kroku (choć staraj się robić to często!), ale słowo `dziękuję` powinno na stałe zagościć w twoim słowniku. Bez względu na to, czy twój facet wyświadcza ci drobną, czy wielką przysługę, zawsze mu za nią podziękuj.

para

8. Niezależność

Mężczyźni uwielbiają niezależność. Nie oznacza to, że powinnaś pozwalać mu to, aby wszystko robił sam. Szanuj jednak jego pasje i fakt, że on czasami potrzebuje czasu tylko dla siebie, tak jak każdy. 

- Moja była nie rozumiała, że choć raz w miesiącu potrzebuję spotkania w gronie moich kumpli. Wiecznie robiła mi o to awantury. No i rozstaliśmy się - wspomina Marcin.

gitara

9. Wsparcie

Wszyscy potrzebujmy wsparcia i poczucia, że to, co robimy, ma sens. Dlatego doceniaj pracę i zaangażowanie swojego mężczyzny. On zawsze powinien mieć świadomość, że jesteś przy nim, mimo wszystko. 

pocałunek

10. Pokaż mu, że go pragniesz!

Każdy mężczyzna, tak jak i każda kobieta, chce się czuć atrakcyjnie. Pokazuj mu, jak bardzo ci się podoba, nawet jeśli myślisz, że on już to wie.

- Moja dziewczyna ciągle mi powtarza, że jestem sexy i nazywa mnie ciachem. To strasznie miłe - cieszy się 23-letni Sebastian.

Pamiętaj zatem, by pokazywać ukochanemu, jak bardzo go pragniesz.

Polecane wideo

Komentarze (35)

Ocena: 4.51 / 5
Anonim (Ocena: 2) 20.06.2014 23:15
Odnosząc się bardziej do Waszych komentarzy niż artykułu - ja bym właśnie chciała faceta, którego bym podziwiała i mogła traktować jak kogoś wyjątkowego, po prostu takim jestem typem opiekuńczo - poddańczym ( w granicach rozsądku...), z facetami, którzy mnie ciągle komplementowali i byli bardziej ulegli nigdy nie potrafiłam być szczęśliwa
odpowiedz
Lenka (Ocena: 1) 20.06.2014 17:14
Już po 3 slajdzie nie mogłam przeczytać dalej, co za bzduryyyy!!! Nie będę przed facetem latała i się poniżała!
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 20.06.2014 16:47
skoro kobiety mają cały czas być "piękne", sukieneczki, szmatki, szpilki, wyfryzowane i w makijażu no to sorry, ale najpierw niech faceci zaczną o siebie dbać i skoro czegoś się od kobiet wymaga sami też niech to robią: chodzenie w garniturze, nienaganna fryzura, zawsze ogolony i pachnący.
odpowiedz
Asia (Ocena: 5) 19.06.2014 22:24
Świetnie...ale to wszystko mówi co zrobić żeby mężczyzna był szczęśliwy... a co z kobietą w takim razie... Bo na moje oko ile facet z sb da kobiecie tyle kobieta..lub nawet więcej odda od sb... mam dość słuchania jak to przypodobać się facetowi..nie mam zamiaru być sztuczna i przymilna facetowi...ile ktoś mi da tyle oddam, nigdy nie będę się do kogoś dostosowywać bo ktoś tak chce...masakra. Kobiety..nie starajcie się za bardzo..każdy by chciał jak najlepiej dla sb..ale zanim pomyśli o kimś innym niż o sb..co oznacza o Tb...swojej kobiecie...to nie warto nic z sb dawać.
zobacz odpowiedzi (2)
ktosik (Ocena: 1) 19.06.2014 16:50
Kiedy napiszecie jakiś porządny artykuł? we wszystkich są tylko i wyłącznie wskazówki jak kobieta ma wyglądać żeby podobać się facetom jak się zachowywać czasem mam wrażenie że pisze to jakis zakompleksiony dziadulina któremu nic się w życiu nie udaje i usiłuje kobietą wszczepiać jakies dziwne myślenie
zobacz odpowiedzi (1)

Polecane dla Ciebie