Jak poderwać faceta, używając do tego wyłącznie… spojrzenia?

Proste triki, dzięki którym go zdobędziesz!
Jak poderwać faceta, używając do tego wyłącznie… spojrzenia?
07.06.2014

Przychodzisz na domówkę do znajomych. Większość gości leniwie siedzi już za stołem lub sączy drinka za drinkiem. W kącie przytulają się zakochane pary, w tle słychać muzykę. I kiedy w twojej głowie już, już pojawia się myśl: „Będzie drętwo, muszę się napić”, nagle twoje spojrzenie krzyżuje się z wzrokiem niesamowitego przystojniaka. Siedzi samotnie i z ciekawością na ciebie spogląda.

Nie trać czasu! Przez te kilka sekund możesz go poderwać, używając do tego… wyłącznie swoich oczu.

Jak to zrobić? Jakich kobiecych trików użyć? Oto wskazówki!

zakochana para

Do spojrzenia dołącz uśmiech

Mężczyźni lubią pogodne, wesołe kobiety, a od tych naburmuszonych i wiecznie niezadowolonych uciekają jak najdalej. Koniecznie do swojego spojrzenia dołącz więc uśmiech. Wiadomo przecież, że kiedy śmieją się twoje usta, śmieją się również twoje oczy.

zakochana para

Spuść wzrok, a po chwili znów spójrz na niego, tym razem przeciągle

Ten trik na pewno jest ci doskonale znany. Spuszczając wzrok, a następnie ponownie spoglądając na faceta, tym razem długo i przeciągle, dajesz mu do zrozumienia, że cię zainteresował i chcesz poznać go bliżej. Chłopak zrozumie twoje intencje i, co więcej, będzie mu pochlebiać, że intensywnie się w niego wpatrujesz.

zakochana para

Patrz mu prosto w oczy podczas rozmowy

Podczas imprezy manewruj tak, by znaleźć się w towarzystwie przystojnego nieznajomego. Możesz dołączyć do grupki osób, którym on akurat coś opowiada. W trakcie jego opowieści nie spuszczaj z niego wzroku, a kiedy go odwzajemni – patrz prosto w jego oczy. Zasygnalizujesz mu w ten sposób, że interesuje cię nie tylko on, ale również to, co ma do powiedzenia.

zakochana para

Puść do niego oczko

To idealny trik dla flirciar. Seksowne mrugnięcie oczkiem do faceta da mu jasno do zrozumienia, że ma u ciebie zielone światło. Możesz być pewna, że ten wieczór spędzicie razem – chłopak na pewno do ciebie podejdzie, by dowiedzieć się o tobie czegoś więcej.

zakochana para

Nie zapominaj o ustach

Patrząc prosto w oczy chłopakowi, obliż usta lub delikatnie je przygryź. Nawet jeśli jego wzrok powędruje na moment w kierunku twoich warg (a na pewno tak będzie!), to i tak za chwilę ponownie wasze spojrzenia się skrzyżują. Facet jednak w głowie będzie miał już tylko fantazje, co chciałby sam zrobić z twoimi ustami. Najlepiej tu i teraz. Możesz być zatem pewna, że on tak łatwo nie odpuści tego flirtu!

zakochana para

Trzepot rzęs

Mężczyźni uwielbiają kobiece rzęsy, zwłaszcza jeśli są długie (ale nie sztuczne!) i delikatnie wytuszowane mascarą. Przed wyjściem na imprezę zadbaj więc o to, by mieć perfekcyjnie wykonany makijaż oka (ale pamiętaj, że nie warto przesadzać z ilością kosmetyków). Podczas rozmowy z przystojniakiem, który wpadł ci w oko, zmysłowo trzepocz swoimi rzęsami i od czasu do czasu spuszczaj wzrok. To naprawdę działa!

zakochana para

Przymknij powieki na kilka chwil

Kiedy będziecie siedzieć na kanapie koło siebie, zatopieni w rozmowie, możesz mu w pewnym momencie powiedzieć, że bardzo lubisz piosenkę, która leci w tle. W tym samym momencie przymknij powieki i przez kilka sekund nie otwieraj oczu. Potem ponownie spójrz na chłopaka i uśmiechnij się do niego. Faceci bardzo lubią obserwować rozmarzony wzrok dziewczyny, która im się podoba.

Powodzenia!

Komentarze (13)

Ocena: 5 / 5
Anonim (Ocena: 5) 15.07.2015 14:11
A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.
odpowiedz
ewa pałka (Ocena: 5) 12.08.2014 15:34
to działa chłopak zapytał czy chce być jego dziewczyną moja siostra też na tym pisze wiktoria pałka ona ma 12 lat a ja ewa mam10 lat
odpowiedz
wiktoria pałka (Ocena: 5) 12.08.2014 15:04
jeszcze nie prubowałam ale jestem pewna że zadziała
odpowiedz
js (Ocena: 5) 12.06.2014 08:54
Jezu ale ten artykuł jest głupi. hahahahahhahaha ale przynajmniej się uśmiałam
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2014 19:54
to wszystko działa na moją nauczycielkę kobitka po 50 widać lubi młodsze XD hahaha lol
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo