Jak sprytnie dać mu swój nr?

7 sprytnych sposobów, by dać facetowi swój numer telefonu. Zanim się zorientuje, będzie miał do Ciebie kontakt!
Jak sprytnie dać mu swój nr?
03.06.2014

Pewien przystojniak wpadł ci w oko i już od dłuższego czasu jego osoba zaprząta twoje myśli. Oczami wyobraźni widzisz, jak najpierw umawiacie się na randki, całujecie, patrzycie sobie w oczy, trzymacie się za ręce, a nawet… stoicie razem przed ołtarzem. Być może rozważasz nawet, jak nazwiecie wasze wspólne dzieci.

Wszystko pięknie, tylko… trzeba od czegoś zacząć. Najlepiej od wymiany numerów telefonów. Jak się do tego zabrać w sprytny sposób?

Oto kilka pomysłów!

zakochana para

Zaoferuj mu pomoc

Widzisz, jak obiekt twoich westchnień czyta notatki na korytarzu szkoły / uczelni? Podejdź do niego i zacznij rozmowę na ten temat. Mimochodem wspomnij, że jeśli potrzebowałby pomocy z danego przedmiotu, może do ciebie zadzwonić. Potem podyktuj lub zapisz na kartce swój numer telefonu i mu wręcz.

Jeśli natomiast podkochujesz się w koledze z pracy – metoda jest ta sama. Obserwuj, czym akurat zajmuje się facet i zaoferuj mu pomocną dłoń, jeśli zauważysz, że coś sprawia mu kłopoty.

Z zupełnie obcym mężczyzną, który akurat wpadł ci w oko, możesz sobie pozwolić na otwarty flirt. Powiedz mu np. „Masz piękny kolor oczu. Jeśli chcesz, żeby pomogła ci dobrać krawat, który idealnie będzie do nich pasował, zadzwoń do mnie”.

zakochana para

Zapisz swój numer na kartce

To sposób dla dziewczyn, które są bardzo nieśmiałe. Jeśli ty również wstydzisz się podyktować chłopakowi swój numer telefonu, po prostu zapisz go na kartce (nie zapomnij podać swojego imienia!) i wsuń mu papierowe zawiniątko do kieszeni lub zostaw na stole. Możesz dopisać coś zabawnego, np. „Pomyślałam, że twojej komórce czegoś brakuje. Mojego numeru!”.

zakochana para

Napisz mu swój numer na jego dłoni

Na pewno kojarzysz sceny z dawnych filmów, kiedy to dziewczyny zapisywały swoje numery telefonu na dłoniach facetów. Teraz już się tego nie praktykuje, bo zazwyczaj każdy wklepuje kontakt bezpośrednio do komórki. Nie zmienia to jednak faktu, że zapisanie go na dłoni jest seksowne i urocze.

Podczas flirtu wyciągnij długopis (upewnij się wcześniej, że ma porządny, wyrazisty wkład) i najzwyczajniej w świecie napisz chłopakowi swój numer oraz swoje imię na jego dłoni. Możesz być pewna, że facet będzie zaintrygowany!

zakochana para

Wpisz swój numer w jego komórkę

Kiedy będziesz rozmawiać z facetem, który bardzo ci się podoba, wspomnij mimochodem, że ostatnio oglądałaś zabawny filmik w Internecie. Powiedz, że bardzo chciałabyś mu go pokazać, ale niestety masz rozładowany telefon. Spytaj, czy możesz poszukać video na jego komórce. Gdy chłopak poda ci ją, wejdź w jego książkę adresową i dodaj do niej swój numer. Następnie wyszukaj filmik, o którym wspominałaś wcześniej. Zanim się rozstaniecie, wyjaw facetowi, że w książce adresowej czeka na niego mała niespodzianka.

zakochana para

Załóż się z nim

Podejdź do chłopaka, który cię kręci, i w czasie luźnej rozmowy zaproponuj „spontaniczny” zakład (np. czy uda mu się zgadnąć, jak masz na imię lub czy tobie uda się zgadnąć, spod jakiego on jest znaku zodiaku / jaka jest data jego urodzenia). Ten kto przegra zakład, stawia obiad. A wiadomo, że na wspólny posiłek trudno się umówić, jeśli nie mamy do danej osoby numeru telefonu!

zakochana para

Podyktuj swój numer także jego znajomym

Jeżeli jesteś wyjątkowo nieśmiała i z wielkim trudem przyszłoby ci wyjawienie chłopakowi, jak bardzo cię kręci, swój numer telefonu możesz podyktować nie tylko jemu, ale również jego znajomym. Np. pod pretekstem, żeby jeszcze kiedyś umówić się na spotkanie w większym gronie. Ryzyko jest jednak takie, że twój książę z bajki nie zorientuje się wówczas, jaki jest dla ciebie wyjątkowy…

zakochana para

Użyj podstępu

Zapytaj chłopaka, czy mógłby na chwilę pożyczyć ci swój telefon, ponieważ musisz pilnie zadzwonić, a twoja komórka została w domu. Kiedy będziesz już miała w dłoniach jego telefon, wykręć na nim swój numer i puść sobie sygnał. Następnie się roześmiej i powiedz facetowi, że przez pomyłkę zadzwoniłaś do siebie. Jeśli oboje będziecie w nastroju do flirtu, dodaj: „Może to jakiś znak? Lepiej zapisz sobie mój numer na stałe”. Kto wie, co z tego wyjdzie?

Polecane wideo

Komentarze (20)
Ocena: 4.4 / 5
Kocham (Ocena: 5) 18.12.2021 22:07
Liczbsz chłopak
odpowiedz
Grzegorz (Ocena: 5) 02.09.2021 15:40
533609320
odpowiedz
Grzegorz (Ocena: 5) 02.09.2021 12:39
Hj się co tam rucha i loda
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 07.06.2014 19:15
Ja swojemu pierwszemu chłopakowi (w gimnazjum!) zapisałam numer na ręce.. to było takie romantyczne
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 04.06.2014 21:18
zalosne
odpowiedz

Polecane dla Ciebie