Głupie błędy, które najczęściej popełniamy na pierwszej randce

Być może przez to nadal jest singielką.
Głupie błędy, które najczęściej popełniamy na pierwszej randce
17.05.2014

Gdy poznajesz faceta, często zdarza się, że automatycznie przestajesz być sobą i wchodzisz w pewną rolę. W zależności od tego, kim on jest, ty stajesz się albo doskonałą kumpelką, albo kokietką, albo na przykład typem businesswoman. Bo przecież masz dobrą intuicję i wiesz na pewno, jakiej kobiety szuka nowo poznany, atrakcyjny mężczyzna, z którym idziesz na randkę.

A teraz pytanie - skoro twoja intuicja jest taka niezawodna i nigdy jeszcze się nie pomyliłaś, dlaczego nadal nie znalazłaś tego właściwego? Może istnieje szansa, że jednak nie wszystko co robisz, jest OK.? Sprawdź to.

1. Koloryzujesz

Myślisz, że małe kłamstwko lub podkręcenie faktów nikomu nie zaszkodzi? Sądzisz, że staniesz się dzięki temu bardziej atracyjna! Ale czy na pewno tak jest? Jeśli chcesz znaleźć kogoś, z kim zwiążesz się na długo, albo nawet na całe życie, może warto być po prostu sobą? Jeśli pragniesz szczerej miłości, chyba nie powinnaś zaczynać związku od kłamstw na swój temat. Przecież on ma cię pokochać, taką jaką jesteś! Czy nie tego właśnie chcesz?

para spacer

3. Pisanie SMS-ów

Chyba nie musimy mówić, że bardzo niegrzecznie jest rozmawiać przez telefon, w czyjejś obecności. To samo dotyczy SMS-ów. Telefon schowaj głęboko na dno torby.

Nie możesz wytrzymać bez sprawdzenia choć raz Instagrama? Wyjdź przynajmniej do łazienki!

para

4. Zbytnia wylewność

Minęło pół godziny, a ty już zdążyłaś mu opowiedzieć o tym, że ssałaś w dzieciństwie palec, wspomnieć o swoim ostatnim zawodzie miłosnym, a także traumatycznym wycięciu migdałków? Kochana, czasami zbytnia wylewność naprawdę może spowodować nieodwracalne szkody. Postaraj się najpierw poznać mężczyznę, zanim zaczniesz opowiadać mu aż tyle o sobie.

Bądź choć trochę tajemnicza. To znacznie bardziej sexy! 

para całus

2. Dominujesz podczas rozmowy

Wiemy, że zapewne masz mnóstwo ciekawych rzeczy do powiedzenia, ale może jednak dasz dojść do słowa także swojemu partnerowi? Umiejętność słuchania jest szalenie ważna i gwarantujemy, że również dobrze odbierana przez otoczenie!

- Nie lubię u dziewczyn zbytniej gadatliwości. Oczywiście fajnie, że laska jest kontaktowa i wydagana, ale byłoby miło, gdyby dopuściła do słowa również faceta, z którym jest na randce. W przeciwnym wypadku drugiego spotkania na pewno nie będzie - tłumaczy Jarek.

para zachód słońca

5. Gadanie o swoim ex

Uwierz bądź nie, ale nowo poznanego mężczyznę mało obchodzi to, jak bardzo kochałaś swojego eks. I nie liczy się fakt, że ty nie możesz przeboleć waszego rozstania. Co się stało, to się nie odstanie. Skup się na tym, co dzieje się teraz i przestań paplać o swoim byłym!

- Najgorsza randka w moim życiu? Z taką jedną Martą. Dziewczyna była ślicznotką, ale przez cały wieczór opowiadała mi o swoim eks. Nie to było jednak najgorsze. W pewnym momencie, kiedy wypiła już kilka drinków, zadzwoniła do tamtego i gadała z nim przez pół godziny - żali się Marcin. - Więcej nie zapraszałem jej na randki.

Miley Cyrus

6. Pstryk - zdjęcie jedzenia leci na Instagram!

Nawet jeśli jest to najpiękniejsza potrawa, jaką w życiu widziałaś, pod żadnym pozorem (!!!) nie rób jej zdjęć przy mężczyźnie na waszej pierwszej wspólnej randce! Skup się na rozmowie, zabawie, a nie na zbieraniu lajków! 

pocałunek para

7. Udawanie kogoś innego

To dotyczy dokładnie tego, o czym pisałyśmy na początku. Nawet jeśli boisz się, że on nie polubi prawdziwej ciebie, nie warto udawać kogoś, kim się nie jest. Tylko ten, kto zaakceptuje całą ciebie, wszystkie twoje wady, będzie cię kochał szczerze i prawdziwie. 

Komentarze (12)

Ocena: 3.83 / 5
Anonim (Ocena: 5) 20.10.2014 21:44
Pomóżcie mi rozprzestrzenić darmową inicjatywę, która może wyprzeć portale randkowe! sympatycznisamotni cba pl
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 22.05.2014 02:02
litości....dla kogo wy piszecie te artykuły? "Nie możesz wytrzymać bez sprawdzenia choć raz Instagrama? Wyjdź przynajmniej do łazienki!" albo zdjęcia jedzenia na pierwszej randce...horror! i mowi to osoba niemal uzależniona od instagrama. niemniej jednak są pewne granice..
odpowiedz
Anonim (Ocena: 3) 18.05.2014 16:37
ja bym jeszcze dodała nie pić zbyt dużej ilości wina, i nie pokazywać facetowi jak naprawdę nam na nim zależy, bo zwyczajnie ucieknie,.
odpowiedz
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2014 14:25
Chciałam zobaczyć co robię źle ale później przypomniało mi się, że przecież ja nawet nie chodzę na te randki.
zobacz odpowiedzi (1)
Anonim (Ocena: 5) 18.05.2014 14:10
a ja powiem tak, jeżeli od początku jest chemia to głupie błędy nie skreślą drugiej osoby, a jeśli tych iskier między dwojgiem nie ma to choćby nie wiem jak idealna była randka nic z tego nie wyjdzie. To jest tak jak ze znajomymi z jednym dogadujesz się od razu i możesz gadać o wszystkim, a z innym od samego początku nie możesz złapać kontaktu, bo zbyt mocno się różnicie to samo jest z randkami.
odpowiedz

Polecane dla Ciebie

Polecane wideo